Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ovaj lonac ide uz taj motor
ostali sa manjom kubikazom imaju veci bojler i losije dizaniran tako da je ovaj super
mozes da mu stavis nesto protocno cisto da bi smanjio tezinu (sto je opet besmisleno jer ti je motor tezak pa je tezak i sa i bez njega) a ne zbog zvuka jer je to putni motor a buka prilikom duge voznje umara tako da mislim da je glupo kupovati dobar izduv koji ces voziti sa db killerom i dobiti skoro isti zvuk

redoran

moje makine

[attachment deleted by admin]

Major

Citat: UFF poslato 02 April, 2012, 20:34
ovaj lonac ide uz taj motor
ostali sa manjom kubikazom imaju veci bojler i losije dizaniran tako da je ovaj super
mozes da mu stavis nesto protocno cisto da bi smanjio tezinu (sto je opet besmisleno jer ti je motor tezak pa je tezak i sa i bez njega) a ne zbog zvuka jer je to putni motor a buka prilikom duge voznje umara tako da mislim da je glupo kupovati dobar izduv koji ces voziti sa db killerom i dobiti skoro isti zvuk

Tacno tako, on ima 260kg pa ima, a sto se zvuka tice meni sasvim odgovara sto je manje bucan ;)

CBRR1

Citat: MajorSoul poslato 05 April, 2012, 11:01
Citat: UFF poslato 02 April, 2012, 20:34
ovaj lonac ide uz taj motor
ostali sa manjom kubikazom imaju veci bojler i losije dizaniran tako da je ovaj super
mozes da mu stavis nesto protocno cisto da bi smanjio tezinu (sto je opet besmisleno jer ti je motor tezak pa je tezak i sa i bez njega) a ne zbog zvuka jer je to putni motor a buka prilikom duge voznje umara tako da mislim da je glupo kupovati dobar izduv koji ces voziti sa db killerom i dobiti skoro isti zvuk

Tacno tako, on ima 260kg pa ima, a sto se zvuka tice meni sasvim odgovara sto je manje bucan ;)

motor je u fullu,sto manje zvuka ide sa tim motorom,pa to je motor da te odmara dok ga vozis,a ne da ti pukne vugla od zvuka posle duze voznje...prelep motor,svaka cast [thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp]

RRa¹ko


bbbole

 [slomljenzid]

[attachment deleted by admin]

iva749

Gde ste nabavili tu zastitu za hladnjak? :D

bbbole

Napravio nam neki lik iz Mladenovca sto radi secenje metala vodenim mlazom.
Naravno mi smo uradili sliku i poslali mu.
Mislim da kosta 35 eur po komadu, ne secam se tacno, al ako si zainteresovana mogu negde da nadjem broj...

iva749


UFF

izgleda super i vredi te pare  [thumb_up]

Gašpar

Ja mislim da to radi dimac sa foruma. On je iz Mladenovca i radio je neke zastite za hladnjak [neampojma]

UFF

trazio je da mu se posalju dimenzije i da za uzvrat uradi za dz
ko god da je trebao bi da pocne da radi serijski za sve motore i da se oglasi kod nas

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bbbole


Gašpar


maki gsxr 1100


baha

Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

AndreyRR

Cudo jedno kako su korneti lepi motori uz malo sminke

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 21 April, 2012, 18:29
Cudo jedno kako su korneti lepi motori uz malo sminke
meni je ovaj narandjasti prelep

maki gsxr 1100

Citat: cbrr1 poslato 21 April, 2012, 18:30
Citat: AndreyRR poslato 21 April, 2012, 18:29
Cudo jedno kako su korneti lepi motori uz malo sminke
meni je ovaj narandjasti prelep

ali stvarno su prelepi