Glavni meni

3. Moto GP - Termas De Rio Hondo , Argentina 25.-27.04.

Započeo Radanovic, 18 April, 2014, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

ko ima satelitsku na astri ima kanal zove se valja sport plus,otvoren je kanal,sve mozete pratiti tamo.

ako bas nekog zanima mogu pogledati napisati tacno ime kanala.

x3mer89

Sreca pa Marquez lose starta inace nebi bilo zanimljivo :) Super je bio start trke, bas je bilo preticanja i dosta guzve.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

srbac


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

3006

Doðe i na¹ih 5 minuta  :D
Poslednji samuraj, Hiro¹i, pokazuje kako se prolazi kroz cilj sa glavnim konkurentom na toèku!
©to se ove godine tièe, ja sam video dovoljno.


Veliko hvala mom prijatelju MOTOM na ovoj slici, eto mog desktopa za ovu godinu.
Za mene, najjaèa scena gp-a 2014:

mali_zmaj

jebes ga, stvarno honde, laièki da se izrazim bolje! pa kad je pedroza prosao pored lorenza kao pored turiste...,morat ce se ovi iz yamahe borit  za bodove krvnièki!!
jin-jang

3006

Dru¾e moj, u ovoj situaciji, koji su motori u pitanju - meni totalno nebitno. Japose cenim iz vi¹e razloga, poèev od njihove filozofije ¾ivota, do gubitka velikog Daiðira, pa i ©oje i jo¹ ponekih, ¹to se gp-a tièe. Jo¹ 2009. kada se Aojama borio protiv Simonèelija za titulu u 250, kupio me je nekim svojim potezima. Kada ga je Marko izgurao sa staze pru¾io mu je ruku (prvi), na poslednjoj trci je mogao da odveze pederski i da uzme titulu, a nije, vozio je na no¾ i izleteo, vozio je motor koji nikako nije mogao da priðe Apriliji, da ne prièam ¹ta Japanci znaèe za svetsku moto industriju... Spomenuo je Radanoviæ Kapirosija i kako je izbacio Haradu (a taj Kapirosi je pro¹le godine bio odgovoran za bezbednost vozaèa  [ludak]). Da ne du¾im, svaki Japos koji se pojavi u gp-u imaæe moju podr¹ku (kao da mu treba  :D), a Hiro¹i Aojama æe uvek biti pozitivac. Pa, bio poslednji, za njega æu navijati.