Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

Citat: eclipse4 poslato 08 Jul, 2016, 01:08
A sto nema kurbla to je posebna prica a gurka ne pomaze...a sto oce se kvari,a tek kad se kvari muka ziva.....inace izgleda cista 10-ka
Pa sto si kupio onda sr50 ,ista je piaggio masina kao kod tebe . :)

Citat: Boban_m poslato 08 Jul, 2016, 01:17
Dje je ova krivina?
Brana rovni . :)

Boban_m


Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 08 Jul, 2016, 00:33
Citat: Andreja poslato 08 Jul, 2016, 00:08
Vrlo zanimljiv skut  [thumb_up]
Malo mi bzvz sto mu prenos preko lanca  [neampojma] , jer na to sam uvek gledao kao jednu od prednosti skutera naspram motocikala, znaci nema lanca i drkanja sa lancem, cisti, podmazuj, zatezi, popustaj....

Da sumiram: ima sve mane skutera i sve mane motora pride , spakovano u jednom :D
A nit ima di da metne gajbu piva (glavna predsnost skutera) nit mo¹' metnut kofer (previ¹e je lep).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


goranvojska


Biker-Boy

Pod budnim okom svog psa cuvara :)



I feel the need..... the need for speed !!!

K0le


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

ode koga si uzeo i koliko platio?
ima li kvalitetno poreklo, sken kukova i testove na ostale bolesti (ekg, koza...)?
kakvi su mu predci po pitanju dugovecnosti i da li je bilo incesta u krvoj liniji?

Taraba

Jel to za psa ili za buduæeg zeta?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 11 Jul, 2016, 00:18
ode koga si uzeo i koliko platio?
ima li kvalitetno poreklo, sken kukova i testove na ostale bolesti (ekg, koza...)?
kakvi su mu predci po pitanju dugovecnosti i da li je bilo incesta u krvoj liniji?
Neam pojma, ne razumem se bas u pse, ziv je zdrav je, sesta godina, drzi se zasad, nikakvih problema s njim sto se tice zdravlja, nema papire, ni poreklo, mislim nije odgajivacnica, to je burazer s nekim tu likom iskombinovao nesto, radio mu parket za psa
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: UFF poslato 11 Jul, 2016, 00:18
ode koga si uzeo i koliko platio?
ima li kvalitetno poreklo, sken kukova i testove na ostale bolesti (ekg, koza...)?
kakvi su mu predci po pitanju dugovecnosti i da li je bilo incesta u krvoj liniji?

zaboravio si jos da ga pitas koliko gigabajta ima pas......

UFF

to se dobija na poklon, ili za 200e
i ok je ako ne zelis da se takmicis i da razmnozavas
stvar je u tome sto sam ja psiho pa ako uzmem tako nesto kao sto sam u pocetku i planirao a posle pozelim nesto vise, tj mnogo vise sta onda?
da ga poklonim, prodam? pa nije to stvar jbg

Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2016, 00:48
zaboravio si jos da ga pitas koliko gigabajta ima pas......

to cu bila samo pocetna pitanja da ga ne smaram sa detaljima ako ni na ta prva ne moze da odgovori sto se pokazalo tacnim

jbg neko nesto radi samo da bi uradio a neko drugi se posveti, ima velike razlike iako je neki ljudi ni ne primecuju

Biker-Boy

Pazi, ja sam u pocetku bio protiv da se uzme pas, jer nemam vremena ni volje za to, a znam kako je buraz neodgovoran, i da cu na kraju ja morati da brinem o njemu, da ga hranim, da cistim govna za njim,  ali dzabe kad je buraz navalio , i posle buraz zapalio preko grane, preselio se,  a meni ostade pas, ali eto u medjuvremenu mi se uvuko pod kozu, zavoleo sam ga , stvarno najbolji dzukac kojeg smo ikad imali, pametan, poslusan, nebi ga menjao za 3 neka turbo rasna, sa turbo poreklom i papirima...
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

sto ne znaci da ti turbo nisu bolji od njega u svakom pogledu

tvoj je pa ga volis, sto je razumljivo, poenta je da pobedi na tamicenju i kod nekog cij nije i ko ga ne voli, e tad se vidi razlika
mene npr ne interesujne takmicenje i izlozbe ali kako upoznajem odgajivace i slusam njihove price sve me to podseca na nas i motore
kazu izadjes sa psom pred publiku pa te pukne takav adrenalin kao nikad do tad, ja se nasmejem pomislim automobili, motori, padobranstvo, vojska, rat, ronjenje i manje vise nista od takvog opisanog adrenalina ali opet ne znas dok ne dozivis pa ako vec znam da cu da se vezem za njega i da mi bude bolji od svih turbo kako ti kazes zar nije pametnije odmah da i ja uzmem jednog turbo kad vec roditelje i decu ne mozes da biras psa bar mozes

yzf750

od tih tzv turbo roditelja ne znaci da ces da ubodes bas  turbo stene koji ce da izraste u turbo psa,cesto od manje poznatih pasa se dobije lepse stene i pas nego od ovih drugih..
naravno svi tezimo da imamo pse vrhunskog porekla ali ne mora uvek da znaci da je to dobitna kombinacija.

mnogo znaci i kako se othrani pas  a to bas ne pise sve na netu,kao ni sto se voznja motora ne uci na kompu

Biker-Boy

Mislim da previse vaznosti pridodajes tim zavrzlamama sa poreklom i papirima, pas ja pas.
Ja i drugar jednom tako vozali se motorima, i videli neko malo stene na putu, lik stao, uzeo ga, otkopcao jaknu, stavio ga pod jaknu, zakopcao,  odneo kuci, i ono na kraju kad je porastao ispade neki Pulin, samo malo vece gradje, ravniija dlaka, ali super dzukac :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Ne treba mijesati ljubav prema psu i licne ambicije. Ja nikad ne bih mogao da volim nekog psa unapred jer ima titulu. Pas ili ti se dopadne ili ne, a to je najvaznije.




Gavrolini

Dobarman za izlozbe je odvratna dukela. Bez kupiranih usiju i repa to nije taj pas. A i sve zavisi za sta trazis psa, da li ti treba cuvar, maneken, dete....

nikola_m

Tema za pse koje ¹etamo ili motore koje vozimo  [neampojma]

Stigla nova ma¹ina
image upload