Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa dovoljno je valjda da samo naglo pustis gas i eto pucanja... nah... zabava za debile  [facepalm]

Darko

nije dovoljno.....

a za ovo debili , ovaj batica iz vojske ce ti razbiti picku ako mu Goranvojska kaze sta si mu rekao [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


druzenje MOTOMANIJAKA - Vojska - 2014 god

Plazma Keks


Darko

chengele roka po gasu , a ovaj batica ovamo levo puca sa killswichom

goranvojska

hahahaha vole ljudi da se cuje a motor im je potrosna roba.jebe im se za to.

vandal

Citat: Plazma Keks poslato 09 Septembar, 2014, 21:39
pa dovoljno je valjda da samo naglo pustis gas i eto pucanja... nah... zabava za debile  [facepalm]

Eto ti si dokaz da i za pucanje treba malo umeca i mozga....ali ti ni toliko nemas...

vandal

#526
Citat: Darko poslato 09 Septembar, 2014, 21:41
nije dovoljno.....

a za ovo debili , ovaj batica iz vojske ce ti razbiti picku ako mu Goranvojska kaze sta si mu rekao [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


druzenje MOTOMANIJAKA - Vojska - 2014 god


Koji su ovo idioti sto u pozadini vicu bravo........sigurno neki od moto manijaka,nije mi jasno zasto se  odusevljavaju....

vandal

Inace najveci protivnici pucanja su likovi koji tvrde da je to jako lose za agregat......a ti su uglavnom najvece neznalice oko motora koji ni sta sve u agregatu ima i nikad nisu uzeli ni srafciger u ruke a kamoli nesto ozbiljnije,mada takvi likovi cesto upropaste motor svojom gluposcu i neznanjem pre nego pucaci,jer voze na manju ulja,bez antifriza,sa neispravnim slavinicama i karburatorima pa im motor prolupa zbog benzina u ulju i sl......a pri tom voze kako ja kazem mekane motore,koji su jako kvarljivi i kad se normalno voze tipa zzr 600 i 1100.....koji prolupaju na radilici redovno....pa takve motore ce uljara da nadzivi i kad se zestoko maltretira,pucajuci turirajuci,voznji pun gas....

Plazma Keks

evo ja sam drzao srafciger u ruci. ti sad hoces da kazes da je pucanje jako zdravo za motor?

vandal

Citat: Plazma Keks poslato 10 Septembar, 2014, 01:31
evo ja sam drzao srafciger u ruci. ti sad hoces da kazes da je pucanje jako zdravo za motor?

To sto si drzao u ruci u buljsona zavuci................hahahaha sto se mene tice.....

Da pucanje je jako zdravo za motor,jesi li nekad cuo onu izreku....puca od zdravlja...

Plazma Keks

nemam takve seksualne fantazije. znaci, zdravo za motor, oke...
vidim da si na porodjaju ispao na glavu i da je jako lupila pa te stalno stizu traume.

vandal

Citat: Plazma Keks poslato 10 Septembar, 2014, 01:37
nemam takve seksualne fantazije. znaci, zdravo za motor, oke...
vidim da si na porodjaju ispao na glavu i da je jako lupila pa te stalno stizu traume.

A sta ja sa tobom imam da pricam zajednicko,ja otvorio i sklopio desetine motora,menjaca i raznih skopova sto do motocikala,od kola gradjevinskih masina.........potrosio kilometre elektroda vareci,isto toliko smirgle i litre i litre farbe farbajuci oklope,i razna kola............jednostavno nismo na istom nivou...........to je nesto kao kad bi ja sa nekim pilotom pricao kako da najbolje prizemlji avion...

Plazma Keks

Nismo jer ne bih nikad ni zeleo da se spustam na tvoj nivo

Darko

"Mekani motori koji su jako kvarljivi" !?!?

[rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

deco, reko sam bez minusa u mojim temama. idem sad da kupim ulje, kad se vratim, da vas nema ovde. napravite temu za re¹obilizam, pa tamo æakulajte do kolko oæete.

Hohštapler

Uspeli ste i Kostu da naljutite...
E SAD STE PRETERALI!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: vandal poslato 10 Septembar, 2014, 01:24
Inace najveci protivnici pucanja su likovi koji tvrde da je to jako lose za agregat......a ti su uglavnom najvece neznalice oko motora koji ni sta sve u agregatu ima i nikad nisu uzeli ni srafciger u ruke a kamoli nesto ozbiljnije,mada takvi likovi cesto upropaste motor svojom gluposcu i neznanjem pre nego pucaci,jer voze na manju ulja,bez antifriza,sa neispravnim slavinicama i karburatorima pa im motor prolupa zbog benzina u ulju i sl......a pri tom voze kako ja kazem mekane motore,koji su jako kvarljivi i kad se normalno voze tipa zzr 600 i 1100.....koji prolupaju na radilici redovno....pa takve motore ce uljara da nadzivi i kad se zestoko maltretira,pucajuci turirajuci,voznji pun gas....

....ajde po¹to vidim da puno zna¹, objasni mi za¹to dolazi do tog pucanja kad se motor u punom gasu ugasi pa upali?
Ozbiljno pitam. Ne znam.
Onako, na in¾enjerskom nivou da poprièamo, po¹to vidim da si kolega.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


Lazic


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...