Glavni meni

Prijavljivanje za moderatore!

Započeo Gašpar, 16 Oktobar, 2010, 17:25

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

ts.marko


Laki-zr

e sad sve i da mi stavite ja necu  :P :P :P :P :P

Gašpar

Paznja, Paznja!

Ozbiljno su nam potrebni moderatori!
Ko je zaintresovan za jedno od ovih mesta, mora da bude smiren, da ne plane za cas pa da napravi jos vecu glupost, da bude cesto na forumu(bar dva-tri puta u toku dana). i da ima osnovno znanje o forumima.

Zaintresovani?

srx

Eto ako vec nece niko ja bih se oprobao. Sve uslove sto si napisao ispunjavam, bar mislim. Znaci ako ima neko ko je radio i hoce i sad da to radi slobodno ne otimam se, samo bih da pomognem kad niko nece :)
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Panta Zemunac

E sada da vidimo ko æe sve da se prijavi!?!
Razlog.....mnogi kritikuju ovaj forum za medalju...hteli bi da bude ba¹ po njihovoj meri...e pa evo im prilike da poænu sa jednim podforumom ili temom...da vide da je te¹ko udovoljiti svima. Prilika da se utièe na kvalitet je otvorena...nemojte posle opet da se ¾alite kako vas maltretiraju par spamera koji, jelte pi¹u samo u ''ostalim temama''...

Izvolite, ¹ta èekate?

Ja vam sada ozbiljno velim...da nema tih nekolicine ljudi koji vise na forumu, on bi bio mrtav, neinteresantan...pogledajte samo broj poruka u nekoj temi gde je bila vruèa rasprava...odjednom tema ¾ivne...Znam, to nije dobro ali ¹ta æete, takvi smo mi ljudi, to nas interesuje...rekla-kazala, svaða, drukanje...nije problem u tih par ljudi veæ u na¹em mentalitetu a to neæemo da priznamo!
Uosatlom ovo je dokaz..ko se sve prijavio za moderatore?

Gašpar

Citat: srx poslato 12 Januar, 2011, 17:53
Eto ako vec nece niko ja bih se oprobao. Sve uslove sto si napisao ispunjavam, bar mislim. Znaci ako ima neko ko je radio i hoce i sad da to radi slobodno ne otimam se, samo bih da pomognem kad niko nece :)

SRX, moze, za koji podforum?

srx

Meni je sve jedno, daj tamo gde je najpotrebnije.
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Laki-zr

eto zelim i ja da pomognem....

zodiac

Ti prvo da popravis ocene i da kupis BMW.
Prijatelj je zao drug

DebeliZmaj

evo ja sebe prijavljujem za moderaciju ove i samo ove sekcije
http://www.motomanijaci.com/index.php/board,13.0.html
znachi Prodajem a moze i Kupujem jer je povezana tematika ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

debelog zmaja za moderatora recycle bina da postavite :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

pa moze ... :) ja se oko motra ne razumem, tu nemogu moderishem u materiji toj al
sa oglasima bi mogao se snadjem .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Laki-zr

Citat: zodiac poslato 12 Januar, 2011, 21:01
Ti prvo da popravis ocene i da kupis BMW.
Ocene nemam koje da popravim,a bmw nikada,ama nikada necu kupiti bolje peske ici nego voziti bmw

SSZGO

pa dobro ne mora bmw,

audi TT, mozes i to da uzmes...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

Prijatelj je zao drug

Laki-zr

Citat: sszgo poslato 12 Januar, 2011, 23:40
pa dobro ne mora bmw,

audi TT, mozes i to da uzmes...
VW,audi,mercedes to moze... ;) bmw jok,jok...

zodiac

Citat: Sexy_Glista poslato 12 Januar, 2011, 23:18
Citat: zodiac poslato 12 Januar, 2011, 21:01
Ti prvo da popravis ocene i da kupis BMW.
Ocene nemam koje da popravim,a bmw nikada,ama nikada necu kupiti bolje peske ici nego voziti bmw

Nisam ja mislio na ocene u skoli, decace, nego na ovih -64 sto ti visi ispod profila. A za BMW kenjas, kao bolji je Opel, to je isto ko da si mi sad reko da bi pre jebo neku skrusenu i ruznjikavu, ali pre svega postenu seljancicu, umesto neku od onih mrsnih kurava sa fejsbuka sto ih kacis po domacim butovima i guzovima. Nego grozdje kiselo, jebiga ;D
Prijatelj je zao drug

Laki-zr

Citat: zodiac poslato 12 Januar, 2011, 23:47
Citat: Sexy_Glista poslato 12 Januar, 2011, 23:18
Citat: zodiac poslato 12 Januar, 2011, 21:01
Ti prvo da popravis ocene i da kupis BMW.
Ocene nemam koje da popravim,a bmw nikada,ama nikada necu kupiti bolje peske ici nego voziti bmw

Nisam ja mislio na ocene u skoli, decace, nego na ovih -64 sto ti visi ispod profila. A za BMW kenjas, kao bolji je Opel, to je isto ko da si mi sad reko da bi pre jebo neku skrusenu i ruznjikavu, ali pre svega postenu seljancicu, umesto neku od onih mrsnih kurava sa fejsbuka sto ih kacis po domacim butovima i guzovima. Nego grozdje kiselo, jebiga ;D
Te ocene dele pacijenti,a sto se tice kurvica i ostaloga nisam nista rekao...

Panta Zemunac

Ja bih pre i najpo¹teniju lepu kurvicu nego bubuljièavu nevinu spodobu... [rofl]  ako treba i u BMWu... :-*

zodiac

Prijatelj je zao drug