Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Brm brm - tuf tuf

malo se vozikalo za vikend :D

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

navajo

Ne zna se sta je lepse, motor ili pogled!!!!

PECA BMW

ja sam lepsi ali nisam na slici   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

navajo

Citat: stilgar poslato 26 Jun, 2017, 22:25
navajo ne stiskaj rezervoar nogama, s oprostenjem rasiri noge :)
p.s. bandita koji je takodje vazdusara i isijava toplotu na ovoj vrucini vozim u kratkim pantalonama i sandalama :)

Debela je uljara, a noge sam sirila kao blesava...desna noga mi je na pravcu kao Rossiju u krivini...sa leve strane je isto toplo ali me nije sprzila kao sa desne:)

A, da, bandit ima isto hladjenje...nego, obzirom da se razumem kao marica u kriv q, zbog cega vise greje sa desne strane?

megaidiot

visak kompresije na desnim cilindrima, prvo mora da se skine glava da se utvrdi zasto.

navajo

Pih, znala sam da je nesto jednostavno...hahaha

rboban

Vozi brze od 80kmh i nema problema... ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 27 Jun, 2017, 00:37
visak kompresije na desnim cilindrima, prvo mora da se skine glava da se utvrdi zasto.

Slazem se... navajo, da dolazim sa kilo kljucem da raskupusamo debelu da proverimo nivo tecne kompresije? Moguce da je neko u proslosti prepunio :P

Hattrick

Citat: navajo poslato 27 Jun, 2017, 00:19
Debela je uljara, a noge sam sirila kao blesava...

Nekada, ili i sada ?   :)

navajo

Samo vi zajebavajte, pusticu Djoleta na vas a onda ste nadrljali:)

Sutra cu da sipam malo tecne kompresije u levi cilindar i levu polovinu rezervoara, pa ce valjda da se izjednaci:)

Preko stotke sam isla samo kad sam preticala kamione...ovako sam isla oko 90...za prvi put dosta...mada generalno ne volim brzinu...vise volim da zveram okolo dok se vozim:)

Ja u skladu sa sa nasom politickom situacijom sirim noge samo zbog Debele Suzy ;)


Hattrick


UFF

Daj fotku butine da strucna komisija utvrdi uzrok opekotine

Major


stilgar

Citat: navajo poslato 27 Jun, 2017, 02:32
Samo vi zajebavajte, pusticu Djoleta na vas a onda ste nadrljali:)

Sutra cu da sipam malo tecne kompresije u levi cilindar i levu polovinu rezervoara, pa ce valjda da se izjednaci:)

Preko stotke sam isla samo kad sam preticala kamione...ovako sam isla oko 90...za prvi put dosta...mada generalno ne volim brzinu...vise volim da zveram okolo dok se vozim:)

Ja u skladu sa sa nasom politickom situacijom sirim noge samo zbog Debele Suzy ;)


mozda ti polozaj sedenja na motoru ne odgovara, Djolence je mali, Debela velika...slikaj se kako sedis na motoru sa nogama na fuzasterima, da vidimo u kom si polozaju, ako to ne pomogne UFF je tu sa komisijom :)

Hohštapler

ne kukaj, razmisli samo kolike æe¹ silne noFce u¹tedeti na depilacijama ;)

PS
ta inazuma je prelep motor.

PSS
a bmw je tek ludnica! gle felne majko sveta!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

navajo

Izvedoh Debelu sinoc malo u setnjicu, kod Race na kafu, i naravno do Voxa, da vidi gde sam pola jetre ostavila...a i moram snajku na bluz da navucem:)

Opekotina nije strasna, par plikova i to na mestu gde mi se stitnik za koleno malo usecao...a i vozili smo na +35 u sred podneva...dobo se cela nisam sprzila onako natrontana:)









Lazic


Major


navajo

Napokon da mi dupe nije sire od rezervoara :)

Kostić

nemoj da se te¹i¹. inazuma je mr¹av motor :) tebi treba neki stari debeli harli iz pedesetih ¹ezdesetih. onaj ¹to ima blatobran od 20 kila :) ili goldwing pa da njemu izgleda¹ ko ofinger :)