Glavni meni

BMW S1000RR 2011

Započeo Gligoric, 17 Mart, 2014, 22:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

djolefer

stvarno je smorio sa njegovim bmw-om,i akrapovicem il cime vec przi me svaki dan kad ga cujem na vojnom putu,dodje mi da ga stinem i prestignem :D
:D

UFF


DraganPavlicevic

Posle Njanjinog BMW-a ja se zalepih za tu marku.Hondom sam izuzetno zadovoljan,ali...nikad se ne zna.U svakom sluèaju,kupovina drugog motora mora da saèeka sledeæu godinu;ovih dana imam i previ¹e tro¹kova a da bih razmi¹ljao o nekoj kupovini.Moram za ¹kolu kupiti najmanje 5 raèunara,vi¹e veb-kamera i da ne nabrajam dalje.

Gligoric

Citat: UFF poslato 08 April, 2015, 16:32
Citat: DraganPavlicevic poslato 08 April, 2015, 14:00
A ¹to?

pa ne vidis da covek hoce da ti proda motor? :)
Ja guram ka prodaji,ali nije mi problem da dam motor da neko provoza,nije od zlata tako da Dragane ako me negde sretnes pridji slobodno nemoj da se stidis :))))))

Djolefer nemoj da se bunis,da vidis tek kakav problem napravim kad proletim kroz Vojku,krave 3 dana mleko ne daju :)

djolefer

:D

Hattrick

Izgleda da ce ipak racunari u skoli biti dogodine  [rofl]

UFF

Citat: Gligoric poslato 08 April, 2015, 21:39
Citat: UFF poslato 08 April, 2015, 16:32
Citat: DraganPavlicevic poslato 08 April, 2015, 14:00
A ¹to?

pa ne vidis da covek hoce da ti proda motor? :)
Ja guram ka prodaji,ali nije mi problem da dam motor da neko provoza,nije od zlata tako da Dragane ako me negde sretnes pridji slobodno nemoj da se stidis :))))))

Djolefer nemoj da se bunis,da vidis tek kakav problem napravim kad proletim kroz Vojku,krave 3 dana mleko ne daju :)


gde zivis?
i ja bi da prodjem :D


UFF

kad sledeci put krenem kod ivana milion na vopi eto me da probam zver :)
i ti cb1000r ako zelis da vidis sta radi obrtni moment :D

Gligoric

Danas sam vozio Hondu Shadow 750 kad sam to preziveo mogu sve ! :)

UFF