Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 21 April, 2014, 00:30
svi ostali imaju retrovizor. da vide imal honde iza il da uspore  [cheers]  ;D

kad ono nema honde iza i shvate da nisu ni spazili kad ih je honda pretekla  [rofl] [rofl]

Andreja

... i onda se vrati¹ u realnost posle par sati i ka¾e¹ sebi: "Jeboteeee, ¹ta mi je ovo trebalo... Neæu vi¹e nikada da kombinujem peèurke i LSD."

:P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 20 April, 2014, 22:51

;D ;D ;D

...prvom prilikom cu da mu dam da proba motor...da mu ostvarim jedan decacki san...zaboravice da Honda postoji...a Dare...?

MOOO®EE!!  [yahoo]


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic



Joker

Hoces ti da stavljas oklope na njega ili ce on tako da stoji pored staze? Sta cekas?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Radanovic

U pro¹lu nedelju odvezao 2 kruga na stazi , od opreme samo kaciga  .... max brzina 147km/h   :)
Iskreno , nemam ja jo¹ uvijek 00 za stazu , a i neæu da rizikujem jer nemam para da popravljam motor u sluèaju pada , ovako samo rekreativno nekad koji krug napraviti .

patak91


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

dusankobgd


Uradjen servis, stavljeni novi migavci i skinuti raspali angel eyes.  [klanjam_se]

BOKYBOY


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

pittatore


borkos

 ;D  Jok,to je moj.Ovaj levo burazerov. [cheers]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Nikolacbr

Citat: dusankobgd poslato 28 April, 2014, 22:55

Uradjen servis, stavljeni novi migavci i skinuti raspali angel eyes.  [klanjam_se]
Prelepa je,ovaj motor obozavam!

Manjovac_Kv


dr32

Citat: Nikolacbr poslato 29 April, 2014, 18:56
Citat: dusankobgd poslato 28 April, 2014, 22:55

Uradjen servis, stavljeni novi migavci i skinuti raspali angel eyes.  [klanjam_se]
Prelepa je,ovaj motor obozavam!
I ja i posle toliko godina ne prestaje da me odusevljava svaki put kada ga vidim :D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!