Glavni meni

poliranje spremanje motora i kola za prolece

Započeo dragan, 08 April, 2014, 13:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dragan

doslo lepo vreme da sredim amlo motor bilo je dosta holograma i ostalog sranja po cedu mom
pa reko da je sredim malo
motor je poliran i na kraju udaren vosak silant da zapecati i zastiti farbu ya prestojece vreme
cak sam i gume ribao da pobele...:)

evo par fotkica ako treba nekom pomoc nek se javi..












samo vas posmatram...

UFF

auuuuuu  :o

pa ti si bolesan covek jbt  [klanjam_se]

gde zivis? da ti posaljem kolegu coperasa na poliranje ili par saveta pa nek polira sam

dragan

ja sam iz S.M  inace skoro svaki saraf skinut obrisan i podmazan i vracen na svoje mesto...hehehe
evo jos par fotki





samo vas posmatram...

UFF

 [ludak] covek  ;D
sad ako te u toku voznje uhvati kisa odmah da se  [samoubistvo]

dragan

poenta je sto se vozi samo po suncu ona nije nikad pokisla....ako ne valja vlaznost vazduha ona se ne vozi evo ovo je fotka kad je uzeta 2007 godine nista se nije promenulo samo je dete nasraslo jedino..


i da kisa padne sto uradi se ponovo  cetkica za zube i svaka zbica ponaosob se radi prednji +zadnji tocak pa ti vidi al smiruje zivc meni ovo samo tako..
samo vas posmatram...

Major


juga


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

VR 46

Twist of wrist!

dragan

samo vas posmatram...

Ivan1979

Bolje zgutas neki bensedin  i vozis po kisi  ;D


Ko pasije mudo sija , svaka cast kako si ga uglancao  [thumb_up]

dragan

samo vas posmatram...

MIGE


ikomline

èime si polirao, daj malo detalje koja pasta, gde kupljena.....ruèno ili ma¹inski

dragan

fala narode trudim se da dovedem sve to do savrsenstva ..
samo vas posmatram...

dragan

masinski sve paste vecinom iz inostranstva uzimam jer ovde nema nista cak i masinu sam uzeo  iz inostranstva
moze i rucno da se radi al treba vremena al je najblje masinom moja je ekscentricna i nema sanse da se sjebe farba tj spali
sundjere za paste  mogu  razni samo se voditi racuna  o granulaciji tj jacini od grubih do finih  i odgovarajucih pasta moze 3m turtle wax meguires proizvofi...
poenta ovo se uradi jednom godisnje i nema  problema  do  zime samo voditi racuna oko pranja da se ponovo ne stvore svirkovi tj hologrami od brisanja
samo vas posmatram...

Che

Citat: dragan poslato 09 April, 2014, 09:48
za smirivanje zivaca dusu dalo....

Ako i dalje imas nervozu, imam ja jedan drag-star 1100 pa da ti ga ustupim na smirivanje? ;D

Dobro vama - dobro nama!

Hohštapler

Bez uvrede, ja sam razne ludake sretao za ¾ivota ali ti ima¹ svoju kategoriju!   8)
Da mi je neko prièao - ne bi verovao..
Alal ti vera.  [clapp]
Nego, èini mi se da ti ovo ba¹ malo voza¹. Kolko si pre¹ao?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dragan

vecina opere i uzme krpu i brise ili tipa malo da ga prebrise i gotovo a ono kila prasine.....istvore se fina paukova mreza sitna i na suncu bode oci tipa ovog

i na kraju crna je najbolja za rad
samo vas posmatram...

dragan

nisam uvredjen nista druze navikao sam ja godinama na ovakve komentare hehehe jednostavno volim da radim ovo  za ovakvo nesto treba dosta sati recimo 8 -9sati zavisi od stanja pa cak i duze da dovedes do nekog savrsenstva samo sto slabo ljudi placaju..... svima puno para ...inace motor je kod mene od 2008 bdla sam presao 1000 km do danas...
samo vas posmatram...