Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


Panta Zemunac

Citat: El Jefe poslato 25 Decembar, 2019, 23:40
Свака мајка би пожелела зета са Супер Тенером

Mozda novom, 1200ccm...i da zet ima barem 2 banke manje od mene!!

megaidiot

ta stara 750 lepsa sto puta od nove

Splinter

Небитни пролазник

El Jefe

Чисто едукативно, Дебели момак има пуне точкове.
Друштво за заштиту од животиња

abarth


abarth


Gavrolini


Gašpar

Kad majstorovoj deci trebaju pare za ¹kolu, knjige, ekskurzije, ... on ih po¹alje kod Abartha

megaidiot

Citat: abarth poslato 26 Decembar, 2019, 11:48
Moto Morini Granpasso 1200



brate dojaja! nisam znao da postoji i 1 komad kod nas. pricaj kakav je, ja sam se lozio da kupim, ali posto je redak nisam se usudio zbog odrzavanja.

abarth


abarth

Citat: megaidiot poslato 26 Decembar, 2019, 13:46
Citat: abarth poslato 26 Decembar, 2019, 11:48
Moto Morini Granpasso 1200



brate dojaja! nisam znao da postoji i 1 komad kod nas. pricaj kakav je, ja sam se lozio da kupim, ali posto je redak nisam se usudio zbog odrzavanja.
Kod nas je sve retko :)  Granpasso je ozbiljna naprava, najlak¹i u klasi, vozi se ko bicikli, tro¹i ko tenk i to je to... Odr¾avanje je lako, ne kvari se ;) u dana¹nje doba interneta i online kupovine sve se mo¾e lako nabaviti, a veæina potro¹nih delova su deljeni sa nekim Ducati, Aprilia, Fiat i sl...

megaidiot

ne bi znao, nasao sam jedan dobar u becu i bas se primio, pa sam onda i malo razmislioo pa ipak odlucio da ne uzmem, ali cimacu te da mi das krug kad se vidimo negde.

Srkut87

Citat: Gavrolini poslato 10 Oktobar, 2019, 23:50
http://i.postimg.cc/0y3N0jKk/IMG-20191008-144642.jpg
http://i.postimg.cc/wj3vNLv4/IMG-20191008-145006-367.jpg


Gledam da uzmem ovako ne¹to, da li mo¾e neki savet ¹ta da gledam?

Kakva je razlika u odr¾avanju 2t i 4t generalno?
Svidja mi se Ktm exc 300,350cc 2014. god pa na dalje.  [cheers]

Taraba

Nemo' gledas odrzavanje nego voznju. Niko ne bira hard enduro zato sto je "jeftinije odrzavanje" - to ne postoji :D
Taj 4t na slici (RFS) je jedan od najboljih KTM agregata. Ovi novi ne znam kakvi su al od 2008/9 vise nema RFS-a :(
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Srkut87

Citat: Taraba poslato 26 Decembar, 2019, 21:26
Nemo' gledas odrzavanje nego voznju. Niko ne bira hard enduro zato sto je "jeftinije odrzavanje" - to ne postoji :D
Taj 4t na slici (RFS) je jedan od najboljih KTM agregata. Ovi novi ne znam kakvi su al od 2008/9 vise nema RFS-a :(
Ne mislim na jeftinije nego me zanima razlika u intervalu za zamenu ulja i druge stvari, mane-prednosti 😊

Gavrolini

Ulje menjas na 8-15 radnih sati u zavisnosti od nacina voznje. Na 2t imas samo ulje u menjacu i otprilike u sve 2t ide malo manje od litre na 4t od 1 do 1.5l i to je ulje za ceo agregat. 2t trosi mesavinu sto znaci da moras da kupujes i ulje za to i pravi se od 1.5 do 2% litra je oko 1800din. Sto se tice popravke agregata tu je 2t mnogoooo jeftiniji. E sad neko vise voli 2t neko 4t. Mislim da je za pocetnika 4t laksi za voznju i ako je u kg malo tezi.  Ja sam vise ljubitelj cvaje i svakako kad bude prilike i novaca prelazim na 250-300 2t.  Ako si apsolutni pocetnik a imas novaca gledaj betu x trainer 300

Srkut87

Hvala. 👍🏻
Kakva su iskustva sa Ktm exc350f?
Ovako ne¹to mi se svidja.


abarth

Meni lièno vi¹e le¾i 4t, probao 2t i nisam se na¹ao, lak¹e se vozi 4t, nisam ja sad neki Graham Jarvis da se penjem na banderu, kod 2t me nervira konstantno kvaèilanje, zavlacenje u obrtaje, drkanje sa me¹avinom, kurbla (znam novi imaju anlaser), sveæice. Sa 4t lepo upalim na anlaser, odem na pumpu i pravac Fru¹ka gora i tako 10ak puta godi¹nje, promenim 2x ulje i tako veæ 5 godina. Uraðen i ispravan 4t æe trajati godinama pre ozbiljnijeg servisa, sve je relativno... posedovati i voziti hard enduro bez osnovnog znanja servisiranja i odr¾avanja je besmisleno.

Gavrolini

Prve serije 350 su se jako lose pokazale(dosta kvarljive) za kasnike ne znam ali sam cuo da se jako lepo voze. Dovoljno jak a opet taman toliko slabiji laksi od 450 koliko treba. Opet kazem, nisam vozio, tako kazu oni koji jesu. To godiste koje ti gledas cvaje sve imaju anlaser a svecice ne znam da nekom bas nesto cest crkavaju. Takodje vecina i sama pravi mesvinu ali ljudi to iskljucuju i prave sami.