Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Bih , samo kad se javi ko ce da ih zalepi .
Ja sam za to nesposoban ....

Hohštapler

Evo ja æu... ko da je neka mudros'...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Ja moje poceo da lepim posle dva minuta poceo da cupam kosu. Nazvao drugara uzeo pice i odgledao posao do kraja :)

Darko

Ja sam na zzr-u dva puta lepio...

Kad sam ga vozio posle s nalepnicama zivi cirkus sam bio,... Jajasta felna.. Hahaha ... Skinuo , zalepio druge ( kao , sad cu pazljivo ) , jos gore je bilo ...

Zajebi pos'o

stilgar

Citat: Darko poslato 08 Oktobar, 2015, 23:43
Bih , samo kad se javi ko ce da ih zalepi .
Ja sam za to nesposoban ....
nisi, nisi, samo ti treba pravi tool za to. javi kad kupis trakice dobijes da se naucis :)


Darko

E , jel za ovu alatku trakice treba da budu prave ili mogu i one vec isecene polukruzno , tj 4 dela po cetvrtinu kruga

stilgar

Citat: Darko poslato 09 Oktobar, 2015, 00:22
E , jel za ovu alatku trakice treba da budu prave ili mogu i one vec isecene polukruzno , tj 4 dela po cetvrtinu kruga
ovo je tool za puigove trake u koturu. kupi plave u motolandu su oko 900 din, imaju i lampa trakice uz koje dobijes i ovu alatku.

makinjo

Crvene bolje :)

castor

Citat: stilgar poslato 09 Oktobar, 2015, 00:20
Citat: Darko poslato 08 Oktobar, 2015, 23:43
Bih , samo kad se javi ko ce da ih zalepi .
Ja sam za to nesposoban ....
nisi, nisi, samo ti treba pravi tool za to. javi kad kupis trakice dobijes da se naucis :)



Rekoh mu ima veæ godinu dana, al' pajser nikako da uzme trakice... [doh] [doh] [doh] [neampojma] [neampojma] [neampojma]
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Ti da si neki drugar , kupio bi mi i zalepio ;)
Hahahahah

castor

Ja ako ti budem kupovao trakice, biæe roze boje, pa ti gledaj. [rofl]

A zalijepim ti ih kad hoæe¹…
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 09 Oktobar, 2015, 23:26
Ja ako ti budem kupovao trakice, biæe roze boje, pa ti gledaj. [rofl]
A zalijepim ti ih kad hoæe¹…

[rofl] [rofl] [rofl]

Darko


UFF

imam ja da ti poklonim nesto darko, svrati kad si u prolazu a ja cu da ih potrazim do tad
imao sam i crvene i bele i to sam ih sam pravio od ozbiljne trake i sirine 1cm a ne ta govna sto prodaju tanka koja se odlepe sama a i slabo reflektuju

castor

Ako se ne boji¹ da ti uvali pitona, ti idi... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

jocale

Samo polako i pun gas

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

jocale

Citat: freepartyman poslato 11 Oktobar, 2015, 01:49
Lep dukac. Daj utiske?
po krivinama je odlican, mnogo sigurniji nego japanac, dal ybog medjuosovinskog rastojanja ili polozaja sedenja... nemam utisak da idem brzinom koja pise na tabli mozda zbog zvuka ali zvuk je nekima dobar a vecini melje :D sto je naravno i tacno :D kocnice su bolje od bilo koje 600 koje sam vozio a ko me poznaje imao sam ih dosta... krajnja slaba 255 km/h... e sad to su neke navodno vrline ali imam i dosta mana... non stop neki sitni problemi i problemi sa strujom... mora cesto da mu se podmayuju pinovi na kopu jer hoce da prijavljuje gresku... sad mi je probila svecica ali je problem sto jedino mogu champion da zasrafim jer ima najduze telo, npr ngk ne mogu jer udje u blok i fali mi jos par navoja da se zategne... svakako ducati je motor koji necu vise da kupujem :D mislim da je ovo bilo presudno... sto se tice ovog mog ide na prodaju tako da ako neko ima zainteresovan da zna :)
Samo polako i pun gas

Bori¹a


mareskin

Citat: jocale poslato 11 Oktobar, 2015, 02:03
Citat: freepartyman poslato 11 Oktobar, 2015, 01:49
Lep dukac. Daj utiske?
po krivinama je odlican, mnogo sigurniji nego japanac, dal ybog medjuosovinskog rastojanja ili polozaja sedenja... nemam utisak da idem brzinom koja pise na tabli mozda zbog zvuka ali zvuk je nekima dobar a vecini melje :D sto je naravno i tacno :D kocnice su bolje od bilo koje 600 koje sam vozio a ko me poznaje imao sam ih dosta... krajnja slaba 255 km/h... e sad to su neke navodno vrline ali imam i dosta mana... non stop neki sitni problemi i problemi sa strujom... mora cesto da mu se podmayuju pinovi na kopu jer hoce da prijavljuje gresku... sad mi je probila svecica ali je problem sto jedino mogu champion da zasrafim jer ima najduze telo, npr ngk ne mogu jer udje u blok i fali mi jos par navoja da se zategne... svakako ducati je motor koji necu vise da kupujem :D mislim da je ovo bilo presudno... sto se tice ovog mog ide na prodaju tako da ako neko ima zainteresovan da zna :)

Da skratim ovo što si napisao: to ti je ko lepa devojka... dobra za gledanje, a loša za jebanje ;D

P.S. Kako si ga nahvalio teško ćeš ga prodati :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu