Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: WOLVERINE poslato 03 Septembar, 2012, 09:57

 VIDIM DA JE OVDE MODERNO HVALISANJE... Pa ajde onda i ja da se pohvalim.... Stiga u petak iz Kanade.... sa svega 8000milja...  crveni na radost...

 2009g DUCATI 1098...... nije S ali mislim da i nije potrebno.... Evo par slika pa ode na carinu.... Malo sam ga testira i ................... uh ....  bice ovo pravi ringispili...

 

 

 


DUCATI 1098















Citat: WOLVERINE poslato 27 Novembar, 2012, 09:32



Steta sto moj drugar (onaj sto pakuje bmw-e a ja se hvalim) nije na forumu.....  :P :P   Kako bi se odusevio sa svojim ducatijem koji je uzeo da ga ja ofarbam i on preproda.... ;D ;D ;D ;D ;D [cheers] [cheers]

Slaninar

#981
Evo mazge.

[attachment deleted by admin]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ninja Boy

#982
EVO I MOJE MASINE,JOS SU TRAJALI RADOVI :D

Simon69

Ninja boy,trebaju li ti usisnici?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Ninja Boy

Citat: Simon69 poslato 05 Decembar, 2012, 00:38
Ninja boy,trebaju li ti usisnici?
Ne trebaju uzeo sam od havarisanog


Major


Taraba

Kakvi su zakoni tamo ¹to se tièe buke i auspuha, po¹to vidim da i dalje fura¹ fabrièki izduv?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


SSZGO

Citat: Taraba poslato 05 Decembar, 2012, 14:28
Kakvi su zakoni tamo ¹to se tièe buke i auspuha, po¹to vidim da i dalje fura¹ fabrièki izduv?

tehnicki ne mozes da prodjes ako je bucan, tako da moras da imas bar tad fabricki, a ovako u gradu policaje mogu takodje da cimaju ako si bucan...
ja nisam stavio izduv jos jr nemogu da nadjem polovan a novi mi se nesto ne kupuje samo zbog zvuka a kosta 500-800 eura samo lonac...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Ma koji ce ti moj odlican je i ovako ;D

3006


con3

Evo mijih motora   :)

[attachment deleted by admin]

UFF


Jefta

Auu con odlicni su. Samo mi reci kako uspes onako da uglancas felne da se sijaju na gsxru. Meni nikako ne polazi za rukom

Hohštapler

Citat: Jefta poslato 16 Decembar, 2012, 00:10
Auu con odlicni su. Samo mi reci kako uspes onako da uglancas felne da se sijaju na gsxru. Meni nikako ne polazi za rukom


...vozi KTMa... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

con3

Operem ih i prebrisem magicnom krpom

Kanarinac

Jefto uzmi sgrasso, naprskaj i pusti par minuta da odstoji. Onda lepo sundjer i trljaj.Znas kako se sve fino skine i zasija

Jefta

rekli su mi da taj sgrasso skida i boju koliko je jak