Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

baha

Citat: mali_zmaj poslato 18 Jun, 2017, 11:03
Daj mi reci koliko brzina ima trial,kako se to vozi,naravno znam da nije za neku voznju ,nego za savladjivanje prepreka..,pa mi reci kako si to savladao,i da li si savladao!!! To mi je tako zanimljiv koncept,a odusevljavam se gledajuci one ludake sto se na takimicenjima penju po buradima,zidovima,panjevima i kojekakvim stejdjevima!? Pretpostavljam da ga djiras samo po zahtjevnim terenima!
5
Citat: mali_zmaj poslato 18 Jun, 2017, 11:03
Daj mi reci koliko brzina ima trial,kako se to vozi,naravno znam da nije za neku voznju ,nego za savladjivanje prepreka..,pa mi reci kako si to savladao,i da li si savladao!!! To mi je tako zanimljiv koncept,a odusevljavam se gledajuci one ludake sto se na takimicenjima penju po buradima,zidovima,panjevima i kojekakvim stejdjevima!? Pretpostavljam da ga djiras samo po zahtjevnim terenima!
9
          Od uvek sam imao neku zelju za trial,morao sam da ga uzmem...motor sam uzeo za glupiranje po brdima i sl.ima 5 brzina,ako je 250 ccm mene ne oseca i ako imam 100kg..malo je naporan sto moras da stojis dok malo naviknes noge,a inace nema prepreka za njega...ne vozim ga profi kao sto gledas na tv...znam da predjem po brdima i po 150 km..uradeo sam malo sediste i mnogo mi znaci jer ga koristim i za dalje relazije po sumama...to je toliko mali potrosac da nije normalno...
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

mali_zmaj

Hvala na odgovoru,svaka cast...,ma ako se ikad docepam nekih viska para,udomio bih jednog,pa makar da probam,neki period,pa ako ide,ide,ako ne prodam,stvarno interesantna sprava!!
jin-jang

Gavrolini

Ima 5 ali se prva i druga ne koriste nikad :)

bobangsxr

Sad ih uparkirao, pa reko da skljocnem  :D


UFF

bobane ja bi prodao obe mrcine i kupio nesto lakse sa 4 cilindra
2 kom po 2 cilindra za 1 od 4 dodje ti isto :D samo nemas dve registracije

bobangsxr

Pa jeste to sve  u redu, ali  kako da vozim zenu?  Ja za to uzo hondu. A aprilia uopste nije  mrcina (barem meni) vozi se kao i svaka novija hiljadarka. Inace  ne prodajem nista, samo kupujemo

navajo


Major


abarth


Andreja

Daj neke detalje o faru. Mo¾e li se na put sa tim, je l' uop¹te usmerava svetlo? Ili je samo za ¹umu pa bije na sve strane?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major


abarth

Citat: Andreja poslato 23 Jun, 2017, 10:57
Daj neke detalje o faru. Mo¾e li se na put sa tim, je l' uop¹te usmerava svetlo? Ili je samo za ¹umu pa bije na sve strane?
15€ na kp. Neko ugradno za d¾ipove.  Usmereno je svetlo, kao dugaèko. Sija stvarno dobro...

Andreja

Hvala lepo, jo¹ kad bi mi ¹ibnuo link jer ne znam ¹ta taèno da tra¾im, bilo bi sjajno :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Major

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2017, 07:59
dobar ti javor :)

Uslo ti bastovanstvo u krv sad primecujes sve biljcice :D

navajo

Napokon sam pocela da vozim Debelu...isla za vikend do Bele Crkve i zaljubila se nacisto...dva kamiona preteknem u cugu, a sa Djolencetom sam takvu ideju imala samo jednom i nikad vise...jbt, trajalo je u nedogled...kao usporen film...jedino sto Debela greje za sve pare, usijala mi se desna butina sa unutrasnje strane...moracu da smislim neku zastitu...videla sam neke kozne (cool thighs) stitnike koji se stave ispod sedista i vire tacno malo preko motora) pa mozda to napravim:)








Na ovako neke stitnike sam mislila:




MIGE

ma jok,kakvi stitnici...kupis skuter i nema grejanja...meni je jedino poblem sto mi cvrce prstici ko cevapi na suncu kada nosim japanke  [rofl]

navajo

Ma na skuter ne bih sela sanse nema...izlomila sam jedan pre nekih 20-tak godina:)

A Debela mi napravila fine plikove na butini...moram nesto da smislim...ne mogu da setam opekotine i plikove non stop😂😂😂

mali_zmaj

Ne mozes u farmerkama da vozis...,mora koza..,ili dobre tekstilne hlace..,ja vozim nakeda,nikad me nije spalio..
jin-jang

stilgar

navajo ne stiskaj rezervoar nogama, s oprostenjem rasiri noge :)
p.s. bandita koji je takodje vazdusara i isijava toplotu na ovoj vrucini vozim u kratkim pantalonama i sandalama :)