Glavni meni

prodavnice u inostranstvu

Započeo dzimika, 27 Januar, 2011, 19:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Velika vecina ljudi je narucivala nesto iz Louis-a ali ima jos dobrih radnji kao sto su Polo ili Auner
Najblize lokacije gde se nalaze te prodavnice su u Austriji, Bec, Graz (Louis) www.louis.de

takodje u Becu moze se naci i www.dressnhelmet.at koja je zastupnik Held, Wintex, Super Shield, Givi, Spidi,AGV, Caberg, Xena, cene vise nego dobre a za kupovinu od preko 70e ljudi sami popune one TAX Free papire za povracaj PDV-a (saxi je cak dobijao i dobre popuste za kupovinu vise artikala)

Polo nam nije bas blizu, Svajcarska ili Minhen ali postoji covek koji donosi robu odatle (Bera)  evo i linka http://www.polo-motorrad.de/
Auner nam je mozda i malo blizi od svih posto se moze naci u radnjama u Budimpesti, Sofiji a i u Sloveniji a evo i linka www.auner.at

SSZGO

Daj neki kontakt ljudi koji donose i napisi jel donose po toj ceni koja je napisana na sajtu ili se jos ugradjuju.

I da li donose delove sa rasprodaja.

Za one koji ne znaju, kad se nesto kupi i donese preko grane, dobija se povracaj poreza, tako da ovi sto donose ne bi smeli da naplate vise nego sto je cena na sajtu.

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

R.I.P.

Sekula 064/933-4444 donosi iz luisa sa trenutnim cenama koje su na netu + iznos brze po¹te
ride in peace

Havarisan

ako nekome od forumasa treba nesto iz louisa ili pola mogu doneti. krecem za dva sata za Nemacku, ali da nije nesto veliko. bez provizije, a za povrat poreza se ne cimam nikad zato sto je velika zajebancija.

SSZGO

Citat: Havarisan poslato 27 Januar, 2011, 20:51
ako nekome od forumasa treba nesto iz louisa ili pola mogu doneti. krecem za dva sata za Nemacku, ali da nije nesto veliko. bez provizije, a za povrat poreza se ne cimam nikad zato sto je velika zajebancija.

au uvek javis u poslednji cas

cek da vidim jel ima nesto zanimljivo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Havarisan

vidi, pa javi. ako bude posle 22h pusti artikelnummer na mob.

SSZGO

poslao sam ti PP, javi ako je ok
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Havarisan


dzimika

#8
evo telefona
bera 062/8240866 donosi iz Louis-a (10% na cenu i moze i artikli na restpostenu), Polo-a i Auner-a bez provizije (kolko znam ali proveriti) a takodje i hein gericke
sekula 064/9334444 donosi iz Louis-a bez provizije ali ne donosi artikle na restpostenu

R.I.P.

Sekula je meni donosio artikle na respostenu
ride in peace

RoaD GunneR

Citat: johnynovak poslato 28 Januar, 2011, 12:48
evo telefona
bera 062/8240866 donosi iz Louis-a (10% na cenu i moze i artikli na restpostenu), Polo-a i Auner-a bez provizije (kolko znam ali proveriti)
sekula 064/9334444 donosi iz Louis-a bez provizije ali ne donosi artikle na restpostenu
Bera donosi i iz http://www.hein-gericke.de/ i uzima 10% proviziju iz bilo koje radnje meni je doneo i ono sto je na popustu ali uglavnom duze ceka jer......

dzimika

Citat: RoaD GunneR poslato 28 Januar, 2011, 13:05
Citat: johnynovak poslato 28 Januar, 2011, 12:48
evo telefona
bera 062/8240866 donosi iz Louis-a (10% na cenu i moze i artikli na restpostenu), Polo-a i Auner-a bez provizije (kolko znam ali proveriti)
sekula 064/9334444 donosi iz Louis-a bez provizije ali ne donosi artikle na restpostenu
Bera donosi i iz http://www.hein-gericke.de/ i uzima 10% proviziju iz bilo koje radnje meni je doneo i ono sto je na popustu ali uglavnom duze ceka jer......
ja kolko znam nije uzima proviziju na polo i auner, mozda je promenio to

RoaD GunneR

Meni je uzeo kad mi donosio kacigu iz Pola ali me to nije tangiralo jer sam kacigu cija je redovna cena 270 uzeo na popustu i sa provizijom me kostala 110E al sam morao da cekam 3 nedelje jer je nije bilo u prodavnici pa je on porucio ;)

dzimika

moguce da kad je cena redovna ne uzima proviziju, ali kad je cena na popusti onda uzima sto mi je i logicno

Gavrolini

bera ne uzima proviziju ako je iz aunera, iz ostalih uzima 10%

dzimika

evo sad cu da prepravim post da se neko ne zbuni

dzimika

evo telefona
bera 062/8240866 donosi iz Louis-a (10% na cenu i moze i artikli na restpostenu), Polo-a  (10% na cenu ), auner bez provizije i hein gericke (10% na cenu)
sekula 064/9334444 donosi iz Louis-a bez provizije ali ne donosi artikle na restpostenu (osim ako slucajno nije ostalo nesto)

Havarisan

zmaju zakasnio si vec sam bio odmakao dosta od prodavnice, a sszgo ima neke rukavice. pozdrav. stizem sutra.

DebeliZmaj

jbg kasno sam prochitao ...
u svakom sluchaju hvala za dobru volju :) to je bitno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

Zna li neko sajt moto prodavnice tipa louis, u Svedskoj?