Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Citat: El Jefe poslato 25 Decembar, 2019, 23:40
Свака мајка би пожелела зета са Супер Тенером

A stooo?  :o :o
Sta ne fali Super Teneri?  [neampojma] [neampojma]

sachmo


mkt

moj stari exc 450 kao gavrin je do sada nakucao skoro 600sati, jos jedan koji znam tkdj. al nisu silovani previse
standardno jarcanje i zamena ulja

sachmo


UFF

 [thumb_up]   dobar klip

ali poenta je?

milomir22

Citat: sachmo poslato 28 Februar, 2020, 19:16
http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/3snmPFEyv-w?v=2#


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ako moze dobronameran savet da te ljudi ne minusiraju i da ih ne zivciras dzabe, otvori jednu svoju temu ili samo u ovoj temi postavljaj klipove. Kad izbombardujes 15 tema sa jednim te istim sadrzajem, mnogima se popnes na polni organ.

Meni licno su interesantni ovi klipovi, ovi ti bas i nisu neki iskusni motociklisti, obzirom da voze po 5-6 godina, mada je ok cuti i njihovu pricu, ali izmesaj i nekog ko vozi 20+ u jednom klipu. Moglo bi to jos bolje, ali ni ovako nije lose.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

sachmo

Citat: milomir22 poslato 29 Februar, 2020, 07:12
Citat: sachmo poslato 28 Februar, 2020, 19:16http://www.youtube.com/watch?v=http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/3snmPFEyv-w?v=2#


Sent from my iPhone using Tapatalk


Ako moze dobronameran savet da te ljudi ne minusiraju i da ih ne zivciras dzabe, otvori jednu svoju temu ili samo u ovoj temi postavljaj klipove. Kad izbombardujes 15 tema sa jednim te istim sadrzajem, mnogima se popnes na polni organ.

Meni licno su interesantni ovi klipovi, ovi ti bas i nisu neki iskusni motociklisti, obzirom da voze po 5-6 godina, mada je ok cuti i njihovu pricu, ali izmesaj i nekog ko vozi 20+ u jednom klipu. Moglo bi to jos bolje, ali ni ovako nije lose.
Thnx na savetu. Mnogo jasnije!

Ali svako ima pravo na svoje misljenje bez obzira na iskustvo.

Mada sam svakako za:
“you can't download experience”

Gašpar


Major

e jebiga ja taman hteo da pogledam

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major


Darko






Gledam prethodne slike iz ¹uma ...
Voleo bih da probam nekad taj off...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Taraba

Pitaj kostu kad se vozi po kosutnjaku pa sa njim malo :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Darko

Pa ne sa R-om , nego kako bog zapoveda :)

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 27 Decembar, 2019, 09:29Ja sam vise ljubitelj cvaje i svakako kad bude prilike i novaca prelazim na 250-300 2t.  Ako si apsolutni pocetnik a imas novaca gledaj betu x trainer 300

Provozao pre meseèak dana Betu 300RR....
ako bi ikad kupovao ne¹to ¹to æu da odnesem prikolicom negde pa da se vozam to bi bilo to.
lebe mekani kako se ono vozi... ne da nisam dorastao nego mislim da za ¾ivota ne bi uspeo da dosegnem granice tog motora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Manastir Ljubostinja




i Orasac kod Arandjelovca


Dogodine nadamo se nekoj novoj makini, makar gsxf650.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dr32

Milomire jesi li siguran da je ono gore Ljubostinja? Nikad je nisam video iz ovog ugla, ni sa ovog parkinga, a puno sam je puta gledao. Tacnije na tom parkingu sam kao klinac non stop visio, a put do tamo su bile moje prve krivine.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

milomir22

Nije, uspeo sam da omasim fotku, dobro oko, obidjoh vise manastira u 2 dana, a pri uploadu nisam uvecao fotku. Ovo je manastir Kamenac, okolina KG-a.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dr32

Rekoh bolje da pitam, da nema neki drugi prilaz, mada bi bilo sramota za mene da je tako.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

milomir22

Citat: dr32 poslato 01 April, 2020, 00:41
mada bi bilo sramota za mene da je tako.


Uvek mozes da se izvadis sa "bio sam pijan".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr