Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

lepo je to kad nekome hoæe¹ da pokloni¹, volim i ja da poklonim kad imam. al ja u poslednje vreme nisam jeo po dva dana, da bi u¹tedeo za fla¹u benzina. ako sam gladovao zbog motora, verujem da neæu da ga dam ni za 1999 evra. za dva soma bi ga mo¾da dao, oplakivao ceo ¾ivot, ali bi kupio drugi, ¹to mi i nije moranje. a i to je pitanje, da li bi ga dao. ja sam po prirodi lud èovek, meni pare ne znaèe ni¹ta, spièkao sam sve pare na vetar u lice, a za neke stvari se vezujem kao za ljudsko biæe. ovi ¹to èitaju sa strane i ne poznaju me, mogu da misle da kenjam, ali ti me poznaje¹ odlièno. naæi æe se neki drugi za u poklon, budi stpljiv.

Hattrick

Nista, onda bi Revoluciji bilo najbolje resenje da za 100€ kupi taj dobar agregat od ortaka, pokloni ga svom prijatelju Kosti, a polomljen Kostin agregat montira u polomljeni ortakov ram, i izlozi ga u radionici kao umetnicko delo pod nazivom "Dva losa sjebase dva Milosa."  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hattrick poslato 18 Oktobar, 2014, 21:05
Nista, onda bi Revoluciji bilo najbolje resenje da za 100€ kupi taj dobar agregat od ortaka, pokloni ga svom prijatelju Kosti, a polomljen Kostin agregat montira u polomljeni ortakov ram, i izlozi ga u radionici kao umetnicko delo pod nazivom "Dva losa sjebase dva Milosa."  ;D
decko je emotivno vezan....ram je vracen u fabricku meru, ali ostatk motora, osim agregata je nepopravljiv.....on je sa njega pao i ostao ziv....ne citav...samo ziv....vecinu delova smo skupili ali ponestalo celih divljaka iz tih godina.....ima za k7 i k8 koliko hoces....ali k1....ni za lek....
p.s.
a ja hteo kosti da ucinim.....ko svaki dan da brise prasinu sa namestaja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ima tih K1 kolko oæe¹. puna ih je vojvodina. kreni polako od jednog do drugog i nudi tih sto evra, mo¾da ti neko da. a ja volim da bri¹em pra¹inu i da se vozam po sobi. volim i da upalim motor u sobi, to je bar javna tajna stara tries godina. ne¹ dobit motor i taèka : )

Kostić

dal si bre ti uvinklovan? ja dao brdo para na kojekakve nove delove, gume, pièke materine, isprsio se preko ¹es glava, imam ram da ga svako po¾eli i da ga zbog jedne klipnjaèe dam budza¹to? pa ja nisam izgoreo po glavi.

ja kad tako doðem ukuæu a ceo dan visim kod motora, zavuèem se ¾eni iza leða u krevet, a ona skoèi onako ljuta i samo sikne

Ne¹ jebat!

e tako ni ti Ne¹ dobit motor!

goranvojska

da me jebe svako ako ne bi poklonio koletu taj agregat samo da ga imam a imao sam ga pre 6 meseci.kud ga dado budzasto a bar da mi skripelo para nego me samo smetao.
evo hocu da pokrenem temu ovde da nadjemo koletu ili blok ili celu masinu pa nek ide zivot.znam da ima neko od manijaka pa daj nek se javi a za pare ce mo lako.para nema.(ce se nadju).

ЯЭВОЛУТИОН

doooobro...sta se odma duris.....ali ako ti bude zatrebalo novaca da znas gde ima :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: Plazma Keks poslato 18 Oktobar, 2014, 10:00
ja ne znam sta je onda ducati 90' radio u sbk-u... honda koja je zbog istog i napravila sp01 i sp02.
ili recimo monster koji je prakticno otvorio novu klasu


Dukati je oduvek samo mrsio muda, kao i sada - mafija ugovara specijalne propise za Dukati.
U to vreme superbajk gubi definiciju 750 pa dobija novu "trkanje cetvorocilindricnih i dvocilindricnih motora sa zapreminom od 750 za cetvorocilindarske i 1000 za dvocilindarske, i dozvola za 20 KILA MANJE za dvocilindarske".

(I onda iskrsne neki Anthony Gobert na Kawi i, pored svih rihtanja, jebe im kevu.)


Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Oktobar, 2014, 22:23
doooobro...sta se odma duris.....ali ako ti bude zatrebalo novaca da znas gde ima :)


Pa i to je (vise nego) nesto  ;D

Kostić

ne durim se. evo ti jo¹ jedna ponuda, donesi mi agregat, kompletan, ¹raf na ¹raf i dobije¹ moj i bozeje. da ne bud¾i¹ secidaske po kuæi.

ili kupi dobrog starog giksera za tih sto evra pa se menjamo kljuè za kljuè. ima¹ dve fer ponude. ti si trgovac, ja nisam. : )






ЯЭВОЛУТИОН

hoces da mi uvalis zvucnike od 200 eventualno 300 evara za agragat.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ti si trgovac, ti zna¹ koliko mo¾e¹ da izvuèe¹ iz mog agregata u parama, a bozeji vrede sve pare. e sad, ja bi tebi uvalio rado, ko ¹to bi ti meni uèinio da me re¹i¹ ove bedevije. :-*

Milos ZX9R

Kosta, popravljaj bika,.. da idemo na dedamrazijadu...  [cheers]     

Kostić

ma popravim kurac, kad me jebe alja ¹esnes strana unazad. a voli bozeje vi¹e nego leba. sad se premi¹lja po kuæi i meri gde bi ih stavio, pa æe da doda jo¹ pet evra u onaj smotuljak ¹to ga nosi sa sobom : )

Kostić

nego, ti i VR da svratite ako prolazite ovuda na pivo, nisam se odu¾io, a napa¹æe me neke pare sutra, pa æe bude za pivo ;D

Milos ZX9R

taman za novi agregat..  :D
ma opusteno.... idemo ovih dana na pivo,...  [cheers]

FANTOM


Kostić

fabrika jebote. taj vredi svaku paru.

Mik

Citat: kosta66 poslato 19 Oktobar, 2014, 21:32
fabrika jebote. taj vredi svaku paru.

Ama nikako nije "fabrika", nije to bilo sa cetvrtasim farom i dva lonca nikad  [neampojma] !

Kostić

to jes, far je od juga, al mislio sam na boje i plastike. cele toliko godina. mora da ga je vozila neka baba ;D

mo¾da je taj ¹to alja ka¾e ima za osam glava. sad kad se zaleti i kupi ga pa doðe da se ðoramo a ja ka¾em, aaa, pa nijto taj nut, ovo je sitan a ti si doneo krupan...