Glavni meni

poliranje spremanje motora i kola za prolece

Započeo dragan, 08 April, 2014, 13:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

koliko sati si ga radio i koliko je kostalo kad si skidaio i felne, radio stop svetla, mackao mu enterijer i ko zna sta jos ?

dragan


a motor bato ? hehehe 2 dana sinoc ga zavrsio sa 2 pauze da jedem jednom za 2 dana...

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

a kostalo 3 krempite verovali ili ne al tako je.....



video

https://youtu.be/1KV9h4SwKD8


Sent from my SM-A310F using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

al iskreno bez 300 evra ovo sve ne bi radio...
samo vas posmatram...

Glava Dole

koja isplativost kad za jos 200+ moze i kompletno farbanje?

UFF

 [rofl]  moze farbanje ali kakvo?

evo ja cu ti ofrabam ceo auto za 100e
ti samo kupi farbu i lak i dodji, moras sam da ga pripremis a ja cu da ga preprskam na ulici, imam i kompresor i pistolj  [rofl]

sremac

moze i poliranje za 50e kao i farbanje za 150. Stvar u tome sta koristis i koliko ce trajno da bude. Generalno vecina polira automobil za prodaju, da ga brze uda i stvori privid kao novog. A ako ga ofarbas vecinu ljudi to odbije iz straha da je bilo havarije. Takodje postoje i oni koji ne vole holograme , i jednostavno vole kad im se ljubimac sija. Ako na farbi nema ostecenja samo mat, ne vidim sto bi se farbao kad mozes polirati. Narocito ako je u fabrickoj farbi. E sad dosta lakirera takodje ispolira auto posle farbanja. Za sredjivanje morornog prostora, unutrasnjosti , farova i spoljasnosti nije puno, narocito ako znas da ce auto koji prodajes otici vrlo brzo.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

Ne, samo sam uporedio sa cenom farbanja, naravno da je farbanje suvisno ako nema potrebe... nisam rekao za 200e farbanje nego dodatnih 200 sto ispada 500, a za te pare itekako moze... ovako poliranje moze samo ako nema nikakvih ostecenja a opet kosta skoro kolko i limar sa sve farbanjem(u slucaju da ih ima)... a sigurno je da farbaru trebaju mnogo bolji uslovi, mnogo vise posla, vise vestine i pripreme a uzme tek duplo vise para... ne volim nikom da trolujem posao, njegovi radovi mi se svidjaju i sigurno je da je jedan od najboljih u svom poslu... samo mi je zapalo za oko to "300e za poliranje"... :)

PECA BMW

Citat: sremac poslato 27 Januar, 2017, 20:04
E sad dosta lakirera takodje ispolira auto posle farbanja.

Skoro svi koje sam ja video da farbaju , isprskaju auto s`brda s`dola a onda narandzinu koru i gde procuri peglaju polir pastama do besvesti .

Neke stare majstore koje sam znao su farbali da odmah ispadne super , nema sta da diras i poliras , jbg oni tad i nisu znali za polirku i pastu ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Mil@n

Ba¹ tako...sad mo¾e¹ da farba¹ i ispod tre¹nje...

dragan


ja uradim i ne mislis....golf 5 + sad radim
sve zavisi kakav je bmw sam 2 dana radio bez stajanja ko me zna zna o cemu pricam svaki detalj nek ofarba bez pig tails i holograma kad ofarba farba je ziva svi preporucuju da posle bar mesec dana prepolira ili ismirgla sa finom al zajeb kolko laka ima? sve ima svoje kolko para tolko i muzike vidis veceras pa vidis staje bolje

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
samo vas posmatram...

dragan

bmw crni sam radio 5 za 500 e sa keramikom i garancijom 2 godine covek dosao kleko izvadio pare i castio ruckom jos...

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
samo vas posmatram...

UFF

Citat: dragan poslato 01 Oktobar, 2016, 00:40
daj tu vapovku jebes mi sve dodji uradicu ti dzabe samo da vidin kako ces voziti posle zivo me zanima😂😂😂😂

kad urade asfalt do mene i promenim vozilo za nesto skuplje i lepse imam rad od 300 do 500e za dz  [dancing]

sremac

fau ve se iskljucivo polira slaninom ili ono sto ostane od cvaraka i vunom od ovce, fabrika tako predvidela :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mali_zmaj

Jedino sto se nisam nikad usudio,da presmirglam auto,ili motor, sa 2000 i 3000 smirglom,pa poliram,posto nikad nisam bio siguran koliko zapravo slojeva laka ima na sebi!!  Jer sam dozivjeo da se samo poliranjem dodje do sprickita...,zato odes do profesionalca,das 300 ili 500 eura,i covjek odradi,garantuje i odgovara za eventualne zajebe!!!  Kod nas mozes naci poliranje od 50 eura pa nagore,al takvo poliranje i sam odradim..
jin-jang

dragan

imas merac.laka kupis i nem problema kao sto ima i merac sjaja laka.....2000 dolara kosta

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
samo vas posmatram...

Hattrick

Citat: dragan poslato 28 Januar, 2017, 21:02
imas merac.laka kupis i nem problema kao sto ima i merac sjaja laka.....2000 dolara kosta

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Ma taj je sranje, ako ima neki od 15-20.000 dolara, taj bi vrsio posao vecini hobi majstora.

dragan

golf 6 +


Sent from my SM-A310F using Tapatalk
samo vas posmatram...

Hattrick

Ovo k'o novo  [thumb_up]

Steta samo za sav taj trud, kako bi posle bilo po ovome vozeno:



dragan

hoce ljudi dodju  uradim oni sretni ja jos sretniji i  teraj ...ako nece ok necete puno para sva na soju stranu...sve zavisi oce da proda da ga sredi malo ili jednostavno da malo da sjaja..
to je cela sustina..e sad dal je napolju sranje od vremena sunce przi itd...bem ga nato ne mogu da uticem al tako je kako je..
samo vas posmatram...