Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#2020









  :violina:[djavo] :violina:

Darko

ali zasto dve registracione nalepnice  na viziru , i to jedna polu skinuta a druga na drugom mestu ?!?!?!  [bejzbolka] [bejzbolka]

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 18 April, 2014, 20:31
ali zasto dve registracione nalepnice  na viziru , i to jedna polu skinuta a druga na drugom mestu ?!?!?!  [bejzbolka] [bejzbolka]

...zato sto je to odlican nacin da se upropasti dobar vizir... ;D ;D ;D

...daj coveku onu hemiju neka skine to...

Kostić

jok bre, taj bicikl je bio bubijev, to je njegov trip. al sad mi se taj ðavo dopao pa mu ne dam nazad. a ta reg nalepnica, pa jebiga tu mora da stoji, a ovu staru ne mogu da skinem jebiga. ni ovo extream ne mogu da skinem. al ga je zalepio... al smisliæu ne¹to da to dojebem na jo¹ gore :D pa æu na kraju da uzmem sprej i ofarbam vizir u belo pa na njega izlepim penelpe kruz i æao

jocale

svaka registracija. nov vizir :)
Samo polako i pun gas

Kostić

jes vala, al ðavo ostaje, ba¹ je seksi. nalepnice jedna na drugu, ka¾u da se sme

chengelle


Konacno stglo sedlo za Autobus... Dr.Boban ga ubio na mesto
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

iva749

Citat: kosta66 poslato 19 April, 2014, 13:40
jes vala, al ðavo ostaje, ba¹ je seksi. nalepnice jedna na drugu, ka¾u da se sme

Ili je jednostavno uopste ne lepiti :)

Kostić

jes pa da mi parking servis odnese motor. nek stoji nalepnica za komunalce. stalo zaviruju, gledam ih sa prozora pa mi sme¹no. jeste drugovi registrovan je, ba¹ mi ¾ao.

Darko

Ma ne lozi me ?!?!? Sta komunalce boli patka dal je motor registrovan ili ne ??

zVuk

Citat: kosta66 poslato 19 April, 2014, 13:40
jes vala, al ðavo ostaje, ba¹ je seksi. nalepnice jedna na drugu, ka¾u da se sme

od kad su ih uveli, ja lepim jednu preko druge.....bas sam pre neki dan zalepio novi sloj......:D   
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

ja moju nisam menjao od 2012 ;)
jel mogu da me kazne zbog toga?

iva749

Mogu oni sve, samo kada ima zafali para u kasi. :)

BOKYBOY

Citat: iva749 poslato 20 April, 2014, 14:42
Mogu oni sve, samo kada ima zafali para u kasi. :)

...a kada tu ne fali...?... 8) ...

iva749

Onda zafrkavaju sa standardnim kaznama, da slucajno ne zafali :D

BOKYBOY

#2037
Citat: iva749 poslato 20 April, 2014, 17:24
Onda zafrkavaju sa standardnim kaznama, da slucajno ne zafali :D

...ili izmisljaju nepostojece.... ;D

edit: motori (aFtobusi) koje vozimo,slikano malopre...  [srce]



Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 19 April, 2014, 22:06
jes pa da mi parking servis odnese motor. nek stoji nalepnica za komunalce. stalo zaviruju, gledam ih sa prozora pa mi sme¹no. jeste drugovi registrovan je, ba¹ mi ¾ao.

...¹ta komunalca boli patka za registraciju motora?? Pa samo dal sam parkirao na propisano mesto ili na zelenu povr¹inu, za nalepnicu nek me boljubi u bulju, eno je ispod sedi¹ta.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 April, 2014, 18:08
Citat: kosta66 poslato 19 April, 2014, 22:06
jes pa da mi parking servis odnese motor. nek stoji nalepnica za komunalce. stalo zaviruju, gledam ih sa prozora pa mi sme¹no. jeste drugovi registrovan je, ba¹ mi ¾ao.

...¹ta komunalca boli patka za registraciju motora?? Pa samo dal sam parkirao na propisano mesto ili na zelenu povr¹inu, za nalepnicu nek me boljubi u bulju, eno je ispod sedi¹ta.

...aj nalepnicu...pa sve i da nema tablicu ne smeju da ga pipnu...jedino policija...