Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: BOKYBOY poslato 24 Novembar, 2013, 14:17
...a KTM...? [neampojma]
to nije motor :D
a ovaj r1 je nesto najbrutalnije sto je neka fabrika izbacila
kako bih ja njega....posedovao...

UFF

jbg ktm 1 cilindar :(
smorio me jer nece da ide u poredjenju sa ovim pa ga ni ne vozim.. samo 3 voznje ove sezone

slikam i njega kad mu dodam jos jedan cilindar i jos 400ccm tj kad ga pretvorim u 990smt
cbr prodat za koji dan, r1 uskoro takodje nadam se (do proleca sigurno) a onda mali ktm u veliki i ostane mi cb za grad i izivljavanje a smt (ili f800gs jos nisam odlucio) za put i to je to :D

WOLVERINE



Ima dobar 990 LEGALAN na prodaju..... ako hoces broj.... jos uvek je na stranim tablama ja mislim.... stoji u kontejneru na auto plac kod mog druga......  crno narandzasto metalik mat......

UFF

pa zavisi od cene jbg i ako moze neka zamena za neki moj LEGALAN hocu.. ili kad rasprodam sve osim cb-a ako ne ode do tad i ako je smt
sm i smr me ne interesuju jer bi ga uzeo za put tj smt je dobar i za grad i za put a smr samo za grad i za stazu

UFF


dr32

Kakav je ovo aupuh na CB-u? Sta bi sa onim ispod sto je Andjelo pravio?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

vratio sam akrapa dok ne smislim neku zastitu za njega da izgleda malo lepse
jbg oni lepse stoje na RR jer se ne vide od oklopa

dr32

Mozda neka duza ralica,da bude kao kombinacija ralice i korita sa nekog Ra. Sigurno moze nesto lepo da se smisli. Brka+zima=uspeh  :D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

iva749





Moj ljubimac celo proteklo leto!  [veryangry]   :D

Darko

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2013, 11:56
mada sam za sad zadovoljan i sa ovim :)

http://s13.postimg.org/z5mrof7nr/P1050210.jpg

ne znam dal mi se vise svidja crno - crveno ili crno mat - zlatno ... do jaja su obe


ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]


Hohštapler

Citat: ljupche92 poslato 02 Decembar, 2013, 00:22
Lepa Kawa  [thumb_up]

...el to uop¹te gramatièki ispravna reèenica....?  :-D:-D:-D ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljupche92

Hahahahah znam da ti je tesko da poverujes ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

sasajan

Evo i ja se od pre dva meseca vratio na 1000-rku.Kupio sam je crnu,ali sam oduvek ¾eleo Repsolku,pa smo drugar i ja odluèili da je ofarbamo.Retrovizore sam stavio od 2009 ,naravno njih mi je nabavio kao i uvek nas clan RRA©KO koji mi je do sada za sve ¾elje izlazio u susret, pa mu se ujedno ovde i zahvaljujem.Evo i naseg rezultata,















TEEfqd

jebote kako lep motor! pun pogodak za retrovizore


Chris_SM

kakve su to felne?
Od kawe?
Prelep motor :)

sasajan

Felne su od zx-10r 2009,diskovi i kocnice isto od desetke,ima integrisane ¾migavce u ¹topaljci,crash padove...Farbali smo ga drugar i ja  sami ,uradili ga za 5 dana i mogu reci da uzivo jos bolje izgleda.Imao sam arrow izduv ali mi se nije sviðao,pa sam stavio ovaj race-exhaust ada,kraæi,bolje mu stoji,a i èuje se lep¹e..