Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

El vredi taj Dyno Jet stage 1?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Па колико видим вреди,на леру ради неравномерно,јер не можеш да га уштелујеш,а што се тиче вожње,нема никакву ''рупу'' у обртајима,буквално од лера до блокаде има исту снагу,док ја нпр имам рупу у некој од брзина и на одређеним обртајима.Е сад,не знам који стејџ има другар,питаћу га па ти јављам.
Twist of wrist!

Darko


BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 18 April, 2016, 21:36
Па колико видим вреди,на леру ради неравномерно,јер не можеш да га уштелујеш,а што се тиче вожње,нема никакву ''рупу'' у обртајима,буквално од лера до блокаде има исту снагу,док ја нпр имам рупу у некој од брзина и на одређеним обртајима.Е сад,не знам који стејџ има другар,питаћу га па ти јављам.

...meni je to prva stavka sada...KN ili BMC filter vazduha (zanima me razlika i iskustva) i Dyno dzet dizne...
 tj ako ostane Tandzara kod mene...
 ako ne,radicu sve to na sledecoj Kawi ZX12R...ili ZX10R  ;)

VR 46

@ Дарко: Ја имам Акрапа а он има неки (Vampire) али тотално су другачије гране а и сам звук. [ninja]

@ Боки: Ма и ја се размишљам,само немам тренутно времена (читај новаца)  ;D
Twist of wrist!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Serpente

Kn filter ne mora uvek da poboljsa,naprotiv,nisam majstor ali znam da jr drugat stavio kn i motor poceo da se gusi,stim sto nije znao sta je,rasturio ceo agregat i  kao aj da proba fsbricki filter kad ono radi ko nov,on opet stavi kn opet se gusi :/ u pitanju je bandit 1200
Be the change you want to see in the world!

VR 46

Twist of wrist!

barezi


UFF

a sto drkate karu uzalud?
spor vam motor?
prodajte ga pa kupite brzi
dzaba dizne kn-ovi power jet-ovi i picke materine
previse kosta u odnosi sta se dobije, a motor je i dalje spor :D

VR 46

Мени 290кмх доста  ;D
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 20 April, 2016, 04:09
Мени 290кмх доста  ;D

...vala i meni...ali hocu da brze dodjem do njih... ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

VR 46

Опери мало мотор  [facepalm] :P
Twist of wrist!

DebeliZmaj

kao kad vidish debelane ... ili ti debela prasad kao ja koja hoce kao
da mu brze ide motor pa puken 5000e na neke grane, delove laganije itd..
ne bi li utedeo koje kilo ...

pa svinjo nemoj da zderesh pa ce ti biti lakshi moped sa tobom .

ili kupi veci brzi sto bi neki rekli
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 20 April, 2016, 07:13
Citat: VR 46 poslato 20 April, 2016, 04:09
Мени 290кмх доста  ;D

...vala i meni...ali hocu da brze dodjem do njih... ;D

kako kad je jasmina stara ko biblija i ima dvesta kila. ako ima raèunar, promeni mape i stavi zub dva manje na prednji lanèanik. al opet neæe èetvrtom na zadnji. od babe nikad devojka ne mo¾e da bude.

a da br¾e doðe do 290 te¹ko da æe da mo¾e. ako oæe¹ da zadr¾i¹ krajnu brzinu a da bolje pote¾e, kupi noviju stvar sa manje kila i vi¹e snage.

Kostić

ja sam napokon ukapirao da je bo¹ko smanjio prenos, ima dva zuba manje napred. pote¾e dobro i navije ful obrtaje u ¹estoj, al doðe do 280 i æao. i to u 15500 obrtaja. mo¾da bi navio i u svih 16500, al èemu. bolje da ne mo¾e da napuni ¹estu nego da umre. e, a ti promeni odnos na lprenosu i ima jasmina da ujeda, a mo¾da i doðe do tih 290 al u kojim ortajima.... ne sviraj kurcu, ide jaca ko metak i ovako.

KN filter je opako dobra stvar, em ga ne pere¹, em je propusan a ne ¹teti, em daje plus konje (aham, kako da ne : )

dizne je glupo menjati, ako mapa ostaje ista. tro¹iæe ili vi¹e ili manje. ako trpate dizne, trpajte i mape za te dizne.

BOKYBOY

#2899
Citat: kosta66 poslato 20 April, 2016, 22:33
Citat: BOKYBOY poslato 20 April, 2016, 07:13
Citat: VR 46 poslato 20 April, 2016, 04:09
Мени 290кмх доста  ;D

...vala i meni...ali hocu da brze dodjem do njih... ;D

kako kad je jasmina stara ko biblija i ima dvesta kila. ako ima raèunar, promeni mape i stavi zub dva manje na prednji lanèanik. al opet neæe èetvrtom na zadnji. od babe nikad devojka ne mo¾e da bude.

a da br¾e doðe do 290 te¹ko da æe da mo¾e. ako oæe¹ da zadr¾i¹ krajnu brzinu a da bolje pote¾e, kupi noviju stvar sa manje kila i vi¹e snage.

...ma sta mi rece... :) ...pricas svasta Kosticu...kao prvo,jeste stara 17 godina tj kao biblija ali ja je volim i vozim ono sta se meni dopada a ne drugima....komp nema tako da mape ne mogu da menjam...zub-dva manje na prednjem lancaniku daje bolje potezanje a ne vecu krajnju brzinu...cetvrtom i ne mora na zadnji,ide u prve tri i to mi je sasvim dovoljno...ja sam zadovoljan jer ona u stok varijanti ide ovako dobro,sa par sitnica ce mnogo lakse i brze dobaciti do krajnje brzine...a brze mi ne treba,da to hocu stavio bih prenos kao na R1 (17/44) i navrteo je na 300 bez mnogo muke a ne kao sto sada imam 17/47...da mi je ovo napisao neko drugi pa i ajde ali sam mislio da ti nesto vise znas...a da,ne mozemo svi jbg da vozimo ''noviju stvar'' kao ti...a i ne zelimo...moja baba od 198 kg je meni najbolja... :-*