Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Citat: Gavrolini poslato 13 Septembar, 2016, 16:07
Nevaljala bakuta




Gavra se vraca u blato deseti put !  Valjda ne moras ponovo kupovati opremu ?  ;D :P [clapp]

Gavrolini

Nemoj ni da sumnjas :) ali je vec reseno


Hohštapler

TL inace nosi ozloglasen nadimak "widow maker"... prgav agregat a lose vesanje... i nije motor za svakog. Ko je navikao na 4 redna, ovo mu tesko legne.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


krsta63

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Septembar, 2016, 11:08
TL inace nosi ozloglasen nadimak "widow maker"... prgav agregat a lose vesanje... i nije motor za svakog. Ko je navikao na 4 redna, ovo mu tesko legne.
Klasièan dvocilindra¹.
Preuvelièavaju problem serijskog zadnjeg amortizera, on radi vrlo dobr, odlièno. Tek na stazi i nakon veæeg broja krugova o¹tre vo¾nje popu¹ta.
Kod TLa je najveæi problem ¹to su mapirali komp da pri naglom oduzimanju gasa prekida punjenje cilindara te ne sme¹ da naglo abgasuje¹ kroz krivinu jer ti sledi haj sajd.
Do du¹e nekoliko puta je pro¹li TL poku¹ao ali nije mogao tako lako da ispljune 110 kila

Hohštapler

I prednja vila je okarekterisana kao "premeka" po novinarima... ja ne bih znao... ;)
Nisam ba¹ John McGuiness tip vozaèa.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Dok sam imao SVa svi kukaju meka prednja, meka prednje... kukam i ja, stvarno dosta roni....  posle par hiljada km do mora itd ja prestanem da razmisljam o tome kad ono vile ok rade super i na kraju ne pipam. Ostade mi  IPONE SAE15 i semerinzi, prodadoh SVa  [rofl] [rofl] [rofl]

krsta63

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Septembar, 2016, 19:54
I prednja vila je okarekterisana kao "premeka" po novinarima... ja ne bih znao... ;)
Nisam ba¹ John McGuiness tip vozaèa.
To vec kenjaju, ima toliki spektar stelovanja da moze da ima tvrdocu i decije i staracke patke.
A za SV650 sam vec pisao, motul sae 15 u prednju i nema greske. Dobijes usagalsenuu cvrstinu prednjeg i zadnjeg dela.

srbac

Da, ali postaje neudoban za duza putovanja...

Taraba

Sve bi da se jebu al da im ne udje. Pa ne mo¾e i tvrdo i meko u isto vreme bez da tresne¹ kr¹ para na nove vile, ventile i pièke materine da namesti¹.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

drkao ja na cb-u preload, dumping i rebound stelovanja
te mekan mi i pliva u krivini, te tvrd mi u gradu preko lezecih a ne bih da usporavam pre njih

na kraju resio i dotegao sve na 80% pre par godina i vise nista ne diram, auqrac

Bori¹a

blago vama, ja nemam tih muka [rofl]

bez stelovanja i napred i nazad [yahoo]



p.s
provozao sam ga, to je honda, nema sta da se cacka i popravlja [rofl]

Darko

Citat: Bori¹a poslato 17 Septembar, 2016, 01:23
provozao sam ga, to je honda, nema sta da se cacka i popravlja [rofl]

sem reglera ;)

Biker-Boy

Resih danas da operem moju prelepu dvadeset petogodisnju babadevojku :)







I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

Citat: Darko poslato 24 Septembar, 2016, 15:10
sem reglera ;)

meni je DEDA KUPIO verovatno motor sa nekakvim problemom jer regler radi kao doxa [rofl]

mora da ima neka fora, nesto drugo ne valja [rofl]

VR 46

Citat: Biker-Boy poslato 24 Septembar, 2016, 16:59
Resih danas da operem moju prelepu dvadeset petogodisnju babadevojku :)



Прелепа бабадевојка хондаа,само скини те зелене грипове никако се не слажу уз мотор  ;D
Twist of wrist!

Biker-Boy

Znam, tako sam ga kupio, cim bude viska para, uzimam neke crne, slicne fabickim
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a


Biker-Boy

bzvz su mi te rucke sa tim metalnim delom, ali zato podesive poluge za kocnicu i kvacilo to moze  :)
Ne kapiram zasto su sabani iz Honde napravili da je podesiva samo kocnica, a kvacilo ne...  [doh]
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

nije ovo metalno na rucki, plasticno je
hoces oboje u paketu? :P :P