Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj




mislim da je pod kupresom negdje... prije livna!!
jin-jang

mkt

sta je bolje/lepse po vama
da stavim slajdere ili cresbarove



koliko bi kostalo kod Sebe da se uradi ovako nesto  ;D

dusankobgd

Mkt izgleda da patis od PES-a (post enduraski sindrom) pa hoces da mu stavljas te crashbarove. Da vozis neku afriku ili varadera pa da razumem ali na horneta jok. Verujem da je veoma korisno ali i slajderi zavrsavaju posao a diskretniji su.

BOKYBOY

...meni su bolji kres barovi na nejkedu a slideri ako su oklopi...jos se kace na tri mesta pa dodatno ucvrscuju ceo motor...diskretno crni a i cuvaju noge ne daj Boze... [thumb_up]

dusankobgd

100 zena 2oo sisa, :D
stavljaj sta ti srcu draze

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

bigbad86

MKT obavezno Crashbar. Slajder samo stiti motor a crash malo sacuva i nogu.

UFF

slider lepsi, crashbar efikasniji, ako ti treba da ti zavrsim cenu i termin preko reda kod sebe javi se

dr32

Oba, verujem da sa Sebom i Uffom mozes da nabudzis slajdere ko sto on ima na CB-u na Crashbar i da ima i prakticne Crashbar-ove i lepe Slidere. Onda ralica i auspuh ko na staroj Hornjavi i motor ko bombona.  [balavi]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Nixazzar

















Jeste èajniz, al ono sto mi pruza za pare ulozene, mislim da nece ni jedan.  [yahoo]

CBRR1

lep je motor...lepo ti to odrzavas...

Nixazzar

Hvala, trudim se, volim da je ulickan i utegnut. :) Danas hohstapler i ja idemo po gume u Kulu, promena ulja u vilama, u kocnicama, malo stelovanje polugice menjaca (caure su malo rasklimane, pa je osecaj klimav) i ona ce biti bas utegnut. :)

Mislio da ga menjam za TDM-a plus doplata, kako god ja sracunam regu + potrosnju + odrzavanje, tako dobijem racunicu da ga ne menjam. :D

UFF


Hattrick

Ni ovaj neces Kljuc za Kljuc ?  :)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

hvala mareskin ali nema hrom nalepnica, ovo na rezervoaru je verovao ili ne samo odsjaj na laku pod cudnim uglom slike :D

inace to je i bila moja prva ideja pre koju god ali posto gvozden kaze da kod nas nema kvalitetne chrome folije a i da je ima kostala bi milion evra onda je islo u crveno (jbg i na zenama mi je uvek bila ubitacna crveno/crna kombinacija)

slike ispod custom desing by uff, made by gvozden

http://s1.postimg.org/hgonp7hgf/Image10200.jpg
http://s1.postimg.org/vqy80oxsv/Image10201.jpg
http://s1.postimg.org/s62chgt9b/Image10205.jpg

BOKYBOY

...ne znam kakav zvuk ima ali mi se dja ovaj fabricki auspUFF vise nego Akrap...  [thumb_up] i hvala Bogu da si skinuo one crvene detalje... [povracanje]

mareskin

Citat: UFF poslato 09 Maj, 2015, 01:11
hvala mareskin ali nema hrom nalepnica, ovo na rezervoaru je verovao ili ne samo odsjaj na laku pod cudnim uglom slike :D

inace to je i bila moja prva ideja pre koju god ali posto gvozden kaze da kod nas nema kvalitetne chrome folije a i da je ima kostala bi milion evra onda je islo u crveno (jbg i na zenama mi je uvek bila ubitacna crveno/crna kombinacija)

Vidim po Aliexpressu i eBay da ih prodaju na kilo. ©to ne znaèi da je dobar kvalitet, ali verovatno ima ne¹to da se probere. Lupiæu, ali mi se èini da sam video na nekom linku da Difol ima neku hrom foliju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dr32

I meni je ovako mnogo lepsa,nego sa crvenim detaljima. Nego cime si farbao lim od auspuha? Photo Shop ka¾e da bi mi to bila fina kombinati ja, po¹to su auspusi vrlo slièni.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

bobangsxr

Evo i moje freze, danas stigao is Srbije namontirao felne ( bile na poliranje kod Andjela) i odma neka slidza  :)