Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Tatica

Немој га ладног у ибер-туру!

Kostić


UFF

moze sad katanac? KONACNO prosto si ga prodao

Kostić

neæu ladnog dru¾e kavasaki, taman posla, nego dok je vruæ

ufe brate, nemoj da si nestrpljiv, saèekajmo da èovek dotera ma¹inu, pa onda.

Kostić

usput, ako prodam gajbu, daæu ti para koliko ko¹ta ceo raèuna za godinu, samo da ova tema ne ode u tri kurca. ako mi je i¹ta priraslo srcu, to je ovaj tvoj sajt - forum il kako se veæ zove i moja tema.

UFF

ne treba da dajes nista samo iskuliraj malo, tema ti se nalazi u GARAZI gde bi trebalo da se pise malo ozboljnije nego u opstim temama a ti se napijes pa kacis jebene klipove sa yt wtf?
imas temu za muziku pa kaci tamo, ako ja pocnem da brisem i prebacujem bice uuuaaa cenzura a ne promasen podforum?

ps. pij sa zenom ili sa prijateljima a ne sam sa forumom, bio ovde jedan iz sela iza obrenovca koji je isto radio pa je psihicki prolupao, morao sam kako on kaze interventnu i saj da mu saljem da ga privode  [rofl]

Kostić

lepo sam ja reko da ti pije¹ jutarnju kafu sa mojim kom¹ijom neboj¹om. vidi, crveno dugme je tvoje, ja po¹tujem tuðu imovinu, ako hoæe¹, kljuèaj, ako neæe¹ nemoj. ja pijem sam, sam sam pio èetres godina, sam æu da pijem jo¹ èetres. inaèe, ova tema je 'proèitana' (pogledaj gore) vi¹e puta, no ijedna. ako kaèim video klip, kaèim na moju temu, ne silujem forum. ali, aki ti smatra¹ da silujem - kljuèaj, ja tu ne mogu ni¹ta. tvoje je :-*

goranvojska


Kostić

ma kljuèaj, evo za æao d¾ef bek i jedna opako dobra stara stvar  [thumb_up]

jeff beck going down studio version

seeya on the road  :-*

Hattrick

Drka te, nema ovde zakljucavanja  [policaja]

Kostić


eclipse4


Kostić


Kostić

sutra sti¾e motor u zamenu, pretpostavljam da æu da pristanem, pa ovaj 'dnevnik' mo¾e da se zakljuèi reèenicom:

bilo nam je lepo i ludo, idemo u nove pobede i silovanje sledeæeg 'dnevnika'


ja ovo ne bi zakljuèavao, (makar do tries iljada pregleda) a ti ufke kako ti volja  [cheers]

Darko

Kole , ne primaj se , ovo nije oglas pa da se zakljuca kad se stvar proda , nego tema , a na ovom forumu nema zakljucavanja,brisanja i takvih stvari , zato - opustenooo...

usput, kupih diskove, jebali te moji diskovi  hi hi hi

Kostić

rivju suvozaèa ;D

''najnezaboravnija situacija na tom motoru je kad smo tata i ja naleteli na skoèku pri brzini od oko 230 kmh... na putu za stari slankamen... put nikakav, rupièast, d¾ombast, uzan a sa strane sljunak i ¹oder.... samo sam u jednom trenutku osetio motor i ja u vazduhu... pogledam sa strane a asfalt po metra ispod mene.... cas sedim na njemu cas mi se dupe odlepi od sedi¹ta dok motor dodirne asfalt... samo sam se stego,za tatu, al d¾aba i ruke i dupe u vazduhu... tad kad se nisam smrzo necu nikad... i jos nakon svega kad smo konacno ''sleteli'' nazad na asfalt, tatko nista... ne pusta gas ne odustaje... al zato kad smo stali malo kasnije pusili smo cigaru pola sata.... i tresle nam se noge od straha..... kakav deda takav otac a ja mogu da ka¾em samo fala bogu sto sam ¾iv pored njih dvojice... u potpisu: koki kole  (tatin najstariji) p.s. neregistrovani moto manijak - suvozaè''

Kostić

zovi da name¹tamo te diskove nemoj da plaæa¹ majstore

Darko

 [thumb_up]   najveci problem kod zamene ce mi biti ona jebancija sa skidanjem tocka usled nedostatka centralnog stendera   :'( :'( :'(

ko placa majstora za zamenu diskova ?!?!?!?  [wtf]

Kostić

kako smo ga digli pre dvaes dana tako æemo i sad

Darko

ma digli smo ga , al smo se otelili ... i bilo je toplije... i morao sam da skidam pola plastika da bi stavio dizalicu ispod grane ... i jebem li ga sta sve