Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

na tablici motora kom si unistavao gumu pise BG...

aæimo


Kostić

dok se vi dogovorite ko je u pravu, ja sam sasvim realno napravio lampu. ¹to se tièe motora, sad kad je ujutro ispod 20 c, kad ga startujem, zvoni dok ne doðe temperatura na nekih minimum 35 - 40. èuje mu se druk le¾aj, ¹to nije misterija na motoru starom 14 godina, al eto, od poluraspada, bli¾i se totalnom raspadu. uskoro æe bude za dinar : )

lira

http://s27.postimg.org/5g2nbxr8z/SAM_5042.jpg
http://s27.postimg.org/h6gktbk1f/SAM_5043.jpg

Hohštapler

Citat: vandal poslato 09 Septembar, 2014, 00:41Ne kao beogradski pozeri koji kupe sto noviji R i voze 40 na sat sa kockastim gumama...

da vidi¹ tek Novosadske pozere! Pa mi sve i da oæemo nemamo gde da obaramo!

Al evo, svrati na Mi¹eluk ovih dana, da vidimo i mi ¹to ne znamo kako se vozi. :*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Citat: vandal poslato 09 Septembar, 2014, 00:41
Citat: VR 46 poslato 08 Septembar, 2014, 15:39
Citat: UFF poslato 08 Septembar, 2014, 13:32
pucanje nikad, u blokadi nikad takodje, gumu jedenom zapalio do kraja da probam i zajebo se, zaboravio da imam unutrasnju a sjebao i zadjni blatobran, vise ne
svi ti sto pale gume,pucaju na prekidac ili ne vole svoj motor,ukraden je ili mu je neko drugi kupio...

Ja motor nisam ukrao,a motor sam ja licno kupio sa svojim licno zaradjenim parama..............inace motoru poklanjam paznje vise nego vecina na forumu....i savrseno je ispravan...ali motor sam kupio da bi ga koristio tj. vozio pun gas,a ne da mi stoji u vitrini....

Ne kao beogradski pozeri koji kupe sto noviji R i voze 40 na sat sa kockastim gumama...

Paljenje gume i pucanje na moto skupovima uop¹te nije pozeraj, ne, ne... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Septembar, 2014, 03:03
Citat: vandal poslato 09 Septembar, 2014, 00:41Ne kao beogradski pozeri koji kupe sto noviji R i voze 40 na sat sa kockastim gumama...

da vidi¹ tek Novosadske pozere! Pa mi sve i da oæemo nemamo gde da obaramo!

Al evo, svrati na Mi¹eluk ovih dana, da vidimo i mi ¹to ne znamo kako se vozi. :*

vojvodjanska sara :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: njanja poslato 09 Septembar, 2014, 09:51
vojvodjanska sara :-*

:-* [srce]

A sad sam se setio i kako je èika Njanja prvi put do¹ao na Mi¹eluk... teatralno!  [rofl] [rofl] [rofl]
©meker iza¹ao iz tunela i pun gas, i ne skonta da treba da skrene na kraju pravca pa kad je ugledao ljude kako stoje na kraju krenuo da uleæe meðu njih, oèi mu iskoèile dok je ukoèio  :o  [rofl]  [kralj]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ahahahhahahah ozbiljna staza ahahahahahah
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

tja, samo se falite a svi ste mala deca za mene. ja dignem u petoj na zadnji, stavim prednji toèak na gepek od auta izbacim iz brzine i vozim se d¾abe 8)

Kostić

zaboravi da dodam, ja vozim neispravan motor, sa èepom u platnu æelave gume, preko 200 na sat, sedeæi na rezervoaru. moj pi¹a je najveæi! ; )

Kostić

inaèe, al ono, da budem malèice ozbiljan, neko voli da pali gumu, neko da kilsvièuje, neko da ide do kafiæa, neko da pegla krivine, neko da se vozi ko penzioner, neko voli R, neko kros, neko kvas. al gospodo, niko nije debil, budala, re¹a ili tako ti peilepci. a pi¹a nema veze sa kako ko vozi. pi¹a ima veze sa ¾ivljenjem tuðeg ¾ivota pored sopstvenog.

Hohštapler

#511
Naaa krst!  [dobarpost]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Nego od 88-me nisam èitao poslednjeg mohikanca... ;D

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 09 Septembar, 2014, 11:55
inaèe, al ono, da budem malèice ozbiljan, neko voli da pali gumu, neko da kilsvièuje, neko da ide do kafiæa, neko da pegla krivine, neko da se vozi ko penzioner, neko voli R, neko kros, neko kvas. al gospodo, niko nije debil, budala, re¹a ili tako ti peilepci. a pi¹a nema veze sa kako ko vozi. pi¹a ima veze sa ¾ivljenjem tuðeg ¾ivota pored sopstvenog.

brate popij tuborg... kada si zedan nisi sam svoj
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


Kostić


Plazma Keks

nego, nije mi jasna ova radnja, na turazi stisnuti killswitch, sta se dobije time sem ugasenog motora?

Darko

ako ga stisnes i brzo vratis , dobijas pucanje ;)

clutch&brake

Citat: Plazma Keks poslato 09 Septembar, 2014, 21:18
nego, nije mi jasna ova radnja, na turazi stisnuti killswitch, sta se dobije time sem ugasenog motora?


dobijes cusku od nekoga ko nije debil
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko