Glavni meni

poliranje spremanje motora i kola za prolece

Započeo dragan, 08 April, 2014, 13:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


goranvojska


abarth_maniac

Svaka cast! Ali motor je PREVOZNO SREDSTVO za uzivanje. Ti uzivas u sredjivanju istog, ali od vozanja slabo.... Ipak si ti kupio njega a ne on tebe, i trebalo da dozvolis sebi i to zadovoljstvo opustenog vozanja!

Sretao sam ljude nalik tebi i skidam im kapu! Mada se tako dolazi u situaciju da covek robuje masini, a napravili smo masine da ne bismo bili robovi. ;)
Samo o¹tro i pun gas!!!!!!

dragan

^^
i to mi govori covek kaze nije on tebe kupio nego ti njega..jest cinjenica to ,al kad znam kolko sam odvajao da ga kupim muka mi je i da sednem hehehehe
sto rece jedan i za 20 godina ima da bude ovakav ko danas....
samo vas posmatram...

abarth_maniac

Sve je to OK, ali neces osetiti ni trunke onoga sto motocikl i vetar u kosi zaista pruzaju. Nemoj mi zameriti, ne mislim da radis nesto lose, nego smatram da taj motocikl treba da ti pruzi vise zadovoljstva.

Moram da ti napisem kratku pricu: Covek je vozio tristaca i cuvao ga kao oko! Imao tepih u garazi i bio na klocnama zimi da se amorti i opruge ne bi mucili. Pao sneg i poledilo. Posto nikad nije vozio svoj auto po takvim uslovima, trazio na zajam auto od kuma. Ovaj nije mogao da mu pozajmi jer je putovao te nedelje (inace mu je zajmio). Tip kaze, neka auta, idem peske do destinacije. Izadje, padne, polomi butnu kost i kuk! Nikad vise nije hodao normalno, a zbog polozaja u autu, nije vise mogao da vozi.... Tip je kad parkira vadio kamencice iz guma kad stavi auto na klocne! I dosao je u situaciju da je zbog cuvanja hrpe metala i plastike ostao invalid. (tako se potrefilo, sta bi bilo kad bi bilo, jel) Prica je istinita, nije legenda!

Molim te da se ne osetis prozvanim, nisam ovime hteo da aludiram na neke stvari ili slicno, samo hocu da kazem da ti motor mozes kupiti kad god, jer se dobija u zamenu za novac! Znaci da je bezvredan!!!!! A skupo je ono sto motocikl pruza dok nizes kilometre, a to je osmeh! To se parama ne kupuje i vreme to ne leci!
Osedlaj tog konjica i dozvoli mu da ti pruza vise zadovoljstva, ono sto je njegova namena! Nije Divlji pastuv, nece pobeci! A s obzirom da si pedantan, bice uvek lep, ali ce ga mozda i neko van virtualnog sveta videti! Diviti mu se i uzivo a ne samo na fotkama na forumu. Mozda ga i neka cura na moto susretu u toplesu opere losim sundjerom i jeftinim samponom i napravi holograme.... ali vredi sveg poliranja ovog sveta! Osmeh i zadovoljstvo!!!!!
Pozdrav i pls ne zameri mi, zaista nisam zlonameran!
Cheers!
Samo o¹tro i pun gas!!!!!!

dragan

nikad ja nisam bio zlopamtilo sve sto kazes tako je jbga jedan je zivot treba uzivati u svemu kad sam ga uzeo mali se rodio taman malo ojaco zena mi se opasno razbolla onda agonija lekari i sve ostalo on je stajao i stajao prpretprosle dal sam napravio i 300 km zezam se da cu ove se potruditi bar 301 km da napravim
posle sve ga kad sam imao zelju bas da se vozam nisam mogao i onda polako se to gasilo i sad veruj mi dami je nekad mrzi da sednem sa vozim.....a da ne govorim kako me zajeb...ju da vozim brzo sve mi muve udaraju u ledja......hehhe
samo vas posmatram...

ninja66

Pozdrav komsija ! Kazi im da se tako i auto mazi. Doduse vozi se po kisi ali cim kisa stane...
[pomazi_me] [pomazi_me]

dragan

dobro znas da ja samo zimi vozimcak sam i ujanuaru ove godine vozio pa puta
samo vas posmatram...

ikomline

ljudi treba da se vole
a stvari da se koriste

sve smo izokrenuli..
pa stvari volimo a ljude koristimo

p.s. nema veze sa temom ....onnako ka¾em

dragan


evo jos koju sam nasao i da zaukruzimo a stura dolazi honda i to crna pa cu okaciti jos koju sliku..






samo vas posmatram...

cile

brate doteraj ti to kod mene da je malo iseckam te blatobrane i da ga malo doteram, garantujem ti da ce ti posle mog "seckanja" biti svejedno da li ga vozis po kisi, snegu ili blatu, salim se naravno............svaka cast vidi se da u tome uzivas, doduse po meni malo previse uzivas ali da si uradio posao uradio si bogovski....... [cheers]........ [clapp] [thumb_up]

dragan

il radi kako valja ili nemoj ni raditi bilo koji posao
fus ne dolazi u obzir
samo vas posmatram...

dragan

mogu reci da sam uspeo ono sto sam namwrio danas malo pre zavrsih
sa ovog

na ovo jer nesmem vise zbog laka na farbi

to je to......
samo vas posmatram...

UFF


dragan

to je crna boja......polako prelazi u boju bem ga nikl?
samo vas posmatram...

isterivac

Pohvale, stvarno svaka èast! Èelièni ¾ivci :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

dragan

fala
ulje promenio danas majstor kvarisa i sad lagano.. pod ciradu....:D
samo vas posmatram...

mkt


dragan

samo vas posmatram...