Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Bugi

Ajd i ja da okaèim moj mada sam u sred "radova"  [vrucina]





Jocika


con3

Damire gde si uzeo drzac za telefon ?

damir1994

Citat: con3 poslato 25 Jul, 2013, 22:58
Damire gde si uzeo drzac za telefon ?

Kupio sam na ebayu oko $35 dollara , ako te zanima javi se u porukama pa da ti posaljem link.

Ima nosaca za $10 ali nisu kvalitetni kao ovaj, sigurno vrijedi tih novaca !


Jocika

Jedna stvar mi nije jasna,mozda sam ja lud pa samo meni to nije jasno ili je nesto drugo u pitanju? Kaze ovako: ako te zanima javi se u porukama pa da ti posaljem link
E sad neka mi neko objasni zasto bi se bilo ko javljao da bi mu poslao link u privatnoj poruci?Zasto jednostavno ne okacis link ovde mozda ima jos nekog koga zanima taj nosac,izgleda da je lakse da ti svako koga zanima salje poruku da bi mu ti poslao link. Nikako mi nije jasno. Damire ne odnosi se ovo na tebe licno nego nije prvi put da se desava ista stvar.

damir1994

Prije sam dobio kaznu od admina na ovom forumu, jer sam kacio linkove sa druge stranice.

I mislio sam mu poslati par slika da vidi kakav je moj nosac, jer nebi trpao slike u ovaj topic ako nema potrebe ?

Model nosaca je : Capdase Xplorer Pebbo. Obavezno kupi novi model nosaca jer ima dva serafa za stezanje na volan, dok stari model ima samo jedan.



www.youtube.com/watch?v=9AMSIqZ3tWQ

con3

Citat: damir1994 poslato 25 Jul, 2013, 23:26
Prije sam dobio kaznu od admina na ovom forumu, jer sam kacio linkove sa druge stranice.

I mislio sam mu poslati par slika da vidi kakav je moj nosac, jer nebi trpao slike u ovaj topic ako nema potrebe ?

Model nosaca je : Capdase Xplorer Pebbo. Obavezno kupi novi model nosaca jer ima dva serafa za stezanje na volan, dok stari model ima samo jedan.
Postavi ovde slike ili mi posalji  [thumb_up]

Major

Citat: damir1994 poslato 25 Jul, 2013, 23:26
Prije sam dobio kaznu od admina na ovom forumu, jer sam kacio linkove sa druge stranice.

Jedino ako si postavljao linkove sa onog drugog foruma.
NIko te ne bi banovao ako postavis neki link ;)

ranko

Citat: Major poslato 26 Jul, 2013, 09:38
Citat: damir1994 poslato 25 Jul, 2013, 23:26
Prije sam dobio kaznu od admina na ovom forumu, jer sam kacio linkove sa druge stranice.

Jedino ako si postavljao linkove sa onog drugog foruma.
NIko te ne bi banovao ako postavis neki link ;)

Mozda ga Gasa napicio... znas ga ... ckode zajebaT lik... negde je sa istoka... sigurno ruska skola...odma plane oce da se siba... banuje na dobar dan ... vozio namuljenu multiplu :)

mareskin

Citat: ranko poslato 26 Jul, 2013, 10:51
Mozda ga Gasa napicio... znas ga ... ckode zajebaT lik... negde je sa istoka... sigurno ruska skola...odma plane oce da se siba... banuje na dobar dan ... vozio namuljenu multiplu :)

Mora¹, ali mora¹ da po¹tuje¹ onoga ko vozi multiplu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

con3

Citat: ranko poslato 26 Jul, 2013, 10:51
Citat: Major poslato 26 Jul, 2013, 09:38
Citat: damir1994 poslato 25 Jul, 2013, 23:26
Prije sam dobio kaznu od admina na ovom forumu, jer sam kacio linkove sa druge stranice.

Jedino ako si postavljao linkove sa onog drugog foruma.
NIko te ne bi banovao ako postavis neki link ;)

Mozda ga Gasa napicio... znas ga ... ckode zajebaT lik... negde je sa istoka... sigurno ruska skola...odma plane oce da se siba... banuje na dobar dan ... vozio namuljenu multiplu :)
A ko ga je zajebat-0 ?

ranko

ckode je zajebaT... cko-de...

Jefta

Citat: Bugi poslato 25 Jul, 2013, 22:29
Ajd i ja da okaèim moj mada sam u sred "radova"  [vrucina]






Lepo ubacena maska od FZ1 :) Jel nije mnogo siroka sa strane od ostatka motora?

mareskin

Citat: Jefta poslato 26 Jul, 2013, 11:53

Lepo ubacena maska od FZ1 :) Jel nije mnogo siroka sa strane od ostatka motora?

Ja vidim ne¹to mi èudan FZ6. Nije mi to palo na pamet.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bugi

#1475
Citat: Jefta poslato 26 Jul, 2013, 11:53
Citat: Bugi poslato 25 Jul, 2013, 22:29
Lepo ubacena maska od FZ1 :) Jel nije mnogo siroka sa strane od ostatka motora?

Bem li ga bratac nisam poredio , mislim da su , ako ne iste , onda tu negde . Mogu izmerim pa ti ka¾em taèno  [geek]

Jefta

Ne ne moras lepo se uklopila i lepo izgleda. Odlicno odradjen posao.

dzimika

Citat: damir1994 poslato 25 Jul, 2013, 23:26
Prije sam dobio kaznu od admina na ovom forumu, jer sam kacio linkove sa druge stranice.

budi iskren pa reci od kog sajta si postavljao i koje sadrzine
i nisu te admini banovali nego clanovi koji su navukli viruse zbog linkova koje si ostavio

damir1994

Citat: dzimika poslato 28 Jul, 2013, 13:06
budi iskren pa reci od kog sajta si postavljao i koje sadrzine
i nisu te admini banovali nego clanovi koji su navukli viruse zbog linkova koje si ostavio

Nebi se sad svadjao, ali stranica nije imala virus. Nego je bila u vezi  "internet zarade" i stranica je moja koju sam podjelio sa vama i mislio da probate zaraditi malo novaca kako ja vec zaradjujem vec 4godine.

I vecina misli da je to neka prevara....


Ali ja od toga sam kupio sebi sve motore sto imam i auto.

con3

Mozes li da mi posaljes neku stranicu polovnih motora u bosni ? sorry za of