Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Jos nije moj ali (kao da jeste) 99% da cu da se pocastim za rodjendan jednim primerkom samo u drugoj kolor semi  [dancing]






mali_zmaj

jin-jang

dr32

Joj sto volim kad Japanci kopiraju dizajn Italijana, dizajn + kvalitet = zadovoljstvo, bogami stavicu ga na listu zelje za neku godinu :)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

bobangsxr

Citat: mali_zmaj poslato 04 Decembar, 2016, 15:28
predobar!!!

Jeste dobar... jedina mana po meni je sto nema kardan.... ostalo je top  [cheers]

dr32

Taj sa kardanom se zove BMW i kosta verovato par hiljada vise
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

bobangsxr

Citat: dr32 poslato 04 Decembar, 2016, 23:45
Taj sa kardanom se zove BMW i kosta verovato par hiljada vise

Pa nije uopste skuplji... trenutno je r 1200 gs bez kofera 15900 sto je 500 jeftinije od ovog kawasakija grand tour ... ali meni se gs uopste ne svidja, jednostavmo mi taj njegov transformers izgled nije privlacan... ja sam hteo  r 1200 rt ali je stvarno preglomazan i to je motor samo za izvan grada, a imas i yamahu xtz 1200 i hondu vfr 1200 x ali mi se ne svidjaju iako imaju kardan i jeftiniji su za par hiljada nove... ovde u CH kawasaki versus grand tour je skuplji za 2500 chf od obicnog versusa


Mil@n

Citat: bobangsxr poslato 05 Decembar, 2016, 00:10
Citat: dr32 poslato 04 Decembar, 2016, 23:45
Taj sa kardanom se zove BMW i kosta verovato par hiljada vise

Pa nije uopste skuplji... trenutno je r 1200 gs bez kofera 15900 sto je 500 jeftinije od ovog kawasakija grand tour ... ali meni se gs uopste ne svidja, jednostavmo mi taj njegov transformers izgled nije privlacan... ja sam hteo  r 1200 rt ali je stvarno preglomazan i to je motor samo za izvan grada, a imas i yamahu xtz 1200 i hondu vfr 1200 x ali mi se ne svidjaju iako imaju kardan i jeftiniji su za par hiljada nove... ovde u CH kawasaki versus grand tour je skuplji za 2500 chf od obicnog versusa


Meni se ovi koferi koji dolaze u tourer paketu ne svidjaju...em mali em ru¾ni em preskupi...Ja bih uzeo obiènog Versysa pa bih stavio na njega Givi ili od nekog drugog brenda  kofere...
Evo ga sa Givi opremom
how to do a screenshot on a pc


bobangsxr

I meni su delovali da su mali ali nisu... givi koferi imaju ram na koji se kace i tu im se smanjuje dubina a original se kace kao na bmw direktno na sasiju ispod sedista i dosta su dublji... nisu samo koferi u pitanju grand tour ima opremu koja koja ne ide na obican versus... u principu sva ta oprema moze da se naknadno ugradi ali ja sam odlucio tako... kad vec kupiujem nov motor, ne bih hteo odmah da mu cackam nesto i ugradjujem

Che

Kao sto si rekao, gore su uzi a dole siri,
meni se svidjaju jer prate liniju repa.

Vec 4 sezone ih nosim, vise nego dovoljno dvoje da se spakuje za vise dana.




gary018


Major



Darko


VR 46

Мајоре имаш ли ти Ц категорију?  :o
Twist of wrist!

bigbad86


Major

@ ninja - Mogu ti reci da je bolji. Lakse se vozi i ako je skoro pa duplo veci od VFRa, udobniji je za duza putovanja, trosi negde isto kao i VFR, a ima 6 cilindara :)
Ima razno razne dodatne zezancijekoje ti samo jos vise olaksavaju voznju plus ima radio bez koga sada vise ne mogu da zamislim motor :D
@ Darko- ja? neeeeeeeeee :P
@ vr46 - hahaha :) Imam i C i E [rofl]
@bigbad - D samo ako zakacis prikolicu za njega :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Hahahahhaah trenutno i ja jer nece dupali :D Plus :)

EDIT: aaa sad citam iznad, vidim da se sprdate za ovaj bmw autobus, sad mi jos smesnije, al sam retard [rofl]

UFF

mejdzor kad cu ja ovaj autobus da probam?

ps. ovaj put dizvadis kljuceve iz kofera i daljinski od alarma

Major

@ milos96 - pobeda [rofl]
@ uff - [rofl] moracu da ih opet ne bi trazili [rofl]