Glavni meni

Pomoc oko reparacije fara na VFR-u 800

Započeo lawyer, 10 April, 2014, 19:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lawyer

Dragi manijaci,

Kao ¹to naslov ka¾e, potrebna mi je mala pomoæ. Plastika fara je naprsla sa prednje strane, ne postoje delovi koji nedostaju, veæ je u pitanju naprslina koju bih ¾eleo da saniram. Ako neko zna ko to mo¾e da zalepi ili na drugi naèin reparira, a da valjano bude uraðeno, neka mi sugeri¹e ko se time bavi. Jedino je bitno da se dobro uradi, dakle da repariranje bude profesionalno uraðeno.

Dobio sam neke druge sugestije ¹ta sve mo¾e da se uradi, ali bih ipak voleo da ne stavljam neke plastike preko ove veæ postojeæe, veæ da ovu popravim. Far radi, sve ostalo je u dobrom stanju.

Hvala unapred na savetima!




CBRR1


Bugi


ЯЭВОЛУТИОН

ma nema tu leka ...zapravo ne oze kako on hoce....pukotina je celom duzino preko fara....staklo nije staklo nego plastika....i nema sanse da se okrpi a da se nevid.....a fara nema na ebay ni za leka....i
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Moze Ivan da pomogne, vec je radio to.