Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Aussweis

Moje sranje zavrsava po gradu poso' samo tako, tro¹i ni¹ta, ide fino, 05' godiste, delovi d¾abe (ako ode¹ u Maðarsku po njih) i nije previ¹e ¾anru - ali oèuvan, s'obzirom da je pre¹ao 22000 km [rofl]

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

mkt


AndreyRR

jel imas stakleno zvono u garazi kad izgleda salonski

Aussweis

Moguæe je.. I Uff kad je video motor, nije verovao.. Najgore od svega je to ¹to motor stoji ispod nadstre¹nice, pokriven ciradom i to je to. Jedna mokra krpa i jedna suva i udri po brisanju, na svakih par vo¾nji  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

©eki

  Au, pa koje su ti to krpe kad bri¹u ovako   ;D ;D ;D

monsterbnt

Pih.......cist enduro......makar i kinez...... :P

Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

sve je to dobro samo da je na dva tocka!
jin-jang

Tihi_ZR

Ja sam tog Keewaya vozio po cross stazi u Zr-u, jednom sam se cak i odvojio od zemlje zajedno sa njim. Moze to da povuce po putu. gledam komsiju sa 100+ kila kako se voza vec par godina.  ;D

Andreja

Imao ga najbolji ortak dve sezone, poslu¾io ga je lepo, fabrièke gume su mu katastrofa, PVC bukvalno. Sa njim nije imao problema, samo mu je jednom u vo¾nji ispala komplet kontakt brava ali to ga nije omelo da nastavi vo¾nju :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Aussweis

Krpe su magiène-kevine, svaki put mi se najebe majke sto ih userem od prljav¹tine i ulja  [rofl] A gume, one fabrièke najlonke,  promenio sam 3 zadnje i jednu prednju, a svako ko me je video na njemu kako peglam krivine na Avali, Ko¹utnjaku, ne bi verovao ¹ta mogu kineske gume  [rofl] [rofl] spu¹tam do zemlje, bez ¹ale, oni koji me znaju, znaju i o èemu prièam  [yahoo] a sad sam se èastio novim setom Continental, napred i nazad, zadnju sam jedva ugurao pozadi izmedju vilju¹ki, evo i slike    [yahoo] ako vozim biciklu, da bar lièi na ne¹to!

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

¹omik3

kako toliko bre, za 22k.. pa covece te kineske se uopste ne trose :) ... ja toliko nisam menjao gume ni na thunderacu 1000, od 250kg :))
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Aussweis

Ma tro¹e se brzo, veruj mi, ako malo agresivnije kreæe¹, sredina ide brzo.. Evo ti i slike, na¹ao sam 2 zadnje i jednu prednju, jednu zadnju sam bacio kada je bila na kraju jer sam je iscepao na neki lim pa je ostala na ðubretu kod vulkanizera  [cheers]

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Aussweis

#792
Mo¾da se na ovoj vidi bolje..

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

¹omik3

SHOW... ma vozio bi ja to jos :)... Osecam da su te bacale samo tako?
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Gašpar


UFF

ko jos menja gumu koja nije provirela?

¹omik3

Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Aussweis

Citat: ¹omik3 poslato 29 Jul, 2012, 09:36
Citat: Ga¹par poslato 29 Jul, 2012, 02:25
UFF bi ovo vozio jo¹ 3k km :D
kojih  3k, minimum 7k :)
ma to je sve do jaja, ali samo prva guma je bila sve¾a kad sam ga kupio novog. Sve ostale kada kupuje¹ su upravo iz ture kada si i kupio motor, odnosno 2005 god, tako da sam pazario svaki put bajatoviæ gumu. Ispucaju izmeðu krampona brzo, ali su bile d¾abe pa mi nije ni bilo toliko bitno, na druge motore sam stavljao valjane gume..
Sve ima cenu ili čast!

s.i.m.a

ma trebao si to da teras do zime i onda taman kad izadju zice imas zimske gume ;)

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!