Glavni meni

ER5 ili CB500

Započeo zagadjenje, 05 April, 2014, 18:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Evo, ovo ti je dobra prilika  [dobarpost]

ps.
jel ER ima pokazivaè temperature ili samo lampicu?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2014, 15:43
Evo, ovo ti je dobra prilika  [dobarpost]

ps.
jel ER ima pokazivaè temperature ili samo lampicu?
ima samo lampicu al ja sam to resio ovako


Hohštapler

Ba¹ zato i pitam, video sam da si stavio meraè!
Super stvar.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zagadjenje

Citat: Dukags poslato 08 April, 2014, 13:49
ali da se vratimo na temu jer u naslovu niko i ne pita za Yamahu nego...    [watching]



Nije problem ni ¹to se o Yamahi prièa, ba¹ sam i gledao neke XJ600. Nije mi meðu ¾eljama, ali u trenutku postao nestrpljiv :)

Citat: stilgar poslato 08 April, 2014, 15:39
evo motora koji je uff pominjao

Video sam ga naravno :) I ovde i na PA. Redovno listam sve oglase za CB 500 i ER5 veæ du¾e vreme.

Ova tema mi je prilièno korisna, drago mi je da èujem mi¹ljenja ljudi iz prve ruke. Iako je i dalje mrtva trka, mada nisam ni oèekivao da æe se temom dilema razre¹iti i kristalisati. Honda i dalje prvi pik, odmah iza nje ER5. No, kako stvari stoje, iz nekih privatnih razloga jo¹ bar do kraja meseca neæu ni¹ta uzimati, ako ne i du¾e.

Neko je i u temi pominjao SV650. Èisto iz radoznalosti me interesuje ne¹to i o njima. Jasne su mi prednosti V motora. A kakvi su generalno ti suzukijevi motori? I ¹ta je sa tim ramom? Koje su prednosti i mane SV650?
Tjuning bud¾ing

Darko

Citat: Ivan1979 poslato 08 April, 2014, 10:54
Samo da znas, ruzan ti motor do OO, em ruzan em spor,,,, a i smrdi mu iz auspuha !


I dosjes mi pivo zato sto to vozis takavu lomotinu !

;)



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ja ti dodjem tonu piva za ovaj post  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Andreja

Citat: zagadjenje poslato 08 April, 2014, 18:08
Citat: Dukags poslato 08 April, 2014, 13:49
ali da se vratimo na temu jer u naslovu niko i ne pita za Yamahu nego...    [watching]



Nije problem ni ¹to se o Yamahi prièa, ba¹ sam i gledao neke XJ600. Nije mi meðu ¾eljama, ali u trenutku postao nestrpljiv :)

Citat: stilgar poslato 08 April, 2014, 15:39
evo motora koji je uff pominjao

Video sam ga naravno :) I ovde i na PA. Redovno listam sve oglase za CB 500 i ER5 veæ du¾e vreme.

Ova tema mi je prilièno korisna, drago mi je da èujem mi¹ljenja ljudi iz prve ruke. Iako je i dalje mrtva trka, mada nisam ni oèekivao da æe se temom dilema razre¹iti i kristalisati. Honda i dalje prvi pik, odmah iza nje ER5. No, kako stvari stoje, iz nekih privatnih razloga jo¹ bar do kraja meseca neæu ni¹ta uzimati, ako ne i du¾e.

Neko je i u temi pominjao SV650. Èisto iz radoznalosti me interesuje ne¹to i o njima. Jasne su mi prednosti V motora. A kakvi su generalno ti suzukijevi motori? I ¹ta je sa tim ramom? Koje su prednosti i mane SV650?

Ako razmatra¹ i SV-a, onda ova dva motora nemoj ni da gleda¹, SV je mnogo ozbiljniji u svakom pogledu. Glas za SV-a.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Eto kod mene ima SVa na prodaju, pali, radi,, gasi,....

sremac

ja sam ga spomenuo, padale su mi na  pamet ustrojene verzije (svajcarci)
http://www.polovniautomobili.com/oglas4245788/suzuki_sv_650_sv650_sv_650s/
http://www.polovniautomobili.com/oglas4546194/suzuki_sv_650v/

mislim da sto se masine tice tu nema gre¹ke nema gde se taj agregat nije ugradjivao , e sad pitanje je samo koliko pocetnicima prasta greske
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

ako pricamo o starom sv-u sa cevastim ramom onda je moj savet za izbegavanje
prodaces ga kao i gsxf katanu tj NIKAD

sremac

a er5 i cb500 se prodaju kao alva na va¹aru ? :D jebem li ga, mislim da stanje motora i realnost vlasnika prodaju motor, a i neæe valjda èovek da kupuje da bi prodao, za bilo koji da se odluèi, kad oseti da æe ga menjati 6 meseci pre ga oglasi i otiæe valjda
budala na leru, mudonja u kontra smeru

bigbad86

ER5 i CB 500 su realno trazena roba. Ozbiljna kubikaza a jeftino odrzavanje i potrosnja.