Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 22 Jul, 2012, 13:53
u mamu li vam poljubim...evo tek sad sam uspeo da vam odgovorim,zena mi je dole pije kafu sa komsinicom,aj slagacu ja da moran da radim sl put i dolazim sigurno.... [hello] [yahoo]
tebi ce bolje bit onda da se kod Revo. pretplatis za menjanje lamela,jednom si vozio sa UFF-om i eto ti belaja :)

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 22 Jul, 2012, 13:57
Citat: cbrr1 poslato 22 Jul, 2012, 13:53
u mamu li vam poljubim...evo tek sad sam uspeo da vam odgovorim,zena mi je dole pije kafu sa komsinicom,aj slagacu ja da moran da radim sl put i dolazim sigurno.... [hello] [yahoo]
tebi ce bolje bit onda da se kod Revo. pretplatis za menjanje lamela,jednom si vozio sa UFF-om i eto ti belaja :)
u da je tad zbog toga,to sam ja po dvoristu nesto sjebao,to kad me zena pusti...

Milomir27

ti hoces da ides a zena drzi za motor i ne pusta,dzaba ti 200 konja   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 22 Jul, 2012, 14:04
ti hoces da ides a zena drzi za motor i ne pusta,dzaba ti 200 konja   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
e jebi ga sada,tvoj post je procitala mojazena i neko vreme necu biti na mm forumu..e jebi ga millomire..

AndreyRR

Revolucijo nabavi i rolnice,poceo je skuter da vozi  ;D

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 22 Jul, 2012, 14:07
Citat: Milomir27 poslato 22 Jul, 2012, 14:04
ti hoces da ides a zena drzi za motor i ne pusta,dzaba ti 200 konja   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
e jebi ga sada,tvoj post je procitala mojazena i neko vreme necu biti na mm forumu..e jebi ga millomire..

izvini,jbg :(

Milomir27

Citat: AndreyRR poslato 22 Jul, 2012, 14:08
Revolucijo nabavi i rolnice,poceo je skuter da vozi  ;D
otima klincima po kraju :)

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 22 Jul, 2012, 14:08
Revolucijo nabavi i rolnice,poceo je skuter da vozi  ;D
nece kineze da radi... :'(

Gašpar

Citat: AndreyRR poslato 22 Jul, 2012, 14:08
Revolucijo nabavi i rolnice,poceo je skuter da vozi  ;D

Misliš Vespu ;D

CBRR1

a ne ne mislim na kineze...

[attachment deleted by admin]

MIGE


CBRR1

Citat: MIGE poslato 22 Jul, 2012, 14:26
a bio je nekad cool tip  [neampojma]
ahahahhahahah,jebes motore...skuteri zakon...

MIGE

jeste vala,ako mi banka ne posudi malo kesa,vidim ja da cu i ove godine putovati sa jebenim skuterom..  [veryangry]

CBRR1

Citat: MIGE poslato 22 Jul, 2012, 14:29
jeste vala,ako mi banka ne posudi malo kesa,vidim ja da cu i ove godine putovati sa jebenim skuterom..  [veryangry]
r1 mi kod revolusena,hondu nesto ne volim da vozim,salim se naravno,ma ovaj mali skutercic sam uzeo burazeru da se vozi klinja 15god,a ovaj sivi kinez koji je jako dobar skuter,sve mu pomenjam za 5000din,ali mi zavrsava posao,i potvrdjujem za manje para bolji skuter ne moze da se nabavi...u svakom slucaju dajem ga burazeru ionako ga on pegla...

AndreyRR


goranvojska


CBRR1


pit

Citat: cbrr1 poslato 22 Jul, 2012, 13:53
u mamu li vam poljubim...evo tek sad sam uspeo da vam odgovorim,zena mi je dole pije kafu sa komsinicom,aj slagacu ja da moran da radim sl put i dolazim sigurno.... [hello] [yahoo]

              Mislim da Goran nije ni mislio na tebe....ti dolazis na MM druzenja vec na onog virtuelnog lika tj udvojenu licnost .

UFF

Citat: MIGE poslato 22 Jul, 2012, 14:29
jeste vala,ako mi banka ne posudi malo kesa,vidim ja da cu i ove godine putovati sa jebenim skuterom..  [veryangry]

ja mislim da je bolje da zenu i decu posaljes i na zimovanje i da i dalje ides bus plusom
jednog dana ce ti reci hvala.... mozda

baha

od sad samo vozim rucni radovi 8)
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...