Glavni meni

mm druzenje Vojska

Započeo goranvojska, 31 Mart, 2014, 13:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

rboban

Mislite da naopaki moze kao SUvozac moze da utice na agregat?  Ahhahahah
Ride It Like You Stole It

Lazic

Mo¾da ne na agregat, ali na lamele sigurno...;D

rboban

Kupljene noVe, tako da ako im naudis...... imas piVo u NEogranicenim kolicinama!!!
Ride It Like You Stole It

Lazic


Major

A jesam i ja pozvan ako me pusti zena? ;D
Bilo je jace od mene [rofl]

balcan girl

Imam problem sa stambenim prostorom tj. Ni ja nemam gde da ¾ivim al valjda æu ne¹to da uspem da sredim. Ponesite vreæe za spavanje bar laminat da bude udobniji :-) dogovoriæemo se kad se vratim u srbiju i vidim ¹ta su majstori uradili sa stanom :-)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Be¹e trebalo do februara da zavr¹e...??? :P :-*

Major

Majstori kad jednom zasednu tesko ih se otarasiti :)

balcan girl

Bolje da ne komentari¹em, ionako se trudim da saèuvam bar malo zdravog razuma zadnje 3 nedelje. Al mi te¹ko ide jbg. Da sam malo sreænija zvali bi me maler.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: Major poslato 02 April, 2014, 14:10
A jesam i ja pozvan ako me pusti zena? ;D
Bilo je jace od mene [rofl]


nije bilo jace od tebe... nego bolje sam nego mi :P :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Mare, plus ko kuæa! :*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: njanja poslato 02 April, 2014, 15:04
Citat: Major poslato 02 April, 2014, 14:10
A jesam i ja pozvan ako me pusti zena? ;D
Bilo je jace od mene [rofl]


nije bilo jace od tebe... nego bolje sam nego mi :P :-*

Vise se i ne branim ;D

zVuk

dobices orden Gaspara prvog reda....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska

evo ovako:imacemo zivu muziku .rok bend iz jagodine,corbas pasulj sa rebarca suva,u petak rostilj,pivo toceno,u subotu ujutru dorucak za one koji budu nocili i naravno u subotu rucak.u hodu ce da se dogovaramo oko bajk igara.bice majica ali bez imena tako da ko hoce moze da kupi,i jbm li ga sta jos.uglavnom gledacu da se ne dosadjujemo da napravimo neko zezanje.kad dodjete smislicemo vec sta.sve je besplatno osim majica koje ce da prodaje onaj ko stampa.gledacu da za manijake bude po ceni od 550din koliko i kostaju a za ostali svet kako bude.kad budete hteli majicu recite mi i za vas je 550din da ne dajete bezveze pare da bi ja dosao do majice a ne da vi kupujete jer neznaju ko ste i sta ste jer ce da dodje jos lokalaca pa za njih je druga cena jbg,mm su ipak mm.bice obelezeno na putu tako da necete da lutate.ovi stari mm znaju a ovi novopeceni neka citaju oznake ne putu.za sada toliko.da ne serem vise ovde.SVI MM STE POZVANI I BICETE NAM DRAGI GOSTI.

lord_oblivion

Znaèi, pravi moto skup  [kralj]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Picasoo

Citat: goranvojska poslato 06 April, 2014, 21:51
evo ovako:imacemo zivu muziku .rok bend iz jagodine,corbas pasulj sa rebarca suva,u petak rostilj,pivo toceno,u subotu ujutru dorucak za one koji budu nocili i naravno u subotu rucak.u hodu ce da se dogovaramo oko bajk igara.bice majica ali bez imena tako da ko hoce moze da kupi,i jbm li ga sta jos.uglavnom gledacu da se ne dosadjujemo da napravimo neko zezanje.kad dodjete smislicemo vec sta.sve je besplatno osim majica koje ce da prodaje onaj ko stampa.gledacu da za manijake bude po ceni od 550din koliko i kostaju a za ostali svet kako bude.kad budete hteli majicu recite mi i za vas je 550din da ne dajete bezveze pare da bi ja dosao do majice a ne da vi kupujete jer neznaju ko ste i sta ste jer ce da dodje jos lokalaca pa za njih je druga cena jbg,mm su ipak mm.bice obelezeno na putu tako da necete da lutate.ovi stari mm znaju a ovi novopeceni neka citaju oznake ne putu.za sada toliko.da ne serem vise ovde.SVI MM STE POZVANI I BICETE NAM DRAGI GOSTI.
Znaci samo ozbiljno... :) Ajd potrudicu se da svratim, ako nista drugo ono bar u subotu!

ljupche92

Dolazim obavezno!!!
Svaka cast Gorane!! :D
[cheers] [cheers] [cheers]

goranvojska

jbg.......ili jesi ili nisi ....

Picasoo


goranvojska