Glavni meni

kupujem zmigavce za suzuki

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 11 April, 2014, 15:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

dakle nije bitno od cega su samo da su ovakvi

http://thumbs4.ebaystatic.com/d/l225/m/mAQ2YgImOl5nMWeg7IC7f2Q.jpg

nije bitno ni da li je stablo kratko ili dugacko....zanimaju me i blago osteceni zmigavci, samo staklici....sve
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

Pa tebi to u komsiluku...meni bas nije....ako mozes da uzmes ti uzmi pa posalji...mada ne znam kako pare da vratim....i pivo....zna da ima na pik.ba tamo sam nasao celu katanu za delove....da su zmigavci bili u okolini Tuzle uzeo bi ih ja....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

pu jbt na ¹ta ste spali , da kod nas u Bosnu morate dolaziti po djelove  :P


ajd' ako ne naðe¹ nigdje , èujemo se preko p.p.

ЯЭВОЛУТИОН

Ma sta ima da se cujemo....uzmi i posalji.....ovde su svi fini ...ako je stariji motor od 5 godine svi se gade ko da je gubavo.....nije dovoljno fancy....ili ako neko dolazi na Batajnicu na trke da ponese a ja cu doneti gajbu piva i pare :)
Ima na ebay novi....ali su replike...a ja zapeo za oridjidji.....ali sta je tu je ...kad je neko lud pomoci mu nema
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

ako je od kakve pomoci ja sam prekosutra na relaciji zg-bg pa ako mogu da ponesem.... duparim sa repom ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

od nikakve :) ....posto se decko sa pikba jos nije javio nema sanse da se organizuje nesto a da nije navrat-nanos....poako stici ce ti prokleti zmigavci do Beograda....
na kraju ce neko da pita "koliko te izasao motor"...ima po glavi da mu se iskacem .....

-kupio ga 250 kilometara od Beograda
-kupio drugog za delove u Bosni  na 250 kilometara od Beograda
-malo delova iz Amerike
-malo delova iz Holandije
-malo iz Banjaluke
-mnogo delova iz raznih krajeva Srbije

PUZZLE EDITION RESTORING

nadam se samo da ce krajnji rezultat opravdati ulozeni trud.....a da se razumemo...ovo je preliminarna restauracija...zaprao konzervacija i skupljanje originalnoh delova....za koji godinu idemo od pocetka sa peskiranjia , galvanizacijo, pecenom farbom i ostalim zajebancijama....

mada mozda mu je sudbina takva....motor je dosao , ne znam kako, iz Australije....bar po "compliance plate-u"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

jos aktuelno, jer se retard iz Kotor varosi jos ne javlja......malo mu izgleda 60 KM
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

 :D
i ja èekam da kreten odgovori ... zadnju put bio online pre 5 dana



juga

Vidi imam od XT-a slièni su ako ti odgovaraju ... poklanjam!

ЯЭВОЛУТИОН

ne trebaju mi slicni....trebaju mi ovakvi .....slicne imama vise parova.....dakle isti ovakvi.....jbg....vozicu bez zmigavaca dok ne stignu....ja druge ne stavljam , nema sanse.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Ok, al ajd slikam sutra sa mernom trakom pa vidi , mo¾da se gadjaju!

ЯЭВОЛУТИОН

samo suzuki nosi te zmigavce i to samo gsx serija ( u nekim drzavama se vodila i kao gs)....gsx 750s katana, gsx1100katana,gsx 750e, gsx1100e gs650 katana, gs850 i gs450  i gs 550 katana.....i tu je kraj...1982-1984
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

up.....nasao i kupio ali bi kupio jos za rezervu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11