Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

od traktora je br¾i i MZ, al ide uz stepenice ;D dauvil te¹ko ;D ala smo se upenzijali....

Gavrolini

Ma drzace me jedno dve nedelje :) mada je lepo kad sa 1500din predjes 300km a do skoro za iste novce jedva 100km

Kostić

naviæi æe¹ se al uvek, ali uvek, kad vidi¹ giksera, ima da ti doðe da ga otarabi¹ o patos i vrati¹ se u sedlo. a da je ekonomija, jeste. preporodi se novèanik... dobar je taj dauvil za put i za u¾ivanje. al dal si ti od tog soja... (nisi!) ;D

Gavrolini

Cuti bre, jesam! Aj sto lazem druge nego i sebe ponajvise.

Kostić

aj danas u ZR da ti pravim zazubice po livadi ;D ma nek ide ¾ivot, sve treba probati, pre nego se èovek vrati na pravu ljubav... malo ovo, malo no, da ¾ivot bude obojen... al iæi æe taj dauvil kroz blato.... nesumnjivo ;D

Gavrolini

Greota, do sad nikad nije video kisu. Idem u koceljevu, bolji je skup

Kostić

u pa tamo ima i brda¹ca, mo¾da bolje da najðem na tu stranu, nek vidi ki¹u, nek se raduje, tome i slu¾i, da se raduje...

Gavrolini


ninja66

Citat: Gavrolini poslato 14 Maj, 2016, 00:39
Mozda jedino jos 50ks.  Ovo je pokusaj penzije da se smirim i uzivam. Ujedno ovo je motor koji je u najboljem stanju u mom zivotu. Bukvalno izlozbeni primerak.
Mozda si trebao ST 1100, slicna prica, slicne pare.

misa-pei

Auuu, ovo je stvarno iznenadjenje. Cestitam na perfektnom primerku! A za to koliko dugo ce te ovaj stil grejati, videcemo.
Država je najveći neprijatelj naroda

Darko

Citat: Gavrolini poslato 13 Maj, 2016, 23:11
Penzija




ovaj motor  nikad , ali nikad nisam video uzivo ... izgleda ko iz fabrike ..

a sta mu je ovo na bocnim plastikama crno ( odmah ispod ovih otvora  u plastikama ) , ne vidim dobro na slici ? slajder  , stitnik neki za noge ?!

Gavrolini

Pa ajd to da nazovem nekim tipa fabrickim sliderima ili stitnicima. Ima honda nesto slicno na dosta modela. Taj deo je od neke mekse plastike(gume) pa bi pri nekom padu on treba da primi udarac. Bar ja to tako kontam.

Inace prica oko motora je sledeca:
Motor nije vozila baba do pijace.....vec deda od 74 godine. Madjar iz subotice koji je veci deo zivota proveo u nemackoj. 60ih i pocetkom 70ih je vozio moto trke.  Matori je pao sa tavana i izlomio se i vise ne moze ni da hoda kako treba ni da se popne na motor. Ne vidjena picajzla. Kad smo dosli da vidimo motor nije dao da ga isteramo iz garaze jer sipi kisa :)

Gvozden

#2932
Odsad tebe zovemo u kupovinu motora, em ces da im popijes krv za cenu , em moraju da garantuju preko telefona da je dedin :D
Ubo si ga brt, jes pemzija, ali sigurica trgovina



Darko


penzos

Drugar imao ovaj motor, jedva ga prodao, neke trange frange kombinacije. Ali da je dobar da ga ima¹ - jeste. Udoban, pouzdan, mali potro¹aè, sve spakuje¹ u kofere i æao! Jes da je venèanica brate, ali dobra ma¹ina! Neka je sa sreæom!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Sve se proda veruj mi :) juce me zove drugar iz mitrovice i kaze da je video slike i pita koliko para da mi da i njegov TA 2000.godiste

UFF

Citat: Darko poslato 14 Maj, 2016, 14:39
Citat: Gavrolini poslato 13 Maj, 2016, 23:11
Penzija




ovaj motor  nikad , ali nikad nisam video uzivo ... izgleda ko iz fabrike ..

a sta mu je ovo na bocnim plastikama crno ( odmah ispod ovih otvora  u plastikama ) , ne vidim dobro na slici ? slajder  , stitnik neki za noge ?!

mogao si da ga vidis kod mog prvog komsije kad si bio



Citat: Gavrolini poslato 14 Maj, 2016, 15:05
Pa ajd to da nazovem nekim tipa fabrickim sliderima ili stitnicima. Ima honda nesto slicno na dosta modela. Taj deo je od neke mekse plastike(gume) pa bi pri nekom padu on treba da primi udarac. Bar ja to tako kontam.

tacno tako, primi ali se i slomi na jednom od ova dva mesta

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/EwjKH8C.png

baha



Evo ga i moje sokoæalo...😆
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...