Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Ma pucanje i turiranje je vrlo zdravo za motor star 15god to ti je malo da se produva  hahahahahhaha :D...Inace do pucanja dolazi zato sto motor ne moze da sagori tu kolicinu goriva koju je primio u karb msm da je to nemoj te me osudjivat jer sam jos zelen kako kosta kaze jbg 16 leta :D...
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

vandal

Ne....do pucanja dolazi,jer mu ti na prekidac prekines varnicu na svecici...pa zapaliva smesa vazduha i benzina se ne zapale u cilindru nego odlaze u izduvne grane...u sledecem taktu ta smesa se pali u granama i nastaje detonacija ili pucanj...

pittatore


Plazma Keks

Citat: vandal poslato 10 Septembar, 2014, 21:29
Ne....do pucanja dolazi,jer mu ti na prekidac prekines varnicu na svecici...pa zapaliva smesa vazduha i benzina se ne zapale u cilindru nego odlaze u izduvne grane...u sledecem taktu ta smesa se pali u granama i nastaje detonacija ili pucanj...
ako si prekinuo varnicu, kako onda mozes da zapalis smesu bez varnice? pa nije to dizel motor

vandal

Citat: Plazma Keks poslato 10 Septembar, 2014, 21:48
Citat: vandal poslato 10 Septembar, 2014, 21:29
Ne....do pucanja dolazi,jer mu ti na prekidac prekines varnicu na svecici...pa zapaliva smesa vazduha i benzina se ne zapale u cilindru nego odlaze u izduvne grane...u sledecem taktu ta smesa se pali u granama i nastaje detonacija ili pucanj...
ako si prekinuo varnicu, kako onda mozes da zapalis smesu bez varnice? pa nije to dizel motor

Majmuncino lepo pise ko zna da cita.....smesa se pali u sledecem taktu pored otvorenog izduvnog ventila...... e gluplji si od kurca....ma gluplji si od 100 kuraca zajedno... [rofl]

Plazma Keks

ako prekines varnicu, ona je prekinuta, u sledecem taktu je opet prekinuta i kako ce ta prekinuta varnica da zapali smesu?

UFF

e pa vandal preterao si stoko nevaspitana
a vise nisi ni zabavan pa zato evo ti jedna banana (ali necemo trajni vec na recimo 10 godina koliko ce po slobodnoj proceni tebi min biti potrebno da naucis da se ponasas)

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481645_440559059340912_217161023_n.jpg

castor

Daj Marko ne zajebavaj. Jeste da je pola foruma na'ranio kurcem i govnima, ali se barem sprdamo i smijemo...
It's the ride that matters, not the bike…

Plazma Keks


Ivan1979

Smesno moze da bude samo kada se kurcem napusavaju ljudi koji isto to rade I uzivo uz smeh , pivo I druzenje.   [cheers]







clutch&brake

Citat: Ivan1979 poslato 11 Septembar, 2014, 14:53
Smesno moze da bude samo kada se kurcem napusavaju ljudi koji isto to rade I uzivo uz smeh , pivo I druzenje.   [cheers]














tako je u dupe te jebem :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska


Ivan1979

Citat: njanja poslato 11 Septembar, 2014, 16:11
Citat: Ivan1979 poslato 11 Septembar, 2014, 14:53
Smesno moze da bude samo kada se kurcem napusavaju ljudi koji isto to rade I uzivo uz smeh , pivo I druzenje.   [cheers]


















tako je u dupe te jebem :-*


Ma napusim ti se kurca s'cuo ! [djavo]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

kako cuo? valjda osetio


pitaj ivana kako su mu kolena i koliko mu je trebalo da mu se oporave od moje prosle posete kod njega kuci :D

Ivan1979

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2014, 16:35
kako cuo? valjda osetio


pitaj ivana kako su mu kolena i koliko mu je trebalo da mu se oporave od moje prosle posete kod njega kuci :D

Sest dana bre nisam mogao da hodam s'lud.  Sledeci put moram nesto mekano pod kolena  [facepalm]  [panic]

Al ajde, kolena prosla, ali kicma I dalje boli.... mislio sam da sam lomniji u struku  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Balsa Wrx

Vidim ja da ce ovaj forum imat potomaka kako ste krenuli hahahah :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

goranvojska

Citat: Balsa Wrx poslato 11 Septembar, 2014, 16:54
Vidim ja da ce ovaj forum imat potomaka kako ste krenuli hahahah :D
mozda i ima samo mi to jos neznamo al vreme ce da pokaze.ccccccc

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 06 Septembar, 2014, 01:56
nem pojma, pio bi kafu sa koltrejnom i nabacivo bi se merlinki  8) inaèe, kad ti mo¾e da bude ako ti. mene vi¹e brine farba na pe¹aèkom, li¹æe koje poèinje da opada, ljudi i metaripo haube sa malim pi¹om, nesta¹ica tuborga u mom fri¾ideru, nedokuvana kolenica. najvi¹e me brine da ne padnem niz stepenice, ne radi nam automat za svetlo u hodniku pa je mrkli mrak : )

Sve sve, ali nedokuvana kolenica, to ne tolerisem.  [nono]

Kostić

juèe sam u ko¹u izgubio, tj ispo mi desni beli plastièni slajder, ne znam kako, al je ispo. ako ga neko naðe na putu nek pokupi