Glavni meni

News net. Uhapseni misa i ljilja@pei zbog pokusaja trovanja vlasnika pinka

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 28 Januar, 2011, 18:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Po meni oni su glavni osumljiceni, posto mi je poznat animozitet koji gaje prema ruzicastoj buducnosti te televizije :D :D :D :D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Nije daleko od istine. A kad nas savataju, na vama je da nam doturate cigarete :D :D

Bilo je jednostavno, pozvali smo ga na roštilj :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda


ljilja-pei

Nabavili smo nove, egzotiène zaèine za ro¹tilj, trebalo ih je isprobati :) :) :)

Pa izvolite...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Ja predlazem da im sudimo zbog neuspesnog trovanja. Da su ga doradili kako treba digao bi im spomenik. Jedino sto ide mnogo materijala....pa recimo da ih izlijemo od gline i ispecemo...ne ne hteo sam jagnje da pecem u glini a ne misu i ljilju...stani stani....da mi lepo ispecemo jagnje u glini a nijh da osudimo naaaaaa dozivotno progonstvo iz Beograda...uffff. pa oni su to sami vec zavrsili......da ih....i to su vec uradili......da im kupimo kawasaki sa crknutim frajlaufom pa da ga ljilja gura da upali....mada su i to vec radili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska


BANE BROTHERHOOD

MISHOOO   a lepo sam vam rejkao da mu SPREMITE PECURKE ONE PUPAVKE IMA to tamo kod vas na TRESNJI PRICAO MI ABDULICA DROGERANT kaze sto mi bilo lepooooo!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

news.net....Najnovija informacija. Seljko Pinkovic je tuzio dilera sto mu je u Koku miksovao misomor. Anonimni diler je za nasu kucu izjavio da je samo trovao pacove,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11