Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 11 April, 2017, 16:35
meni primarno motor da doposla i nazad mogu
idem leti ... posto kolima ne mogu ..
nem agde se parkira ...
mislis skuter  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Citat: UFF poslato 11 April, 2017, 01:42
Citat: Ho¹tapler poslato 10 April, 2017, 19:14
Naj¾alije bi mi bilo i da ga kupim i registrujem da ga vozim to malo po gradu i da ga arèim

da ga arcis?
pa zasto si ga kupio jbt?
devojku ne arcis? jebes je nezno i fino da se ne potrosi?

Citat: Ho¹tapler poslato 10 April, 2017, 19:14
da objasnim da za putovanje nisu potrebni ADV i 1000+ kubika nego 00 i volja

naravno da nisu ali ako ih mozes imati zasto ih ne bi imao?
ni za ljubav nisu potrene pare i maldivi kao sto sszgo radi ali sam siguran da je lepse ako ih imas :)

Pod arèim mislim pali-gasi. Ne stigne ni da se ugreje na radnu temp. - gasi... Nije ovo BG, ovde su relacije daleko manje, ja sa Kamenice do Centra imam 5min vo¾nje, do Novog Naselja 10... I stani kreni, kvaèilo, ¹altanje, to mislim pod arèenje. Servis manje 0.9L, tro¹i ispod 4L, koferèina, ispod sedi¹ta mesta, pada ki¹a noge suve.
Uostalom, nemam ¹ta kome da se pravdam, nikog ja ne teram da deli moje mi¹ljenje, ali ko ima skuter za po gradu pored motora shvata o èemu prièam.  [cheers]

A star i jeste u tome da trenutno ne mogu sebi da priu¹tim motor a da se ne odreknem svega ostalog, ali naravno da æe biti ¹to pre. A i skuter æe ostati, za po gradu.

@d.zmaj
suknjicu veæ imam, divno mi stoji.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

Skuter za po gradu je full Burgman 400 2001. Sto se mene tice ne treba mi bolje ide ko metak udobno zavalim se milina , da imam love imao bih ga sigurno za po gradu. Jer se sa motorom po gradu umorim kao da sam kopao. Dok sa skuterom isto proletis kroz grad a udobno a ausouh isto puca ako je Leo Vichi 😜

UFF

hostapleru sve zavisi kakve obaveze imas
mazzi npr obidje 10 klijenata u centru dnevno i zato ne vozi auto, neko bi rekao pa nek kupi skuter da vozi mreznu opremu i slicno ili bar nek uzme 600ccm sa svim koferima a on vozi 1000ccm
pitaj ga zasto?

mozda covek nema vremena da se voza van grada od obaveza pa koji ce mu onda qrac motor?
da mu stoji u garazi za jednu voznju mesecno do avale?

ok moras na posao ali bar ides sa 1000ccm jeste da je posao ali nije da nema i zadovoljstva :)

ja ni na posao ne idem, jos mi samo fali do prodavnice ili gde vec krenem da idem na pederskom skuteru, ne hvala

Glava Dole

Citat: UFF poslato 12 April, 2017, 00:24
...jos mi samo fali do prodavnice ili gde vec krenem da idem na pederskom skuteru, ne hvala


[rofl] [rofl] [rofl]

UFF

pa brate ne idem NIGDE! ali bukvalno (ne zato sto nemam kad ili nemam kintu vec sto imam preca posla i manjak vremena iako sam nezaposlen) smara me i da idem da jebem, koja zeli od starih a ima auto moze da dodje i da ode sama, nece ili ne moze nista od sexa

i to malo sto imam dodem da zavrsim treba da vozim jebeni skuter ???  [samoubistvo]

makinjo

Razumem I postujem svacije misljenje. Volim da arcim svoj motor. Uzivanje mi je da odem I tri ulice od kuce u teretanu da istreniram. Svaki put ga upalim I dok se on greje ja se obucem spakujem I gas
Skutere ne podnosim ma koliko bili prakticni. Jednostavno su mi ruzni a na takvim stvarima mi nije uzivanje u voznji.
Svaki dan na posao 10 km u jednom pravcu. Dok god ne pada kisa ne sedam u kola.
Biciklo ne vozim jer nemam ni volje ni zelje s obzirom da na poslu prepesacim u proseku bar 10 km plus pet do sest treninga nedeljno...
Oduzih sada ali nikada mi skuter nece zameniti pravi motor :)


Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

navajo

Meni za po gradu sluzi mali gn 125...vozi se kao bicikla, a ipak je motor...na skuter ne bi sela nema sanse...polomila sam se pre dvadesetak godina u Grckoj, a i ne bi umela da ga vozim onako bez kvacila!

DebeliZmaj

zamisli da je neko napisao
meni su matore zene ruzne, sve preko 35 ...
a tek one sa crnom kosom, ... osim plavih/blajhanih
ne toliko trusnih milfaca, zagorelih rerni ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ja i zimi na minus 20 idem motorom do trafike po cigare, ima 60 - 70 metara, mo¾da i manje. i stoput dnevno po selu, ne mrzi me da mi tro¹i 12.... nije iljadu al je 750, pa mi je lak¹e....

navajo

O ukusima ne vredi raspravljati jbg

bobangsxr


mali_zmaj

jin-jang

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bajone





Evo da stavim i ja moj posto ih nema mnogo pa kao :)
Æuti i saraðuj..

bigbad86


Jefta

@Hostapleru ja te podrzavam.

Skuter je sjajna stvar. Jebeni automatik. To je dovoljno reci. Ko mi kaze da su kola sa automatskim menjacem sranje i da u Beogradu vise voli da u spicu menja brzine ozbiljno ce me nasmejati. Isto je i sa skuterom. Zasto da menjas brzine ako ne moras, nego samo gas i kocnica i pici.

Imao sam i vozio Burgmana 650 Executive jedno 3 godine. Kupio sam ga kada sam u to vremem uporedo imao GSXR 750 K8. Jebem mu misa lepo je bilo na tom motoru voziti se, ali kada idem na posao prelaziti dva mosta (pancevacki, brankov) u spicu nije bilo prijatno. Kada sam presao na skuter progledao. Milina. Gas i ne razmisljas. Nema grejanja i kuvanja od agregata. Sedis lepo, Ako je mokar put ne kvasis se, ako je kisa neces ni da pokisnes mnogo. Mesta ispod sedista 65L dovoljno za gajbu piva x2 ili dve full face kacige i jos ostane mesta.
Posle kada sam presao na Fazera i dalje sam imao skuter za po gradu. Iako je fazer bio mnogo udobniji od gsxr-a. Vise nemam skuter jer se otvorila obilaznica oko Beograda i Pupinov most pa retko kada idem motorom na posao, a ako nesto moram u gradu da zavrsim odem BMW-om. Cak i tada pomislim koliko bi lepse bilo da sam na skuteru. Mislim da cu ponovo da ga uzmem samo ovaj put Beverly 300 recimo.
Da ne kazem da sam i sa Burgmanom putovao u Italiju kao i celu Jadransku magistralu presao sa sve Ibarskom.




Biker-Boy

Citat: bajone poslato 14 April, 2017, 05:54




Evo da stavim i ja moj posto ih nema mnogo pa kao :)
Kolega daj jos fotki RF-a , sta'se stiso ,motor je fantazija  [thumb_up] [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!