Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

ista ovakva suza mi je danas bila prosla pored kuce,motor besprekoran engleske table bjese :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 23 Septembar, 2014, 19:39
kako da doðem do pet iljada postova, neæu da budem vikend bajker do smrti  [prebicute]

za¹to ne mogu da se po¾alim na laziæa u kuæni red, gledo sam pet puta i nema opcija odgovori, a ima tamo da mo¾e se po¾ali na nenormalne manijake. (nisam imo pojma da normalni manijaci postoje: ) reko mi da sam mentol, ize mi kur. e mje potro¹io pare i nije kupio bajs. nepravda!   [panic]


imal neko dva original ¹rafa za struju, dosadno mi da sedim kuæi ko mumija  :(
'ebalo te 500 kinti... :P :-* Nisi èuo za amortizaciju...??? :o ;D

Kostić

domaæi : )

dan

http://s15.postimg.org/v2cojjz17/166.jpg

noæ

http://s15.postimg.org/esmignod7/180.jpg

isto parèe. od groblja desno, prema '©ucinoj' kuæi. (ona ¾uta desno na krivini u sred ¹ume)  [zvizdi]

Lazic

Na tom delu i slep mo¾e¹ toliko brzo, samo da se ne zaboravi¹ da koèi¹ na vreme...;D

Kostić

lako stane¹, ako omane¹. uzbrdo je, mada ima drveæa ;D

Kostić

èekam da napada li¹æe, pa malo bez svetla. mora se uèim, nem pare za uèitelje ;D

Lazic

Neam sliku, ali pre 11 godina tuda sam redovno peglao sa omegom 3.0 24v...;D

Divno vreme be¹e, plin 19.60din, svaki prekr¹aj je bio d¾abe ili 100-200 din, od Bgd do Valjeva nikad nisam i¹ao du¾e od 35 minuta, do Ni¹a sat i 15...;D

Bori¹a

ahhh ne pamtim ja ta lepa vremena, u moje lepo vreme je pun rezerovar na kymco-u i kokakola na pumpi bilo ravno 500 dinara... :D

Kostić

ja sam pro¹le godine upao u reli sa starim audijem 80. nagazio, a bu¹an bio èunak i dole na ¹estoj pred groblje, uletim ko ðule a neki momci poskakali da vide ko je po redu. ¾iv sam se upi¹o. onda sam opet taj jesenji, volim jesen dagajebem, tero bez svetla, a neki nalickani i¹o u kontra smeru iz ski kluba. kako sam ga proma¹io samo ja znam ;D

inaèe laziæu du¹o, ono parèe desno prema ¹ucinoj kuæi nije nimalo naivno. gore je blaga desna krivina, ali sa prelomom. lako mo¾e da se ispravi pri nekih 140 - 150. pri toj brzini se suzuki malo odlepi pa valja uhvatiti desno æo¹e da ispadne¹ u levo, stim ¹to ima¹ fore da stane¹ nekih koliko, recimo sto metara pre ¹uce. evo ti motor idi probaj : )

Lazic

Brateeeee, ako nisam tuda proleteo 18433 puta nisam ni jednom...:P Dodu¹e retko preko 150...;D

Kostić

samo? ja evo za koj dan jedva 48, al godina. ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 24 Septembar, 2014, 22:05
samo? ja evo za koj dan jedva 48, al godina. ;D

imas li ti neki snimak iz krivine....ili samo vojvodjanka na gumama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

jok, ja to samo pravo. ne umem u krivine, al æeme nauèi¹ :)

Lazic


Kostić

evo, ne umem br¾e, pla¹im se da mi ne ispadne motor. jebiga, br¾i si  :'(

http://s29.postimg.org/bs1fubshj/image.jpg

Andreja

D¾abe ti prs' na koènici, da ti ne¹to izleti pri toj suludoj brzini, u problemu si svakako.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

malo zezam alju¹ku, dosadno mi je : )

nego, evo ja ne umem ute krivine pa onda radim vako, da mi ostane trag na gumama pa se posle falim kako sam savijo gesekiksera: )

vojvodjanske krivine

Kostić

d¾aba mi sinko bilo ¹ta. i ruka na kvaèilu i prs na koènici i ¾ena urgentni gipser. ako mi ne¹to izleti, nema me. ja takve vo¾nje ne praktikujem, nego malo mrdam alju, ipak je On uèio od Nas, kako se vozi tomos automatik. a ceo ¾ivot samo zajebava. : )

ЯЭВОЛУТИОН

ni matika nisi umo da vozis u krivinu.....ako se ne racuna kad legnes na asvalt....ali to je padanje a ne voznja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić