Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Sedam

Evo i mog ljubimca :D



[attachment deleted by admin]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

x3mer89

Evo i moga konja:



I ovaj za cestu:

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Dzonsi

Burn the rubber not your soul!

x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Dzonsi

Burn the rubber not your soul!

iva749

Citat: Dzonsi poslato 28 Oktobar, 2012, 14:55
Evo da podijelim sa vama prinovu u garazi...Nakon sto  sam prodao SC28 malo sam lutao sto se tice motora ali sam se na kraju opet na Hondu vratio  :D Uzeo sam Horneta i mogu reæi da sam prezadovoljan motorom..Dosao je sa fabrièkim auspuhom i naravno nije imao tako reæi nikakav zvuk tako da sam odmah stavio carbon top sto mi je ostao od cbr900  ;D



Kad si vec promenio auspuh, promeni i ove retrovizore.. ;D

Nadalina

Dzukela u podznaku

Chris_SM


Dzonsi

Citat: iva749 poslato 10 Novembar, 2012, 11:51
Citat: Dzonsi poslato 28 Oktobar, 2012, 14:55
Evo da podijelim sa vama prinovu u garazi...Nakon sto  sam prodao SC28 malo sam lutao sto se tice motora ali sam se na kraju opet na Hondu vratio  :D Uzeo sam Horneta i mogu reæi da sam prezadovoljan motorom..Dosao je sa fabrièkim auspuhom i naravno nije imao tako reæi nikakav zvuk tako da sam odmah stavio carbon top sto mi je ostao od cbr900  ;D



Kad si vec promenio auspuh, promeni i ove retrovizore.. ;D



Ma nema ¹anse super se vidi na ovoj prije hondi sam se muèio sa aftermarket retrovizorima :)
Burn the rubber not your soul!

iva749

Citat: Dzonsi poslato 11 Novembar, 2012, 16:55
Ma nema ¹anse super se vidi na ovoj prije hondi sam se muèio sa aftermarket retrovizorima :)

Stavis okrugle ;D

iva749


dr32

@Nadalina Sta je ovo sa zmajcetovim felnama, nisu crne kao sto su bile,vec neka cudna braonkasta nijansa?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

WOLVERINE


Nadalina

Citat: dr32 poslato 11 Novembar, 2012, 17:25
@Nadalina Sta je ovo sa zmajcetovim felnama, nisu crne kao sto su bile,vec neka cudna braonkasta nijansa?

Nikad nisu ni bile crne - boja je tamno zlatna! [cheers]
Dzukela u podznaku

dr32

Cudno, moguce da vremenom promene boju  [neampojma] Ma bitno je da sluzi i da kad ga vozis ne skidas osmeh sa lica  ;D

[attachment deleted by admin]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Nadalina

E, vidis, poooojma nemam - ja sam ga takvog uzela, i takav je bio. Mooooozda je vremenom spala boja, al` vidjala sam jos neke sa zlatnim - al` mozda je i njima boja, jelte, slabija tacka bila. :)

Meni se, izmedju ostalog, to i svidja - zlatne su i lepe su! :)
Dzukela u podznaku

UFF

ili dodaj jos neke zlatne detalje na motoru ili i viljuske ofarbaj u crno

stefanalcatraz


UFF

evo sad mi je cbrr1 javio da ce preko zime da plati nadalini farbanje felni u zlatno da izgledaju kao njegov r1   [clapp] [clapp] [clapp]   [slavlje] [slavlje]


i jos da dodje sa axel sszgo-om da ih opere svaki put kad nadalina podmaze lanac