Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 10 Avgust, 2014, 12:17
zzr 1100 mo¾e da ide i do 330 340 mo¾da i malo vi¹e uz malo tro¹ka. al to je 1100. moj je 750 pa je uz malo tro¹ka izgurao na dobrom pravcu 301 u februaru ove godine . ;D

...moze ali kad se nabrija sa dyno dzet diznama,KN-om,DiD-ovom bregastom itd...ovo je u fabrickoj verziji...

Kostić

i jo¹ pa tako, pone¹to, poneke sitnice i kljuèiæ, bu¹ilica, princes krofne, znam ja kako ide 1.1 :D al je prilièno neupravljiv pri velikim brzinama i oæe volan da 'radi' malo. suzuki nema taj problem  8)

Kostić

odo dole da proverim distributore, sveæe, kompresiju, bregaste, tuborg, sutra po sajlu za fi, namestim, opet proverim tuborg, preksutra namore, posle doðem opet ovde ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 10 Avgust, 2014, 15:30
i jo¹ pa tako, pone¹to, poneke sitnice i kljuèiæ, bu¹ilica, princes krofne, znam ja kako ide 1.1 :D al je prilièno neupravljiv pri velikim brzinama i oæe volan da 'radi' malo. suzuki nema taj problem  8)

...Suza je Suza... ;D ...nisao cuo za taj problem kod velikih brzina,pogotovo sa tako teskim i stabilnim motorom,dobra guma,dobra prednja viljuska  i teraj... [yahoo]

Kostić

nije to ni¹ta opasno i znatno uoèljivo. al neko oseti vetar pre nego dune, a nekoga oduva. ;D

nego, distributori ok, kompresija ok, prvi nema kompresiju, izduvava èisto, ne sagoreva smesu jer je izbaci na ventil, sveæe rade, sve u svemu pojeo sam kurac ¹to nisam ostavio motor negde u ovla¹æenom servisu sa zahtevom da se glava skine i uradi. sad æu da æutim i pu¹im. ustvari, odo namore. [hello]


mkt


castor

Pa neæe valjda kamionom? Ide æufkalo, a ide i Kosta… ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

samo prvih sto km. i nazad zadnjih sto km. ostalo autom :( neæe moja ¾ena domora, ka¾e neudoban je, a jeste, znam, al nem drugi udoban. molio sam je, plakao, probao na foru, ono ljubav i te zaèkoljice, pretio da neæu da jedem musaku od karfiola, belu èorbu, vraèao da se auto pokvari kad doðemo po njega i ni¹ta od toga. isplaka se uzalud, al èim se vratimo, odo ja sam da ponovim gradivo;D

oooooooooooooooooooooooo ma¹ala æe bude stras ;D

¹to se tièe motora, on ovako mo¾e jo¹ 10 000 i da mu ni¹ta ne fali. sve sam rasturio, pregledao, premerio, jebiga æufæe al ide normalno. planirao sam i zindert posle mora, al od toga ni¹ta, treba mnogo para :(

Kostić


Hurricane


Lazic

E, na¹ao sam jedan boèni migavac od Honde ako ti treba...:D :-*

Kostić


VR 46

Twist of wrist!

Kostić


VR 46

Srecan put  [thumb_up]
Ono jastuce sluzi da ne nazuljas OO?  ;D
Twist of wrist!

Hurricane


Hohštapler

Majko sveta... sa sve mre¾icom za ribice! :D

edit:
Kosta, kralju, pokazuje¹ svaki dan kako treba ¾iveti, u¾ivati i da te boli za sve!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..a ne, s tim hvata leptire kad vozi..  ;D

ghoul