Glavni meni

Nova zanimacija

Započeo Andjelo, 15 April, 2014, 20:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo polako sam resio da pocnem da ladim mozak  pa se polako  spremam  .............kupljen nov plasticni  camac   sa ravnim dnom   proizvodnje iz  Sakule kod Barande   pre 3 nedelje  u subotu stigla  i nova prikolica iz Beceja  danas registrovana  i jos cekam da mi jave za novu  Yamahinu  pentu od 25ks   bice za cetvrtak ako ne lazu  ..............pa od nedelje jedan dan  da isplovimo na Dunav da to sve zajedno isprobamo ,,,,,,,,,,






K0le

Prelep  [klanjam_se] to je dunas kalup? Plitko gazi a brz u p.m. , ima ta dvajspetica da ga tera k'o ðavola  [thumb_up]

Andjelo

posto je i tecina Focika pri kraju jos samo struja da se sredi....................... pa kada budem imao vremena rece Teca da me uputi kako se pecaju Smudjevi   posto on svake godine  od kako je u penziju  navata se Smudjeva  pa je prosle godine imao  profit  od nekih  4000-6000 hiljade evra za sezonu  ...................jedan od jacih dana  bio mu je 85kg  Smudjevine

Andjelo

Citat: K0le poslato 15 April, 2014, 21:08
Prelep  [klanjam_se] to je dunas kalup? Plitko gazi a brz u p.m. , ima ta dvajspetica da ga tera k'o ðavola  [thumb_up]
da narucio sam u Platneru 25ks  yamahu sa kratkom cizmom  zbog camca

Andjelo

i kada se malo pritaji posao u radionici da odradim  nosace za stapove i jos ponesto od prohroma  ........

Andjelo


DaChaS

Koliko izadje ovakav camac ?

Andjelo

ovaj je bio nov 1400 evra

Andjelo

i danas bio u Platneru  za motor  25ks





DaChaS

Xtra bice uzivanja na vodi :),