Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Jefta poslato 14 April, 2017, 15:09
@Hostapleru ja te podrzavam.

Skuter je sjajna stvar. Jebeni automatik. To je dovoljno reci. Ko mi kaze da su kola sa automatskim menjacem sranje i da u Beogradu vise voli da u spicu menja brzine ozbiljno ce me nasmejati. Isto je i sa skuterom. Zasto da menjas brzine ako ne moras, nego samo gas i kocnica i pici.
...

Prekjuèe se vozio sa prijateljem u Porsche Cayenne S. Popizdeli i on i ja. Jebeni automatik.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

Spakovan, za put na zapad :) Zemun i okolina  ;D





Samo jedan dan sam bio. Porodièni problemi, morao sam da se vratim kuæi. Slagao sam  Direktora i jo¹ neke MM, kojima se ovom prilikom izvinjavam   :-[  8)


Na povratku kuæi ,moj drug Dejan provozao se sa mnom i svojom crvenom Suzanom do ove pumpe.
Naravno nije putopis  :-* (èitavih 5 reèenica), ali bar napravih 550 km  :D

bajone

Citat: Biker-Boy poslato 14 April, 2017, 15:36
Citat: bajone poslato 14 April, 2017, 05:54




Evo da stavim i ja moj posto ih nema mnogo pa kao :)
Kolega daj jos fotki RF-a , sta'se stiso ,motor je fantazija  [thumb_up] [klanjam_se]

Hvala, meni je isto motor odlican i stvarno je onako taman, mislim da je jedan od boljih u toj klasi sport-touring motora.. bez obzira na godine i dalje se dobro drzi, moze da drzi tempo sa novijim masinama..pozzz! :)


Æuti i saraðuj..

navajo

Djole prièa Debeloj neke bajke :)


bigbad86


navajo

Ja sam ga vozila...drugar je ovde vozio Debelu:)

bigsheki


Major


bobangsxr

Prvo skoci pa reci hop, tako kazu ljudi  ;D  Ja sam kontra uradio pa se desilo to sto se desilo... mada nema veze, ko zna zasta je to dobro... uglavnom TDM nije ni uso u garazu ali je zato XLV tu gde treba da bude  [yahoo] 





bobangsxr

Citat: Gavrolini poslato 22 April, 2017, 16:39
?

Dogovorio se da kupim TDM i kazem coveku da saceka koji dan da posaljem pare... pare stignu i ja mu javim da ce cale da dodje za dan dva da uzme motor, kad je trebao da ode cale da uzme motor ja ga pozovem a on kaze... brate jutros covek doso sa parama a ja nisam bio kuci i moj sestric proda motor ;D....  a ja racunam gotova stvar motor kupljen  [rofl]

stilgar

#3391
Citat: Major poslato 22 April, 2017, 09:01

jao sad ce UFF - "vozis kantasaki, kvaransvaki, vidi ga kakav je zelen ko zunzara, ja na to ne bi seo da mi plate."
Ja mislim da ti je motor lep, pravi zmaj, da te lepo sluzi i da predjes milion  kilometara  8)


UFF

ne
uff ce da mu kaze si poludeo da imas 3 bolesna nadrkana skupa motora kad ne mozes sva 3 da vozis u isto vreme kao sto su meni govorili

ali necu, jer ta njegova 3 nisu luksuz ili hir vec kompenzacija i posao kao sto su i moji bili

i voleo bih bas da provozam ovaj kantasaki :)

Major

Nema vise tri motora :)
BMW sam prodao, Honda je na dobosu, a Kantasaki za sada ostaje :)
Mene je motor odusevio skroz :)

Poljanac92

Iskoristili Ljupche92 i ja lep dan, napravili 120km, malo snimali, da isprobamo kamericu, malo vise peglali krivine :D



Preticao sam i kad nisam morao :D

Glava Dole



Major


gixxer

Pitanje za Majora:kako si zadovoljan sa Kawom? Koliko ima kg,koliko trosi i kakva su iskustva u voznji?Ne mislim koliko moze da ide i slicno nego sa obzirom na velicinu i tezinu koliko je povozan motor?

OKi

Malo sam se igrao svojom slikom!
Cartoonizovao sam se  ;D