Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Potpuno je nebitno kako bajk izgleda kad krenes na dalji put

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

stalker92


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Miki Mecava

Poz drugari, nisam se oglasavao u ovoj temi iz razloga sto je stari motor bio vise igracka nego motor... Sad je stigla nova masina, pa je red da je prestavim  :D
Yamaha XT 600 3TB 1993  ;D [cheers]






stilgar

Citat: Miki Mecava poslato 17 Mart, 2018, 22:08
Poz drugari, nisam se oglasavao u ovoj temi iz razloga sto je stari motor bio vise igracka nego motor... Sad je stigla nova masina, pa je red da je prestavim  :D
Yamaha XT 600 3TB 1993  ;D [cheers]






teraj ti to kod Jovanovica ima da bude ko nov :) jeste ubili cenu na kraju?

Andreja

Prc, Laza danas zapalio u Francusku na neko vreme, zato i reèe da neæe motorèe skoro da bude gotovo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Miki Mecava

Citat: stilgar poslato 17 Mart, 2018, 22:18
Citat: Miki Mecava poslato 17 Mart, 2018, 22:08
Poz drugari, nisam se oglasavao u ovoj temi iz razloga sto je stari motor bio vise igracka nego motor... Sad je stigla nova masina, pa je red da je prestavim  :D
Yamaha XT 600 3TB 1993  ;D [cheers]






teraj ti to kod Jovanovica ima da bude ko nov :) jeste ubili cenu na kraju?

Ne smem da ti kazem za cenu, neces pricati vise sa nama hahah ;D

stilgar

Citat: Miki Mecava poslato 17 Mart, 2018, 22:41
Citat: stilgar poslato 17 Mart, 2018, 22:18
Citat: Miki Mecava poslato 17 Mart, 2018, 22:08
Poz drugari, nisam se oglasavao u ovoj temi iz razloga sto je stari motor bio vise igracka nego motor... Sad je stigla nova masina, pa je red da je prestavim  :D
Yamaha XT 600 3TB 1993  ;D [cheers]






teraj ti to kod Jovanovica ima da bude ko nov :) jeste ubili cenu na kraju?

Ne smem da ti kazem za cenu, neces pricati vise sa nama hahah ;D
pa zar niste vodili majstora sa vama da cuje zveckanje i zvonjavu :) i za svaki zvec zvec changr changr po 100 evra dole :)
p.s. sta ima ja da se ljutim za vase pare, al rekoh Fantomu ja mu ne bi dao vise od 1200 i to bi se razmisljo dugo dugo...dok ga ne cuje cika Rev kako zvuchi nista od kupovine ne bi bilo. Mogo je i Misa Pei i on ima uvo za XT.

FANTOM

    Kupljen bez usiju iz par razloga a to su . Ukomponovati prevoz da moze da ide, lika da bude kuci koji prodaje i nekog da ide da slusa je malo misaona imenica ... Tako kupljen je bez slusanja nadam se da kad ga odredjeni budu culi da ce im se svideti , jer izgled ce im se svideti svakako .  [cheers]

stilgar

Citat: FANTOM poslato 18 Mart, 2018, 00:09
   Kupljen bez usiju iz par razloga a to su . Ukomponovati prevoz da moze da ide, lika da bude kuci koji prodaje i nekog da ide da slusa je malo misaona imenica ... Tako kupljen je bez slusanja nadam se da kad ga odredjeni budu culi da ce im se svideti , jer izgled ce im se svideti svakako .  [cheers]
i ja se nadam. nek je sa srecom da se navoza burazer  [cheers] [flashing]

FANTOM

    Cim registrujemo eto nas na uscu pa nek slusa narod kako radi  [cheers]

misa-pei

Odlièna sprava. Nekje sa sreæom, da se navozate. Ne bi trebalo da bude previ¹e problema... Ali ako ih ima, nisu jeftini. Nadam se da nema, ipak su to mrcine koje je te¹ko uni¹titi. A i jako  su zahvalne za upotrebu.
Država je najveći neprijatelj naroda

stilgar

Citat: misa-pei poslato 18 Mart, 2018, 12:28
Odlièna sprava. Nekje sa sreæom, da se navozate. Ne bi trebalo da bude previ¹e problema... Ali ako ih ima, nisu jeftini. Nadam se da nema, ipak su to mrcine koje je te¹ko uni¹titi. A i jako  su zahvalne za upotrebu.
prethodni vlasnik (kaze) menjo klip, karike, korpu, lamele... daj boze da je stavio nove, a ne samo sklepao za prodaju. al da ne mracim nasem drugaru, lepo sam mu reko da povede neko strucno lice :)

Andreja

Citat: stilgar poslato 18 Mart, 2018, 13:49
al da ne mracim nasem drugaru

[thumb_up]

I da nije stavljeno novo, ako je stavljeno dobro, sa tim delovima mo¾e da se doèeka moto penzija na XT-u, Jugin je pre¹ao 100 000, klip i karike su prva ugradnja :)

A ako, daleko bilo zatreba korpa, opruge kvaèila itd, ima kome da se obrati  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar


FANTOM

    Ma bre lagano ljudi necemo da mracimo ... I ako budemo trebali nesto da uradimo uradicemo bice XT tip top ...  [cheers]  nek smo mi zivi i zdravi  [kralj]

MarioXT




Eo ne¹to i od mene 😁🤘

mkt


MarioXT