Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

nemoj da vam plazma dodje biciklom sve da vas odere


Kostić

mo¾e da me odere sa tim beverlijem samo ako ne ubacim u drugu. navuko sam neki strah u poslednje vreme, dok sam vozio onu gumu sa èepom na platnu ;D pa mi se ne¹to ne divlja. predajem borbu unapred i doðem tuborg ako treba  8)

nego, ne prosipa vi¹e ulje, zalepili smo dekl selotejpom. onomad kad mi ispo iz ruke na bubanj potoku, izgleda je napuko dekl ispod startera. imam i rupu u plastici ba¹ tu. sad mi je lak¹e, ne moram da nosim ulje kad idem u prodavnicu  [yahoo]

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Kostić

prvi put probo i tero karting 200 na ada huji ;D

Plazma Keks


Kostić

hahah, mo¾e ja¹ta. al sutra;D

Plazma Keks

eh,... ja pomislio da karting zaista moze toliko da ide...

Kostić

jebemliga, ja ne znam, prvi put sam u ¾ivotu seo u tu konzervu, al vid popoviæ ka¾e da mo¾e. sad, ako èovek la¾e, la¾em i ja  [neampojma]

Kostić

al igraèka je ledilo. prvo se marko zabo u gume i razbaco ih ko svinja blato, pa sam se i ja okreno, mislim, simpatièna zajebancija ;D

Plazma Keks


Kostić

jal nisi? aj sledeæu nedelju doði, ja æu da ti platim da proba¹. staviæu i suzuki-bajs na motor pa donesem da i njega proba¹. na kraju daæu ti i mrtvi¹u, pa probaj i njega. i pivo æuti platim. ¾ensku neæu, nji povedi da navija  [cheers]

Mik

Citat: Plazma Keks poslato 20 Jul, 2014, 22:41
seres da moze toliko da ide?



Moze, cito' ja u "Motorrad"-u pre 30 godina, bio neki 350 dvotaktni (mislim Yamahin, ali ne moj da mi verujes, nebitno), odvozase ga 200. (Cak mislim da je bio neki uporedni test sa ne znam cime, tek "oladi" to cudo sve!)


Nikad nisam probao karting! A bas imam zelju (od detinjstva, cekao sam da napunim godine za karting a u medjuvremenu ga ukinu, zabrane, do skoro.)

Kostić

eno ima na adi huju, mene vodio drugar danas da probam, on vozi te karting trke, pa reko, aj nedelja je dosadno mi, pa probo. sad mi se dopalo;D

inaèe, cvajtak mo¾e sva¹ta, u ¹ta god da ga u¹rafi¹.

Kostić

odo u ns da kupim kn filter kod nekog lika, 65 e. be¹te novosaðani, stiðe ðavo  8)

Kostić

ovo sam devedesetih dr¾o na terasi pa prodo, mrzelo me da ga sreðivam.

http://www.adler-oldtimer.de/galerie/gal037.jpg

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2014, 13:19
odo u ns da kupim kn filter kod nekog lika, 65 e. be¹te novosaðani, stiðe ðavo  8)

AAAAAAAAAAA, PRVO ®ENE I DECAAAA!!! :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

sastanak u vr¹akoj DeltaD za sat-dva (vozim polako, novo ulje ;D ) kuj oæe da sedne na mrtvu legendu, nek dojðe ;D