Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Serpente

Be the change you want to see in the world!

FANTOM

    A pa ako cemo da se shvalimo vec  :P




Serpente

Ovi roze idu brze moram da priznam :D
Be the change you want to see in the world!

FANTOM

    Jbg hteo i ja belo plavi ,ali posto su lesine bile na oglasu u tom trenutku a ovaj bio u vrhunskom mehanickom stanju onda je ovaj uzet. Sa vremenom sam se navikao na boju . Gotive je klinke , ribe , zene ... :)   Jedna od anegdota stoji moj motor i od drugara 600rr prolaze ribe i kako prolaze krecu da komentarisu jao sto je ovaj roze lep. A drugar ce na to kad su prosle e kokoske a moj motor mladji 12 godina :D ha ha jbg sta zna zensko sta je koje godiste i kolko moze da razvije  [rofl] [clapp]

Kanarinac

I mi smo izvirili malo na sunce :)


Poljanac92

Citat: FANTOM poslato 02 Mart, 2017, 00:39
    Jbg hteo i ja belo plavi ,ali posto su lesine bile na oglasu u tom trenutku a ovaj bio u vrhunskom mehanickom stanju onda je ovaj uzet. Sa vremenom sam se navikao na boju . Gotive je klinke , ribe , zene ... :)   Jedna od anegdota stoji moj motor i od drugara 600rr prolaze ribe i kako prolaze krecu da komentarisu jao sto je ovaj roze lep. A drugar ce na to kad su prosle e kokoske a moj motor mladji 12 godina :D ha ha jbg sta zna zensko sta je koje godiste i kolko moze da razvije  [rofl] [clapp]

Ovo si u pravu za roze boju :D moja honda dok je bila kod ljupceta , znam da se lozile neke matorke, a ni klinke nisu manjkale :D evo, sad je honda kod mene i isti fazon :D vole roze ;D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Hohštapler

Suvi¹no je da prièam da je ¾ut motor ¾enama najlep¹i! 8)

Serpente!  [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Mi sa plavim navikli da drkamo....

[rofl] [rofl] [rofl]

zzare


BOKYBOY

#3289
Debela vec obrnula hiljadarku ove godine  [yahoo]


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

eclipse4

malo se okupali,obrijali,osisali,namirisali i pojurili neke sojke.....,.

[cheers] [cheers] [cheers]









neznam dal da ga rodam i uzmem 2007-2008 ili da nastavim druzenje sa njim

[neampojma]

ljupche92

Prelep motor...   [panic]

Planirao sam je u buducnosti  ;)
[cheers] [cheers] [cheers]

FJCharlie

Citat: eclipse4 poslato 05 Mart, 2017, 19:12
malo se okupali,obrijali,osisali,namirisali i pojurili neke sojke.....,.

[cheers] [cheers] [cheers]









neznam dal da ga rodam i uzmem 2007-2008 ili da nastavim druzenje sa njim

[neampojma]
koji su ovo fuzasteri?
mani se prelaska na 07-08, meni se ne svidja kako se vozi, a ogromna je razlika izmedju 06 i 07.
samo zameni retrovizore i gas :)

eclipse4

vec razmisljam da ih menjam,imam i original,oni mi pa veliki al se vidi ekstra...ovi mi se bas svidjaju i mnogo lepo mu stoje ali na zalost skoro se u njima nista ne vidi,vise su reklama....






UFF

menjaj, za 2017, imas kintu a vozis to matoro vozilo, sramota bre sta ce komsije reci? :D

eclipse4

vozim ono sto volim a ne ono sta voli komsija ;)
cek...pa ja imam komsiku ne komsiju :)

i odakle ti ideja da imam kintu ??? [neampojma]

UFF


FANTOM

    Ne znam sta da vam kazem al taj 600RR ostavio jako dobar utisak na mene. Inace moj drugar isto u nedoumnici da li da menja za mladji. A njegov isto tip top. Pa se postavlja onda pitanje treba naci da je u dobrom stanju pa naci da je regularan ... Pa komplet zabava a imas motor koji je u fullu . Pa da li se isplatiti to sve raditi ili se voziti sa ovim sto vec imas i uzivati  [cheers]


eclipse4

znas i sam kako je..poso kuca kuca poso ;)


fantom

mene ne zaima mladji nit skuplji,mene samo zanima da mi se dopada linija i sto se cbr-ke tice posle 900rr ovo mi je jedini model (600) koji mi se svidja i 2007 ali 1000rr ......e sad sa 600rr bih mogao da uporedim jedino model 07-08.....iskreno voleo bih da ga imam,malko mi je lepsi nego 05-06.....

FANTOM

      Ma razumem sta hoces da kazes . NE mora da znaci da ako je najnoviji model da ce srce da ti zaigra . To je vise za ove sto oce da se dokazuju.  Elem jeste lep ovaj 2007 . 1000rr :D jos ako je Repsol ...  :o