Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: gixxer poslato 11 Maj, 2017, 23:19
Pitanje za Majora:kako si zadovoljan sa Kawom? Koliko ima kg,koliko trosi i kakva su iskustva u voznji?Ne mislim koliko moze da ide i slicno nego sa obzirom na velicinu i tezinu koliko je povozan motor?


Za sada prezadovoljan.

Kilaza je 260 kg ali se ne oseca uopste ni prilikom pomeranja ni prilikom voznje.
Moze da se vozi na duza putovanja sediste je jako udobno, cak ni polozaj voznje nije naporan kako se cini kad se prvi put sedne.
Potrosnja recimo 6l tu je negde. Nisam nesto previse obracao paznju ali sad kad saberem i oduzmem po putu iz Nemacke tu se negde vrti.
Mada ja nisam forsirao na putu, max 140 i laganeze :)

Sve u svemu jako dobra masina za grad i za putovanje. :)




Hurricane

..èekaj bre, kako to misli¹ max 140?

mph?

Major

Ne brate vozio sam max 140km/h [rofl]



Hurricane

...pravi momenat da napi¹e¹ knjigu o samokontroli  ;D

Major

Nije samokontrola jednostavno me vise ne privlaci pun gas vise mi prija voznja gde mozes i da primetis nesto sta se desava sa strane.
Onako kad samo prozujis nema mi nesto smisla :)

Kostić

ovaj forum odlazi u kurac polako... niko vi¹e ne vozi 299 ;D

Hurricane

Citat: Major poslato 15 Maj, 2017, 14:51
Nije samokontrola jednostavno me vise ne privlaci pun gas vise mi prija voznja gde mozes i da primetis nesto sta se desava sa strane.
Onako kad samo prozujis nema mi nesto smisla :)


pa prozuji¹ i stigne¹ kuæi ranije ukljuèi¹ tv i gleda¹ Opstanak, ako ti je do gledanja ;D


¹ala naravno, svaka èast svakako  [clapp]

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 15 Maj, 2017, 14:53
ovaj forum odlazi u kurac polako... niko vi¹e ne vozi 299 ;D
pnekad na auto putu se setim, pa samo za kostu, osinem malo preko 200...

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 15 Maj, 2017, 14:53
ovaj forum odlazi u kurac polako... niko vi¹e ne vozi 299 ;D

Nateraces me da pocnem da skupljam pare za turbinu da popravim prosek ;D Turbina, ustelovana smesa, produzen onda prenos(moze jer ce imati vise snage) i extra... moracu jednog dana to da pravim od nekog motora... ili agregat od motora u kartingu sa rucno ugradjenom turbinom... ihhh...

Kostić

hahah, nije meni vi¹e gu¹t preko stotke, poèeo sam da u¾ivam silom prilika u sporoæi :)

Gavrolini


Major


Glava Dole


Boban_m


Gavrolini

TT600e sa prednjom maskom i branikom od wr :)

nano

Dobra, mnogo lepsa maska nego ona sa ciglom od fara  [thumb_up]

Gavrolini

Iskreno volim ja i fabricki far na tt...na ttr mi je vec gadan

castor

It's the ride that matters, not the bike…

DraganPavlicevic

Kosta, izgleda da sam ja jedan od "poslednjih mohikanaca" koji je redovno odvrtao 299 (istina- posle promene zadnjeg lanèanika, samo 293).Kako sam trenutno na 4 toèka, ni od mene vi¹e (do daljeg) ni¹ta.Jbg, valjda æe se i to promeniti.

navajo

Gavro, srecno sa novim ljubimcem:)