Glavni meni

Moto GP 2015.

Započeo Radanovic, 31 Mart, 2014, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

 "According to German publication Speedweek, Moto2™ rookie Maverick Viñales has signed a three-year deal to join the returning Suzuki MotoGP™ outfit. The second seat in the team has allegedly not been filled yet, though in the same article the German motorsport web rules out Andrea Dovizioso as he has reportedly re-signed for Ducati."

to ce biti interesantno ako je tacno, Maverick je odlican, samo mozda prebrzo do motogp, mislio sam da ce mozda jos jednu sezonu da vozi moto2 i uzme titulu u istoj 2015 te.

Radanovic


Honda testirala 3 dana u Brnu

Marquez odvezao 168 krugova ( 25 sa motorom za 2015. ) , a Pedrosa 122 kruga ( 16 sa motorom za 2015. )

Radanovic

Cal i sledeæe godine na Ducatiu.

Iannone ostaje u Pramac ekipi , sa potpuno fabrièkim Ducatiem samo u drugim bojama  ;D

Hurricane

Citat: Radanovic poslato 18 Jul, 2014, 15:14

Honda testirala 3 dana u Brnu

Marquez odvezao 168 krugova ( 25 sa motorom za 2015. ) , a Pedrosa 122 kruga ( 16 sa motorom za 2015. )


..e zbog ovoga a ne naravno i samo zbog toga Honda i ko je bude jahao, osvaja ¹ampionat i 2015te...

ja veæ godinu dana govorim HondaGP a ne MotoGP

zVuk

mislis zato sto markez vozi za hondu..?? :P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

©ta æe se promenit na ma¹inama sledeæe godine??? Dajte da proèitam koje izmene nas èekaDu..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Aleix Espargaro dve godine na Suzukiu  :) , a ide stopama Rossia , pa æe imati svoju ekipu u moto3.

Lorenzo jo¹ ni¹ta ne potpisuje , ali ne vidim da æe igdje drugo voziti osim u fabrièkoj Yamahi.

Espargaro mlaði ostaje u Tech3 , a trebao bi ostati i Bradley Smith.

Forward ekipa zainteresovana za Aegertera.




Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Jul, 2014, 16:45
©ta æe se promenit na ma¹inama sledeæe godine??? Dajte da proèitam koje izmene nas èekaDu..
Ne znam da li æe se i¹ta mjenjati , 2016. ide isti ECU za sve timove , veæi rezervoari , povratak Mi¹elinka  ;D

Radanovic

Bautista i E.Laverty navjerovatnije na Aprilii sledeæe godine ... sad pitanje je da li æe biti onaj pravi fabrièki tim , ili u saradnji sa Paul Birdom ili Iodom.


Aegerter ostaje u moto2 u Technomag ekipi . To æe mu biti 6. sezona u istoj ekipi , jo¹ od osnivanja moto2 nije mjenjao tim  [thumb_up]

Radanovic

Cal Crutchlow na LCR Hondi !!! ....... ( oèekuje se da mo¾da èak i do kraja dana¹njeg dana potpi¹e ugovor )

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 20 Jul, 2014, 17:15
Cal i sledeæe godine na Ducatiu.

A ¹ta bi s ovim?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Fazon je da je do xy datuma morao donjeti odluku da li ostaje u Ducatiu ili odlazi , a nije imao gdje otiæi jer su sva mjesta u prototipovima bila zauzeta , jedino je ostala LCR Honda gdje se stalno spominje Jack Miller ili ostanak Bradla.
Meðutim , Miller ipak ide u moto2 , Bradl izgleda dogovorio sa Forward ekipom ... tako da ostaje prazno mjesto u LCR.

Radanovic

Potvrðeno

Cal Crutchlow na LCR Hondi  [yahoo]

Jefta

Andrea Iannone i Andrea Dovizioso u fabrickom Ducatiju za sledecu sezonu. Kao sto kazu all italian team :)

http://www.motogp.com/en/news/2014/Iannone%20replaces%20Crutchlow%20at%20Ducati%20Team%20for%202015

Radanovic

Honda : Marquez - Pedrosa
Forward : Bradl - Corsi , De Angelis
Avintia ( Ducati , Yamaha ??? ) : Barbera - Aegerter
Gresini : Redding - Miller
LCR : Crutchlow
Aspar : Hayden , Aoyama , Bautista
PBM ( fabrièka Aprilia ??? ) : Bautista , E.Laverty , Kallio , Melandri
Tech 3 : P. Espargaro - Smith
Ducati : Dovizioso - Iannone
Ioda : Petrucci
Yamaha : Rossi - Lorenzo
Pramac : Hernandez , E.Laverty , Pirro , Davies
Cardion AB : Abraham
Suzuki : A. Espargaro , Vinales

100% , a ovo ¹to nije boldovano su nagaðanja

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 04 Avgust, 2014, 16:11
Suzuki : A. Espargaro , Vinales

Sve mi se èini da æu dogodine za njih da navijam! :)
Ja volem da navijam za one koji ne bi trebalo da pobede...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

KTM obavjio da ulaze u GP 2017.

Gašpar


3006

Sajks potpisao jo¹ dve godine za Kavasaki.


LCR Honda ide sledeæe godine sa dva motora, prototip i open. Drugi motor finansira Honda i odreðuje vozaèa (gaðaju Milera). Iz LCR tima krenula prièa da pregovaraju sa Lavertijem i D¾oni Reom iz superbajka. Laverti ka¾e da ni¹ta nije re¹eno i da od Honde zavisi, a D¾oni na vest da pregovara sa LCR rekao: dobro da su mi rekli da sam u pregovorima, nisam znao. Posle je ponovio da je to lupetanje i da jo¹ uvek niko ne zna gde æe.

Hohštapler

(Sajks deo novosti bi trebalo WSBK deo, ako ne gre¹im) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

3006

#59
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Avgust, 2014, 13:30
(Sajks deo novosti bi trebalo WSBK deo, ako ne gre¹im) ;)
Trebalo bi. Ovaj deo foruma je toliko poseæen, da je nebitno. Da nije Radanoviæa, katanac da se okaèi.

Izgleda da æe Aprilija u ¹ampionat sa Gresinijem, ¹to znaèi sa Bautistom i Melandrijem.
Njegovu postavu dve Honde preuzima Aspar, na jednoj bi trebao da bude Reding (prototip). Izgleda da MotoGP-u raste popularnost u Britaniji, ¹to se odra¾ava na sponzorima, ¹to se zatim odra¾ava na broju njihovih vozaèa u gp-u.

edit: voziæe moto2 u Silverstonu D¾eremi MekVilijams, èova od 50 leta.


edit 2: moto2 æe voziti i Dakota Mamola, znate èiji je mali  :D