Glavni meni

c28 Senzor Gsxr600 k4/k5

Započeo SaleSuzuuki, 09 April, 2014, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SaleSuzuuki

Drugari pomazite.Ukljucio mi je FI lampicu u toku voznje.Sa drugarom sam otkrio da je to c28 greska(Secondarty throottle valve actutator).Raspitao sam se malo i cuo da je to serijska greska.Znam da rade u 3t Racing-u ovu stvar ali su preblokirani bar jos mesec dana.Ako je neko imao slican ili isti problem a resio, ili ako zna gde mogu da resim neka mi se javi puno bi mi znacilo.Pozdrav.
Good Times Of Today,Are The Sad Thoughts Of Tomorrow

ЯЭВОЛУТИОН

u  pitanju je motor sekundarnih klapni na telu usisa.....redovno umire na suzukiu....nije fabricka greska vec se igraju sa TPSom da bi motor isao "bolje" i onda pomere granicu za milimetar vise nego sto sme i onda se sjebu zupcanici servo motora....naravno obicno se ne manifestuje odmah vec za koju godinu.....u 3T racingu otvaraju motor i okrecu zupcanik koji inace radi samo pola radiusa za 180 stepeni kako bi zdrav deo bio do pogona....
Ja to odbijam da radim jer ne moze da se naplati .....mnogo pipavo a ja imam prste ko cevape....to je mikrohirgija...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11