Glavni meni

BMW S1000RR 2011

Započeo Gligoric, 17 Mart, 2014, 22:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Bas kao sto je napisao tatica... meni se na mom bmw to dogodilo... proveri kleme
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska

Citat: Tatica poslato 07 Jul, 2014, 00:29
Контакти на акумулатору? Лабав спој са масом???
znaci jebe ga masa a?


Gligoric

Proverio danas sve,nigde nista nije odpusteno.Sve je u najboljem redu.Provozao sam motor i ovog puta nije bilo problema,sad cekam da se sledeci put dogodi,a onda ga vozim u servis.

bimba sd

Da li je ovaj motor kupljen u Cacku a bio BG table?

Tatica

Citat: Gligoric poslato 13 Maj, 2014, 18:49
Rekli su mi da nije moguce da us ostecenja kod njih napravljena i da im je jako zao,u principu boli ih ki*a..
Скенирај документацију, приложи слике, и са описом проблема пошаљи мејл централи БМВ-а. Врло је вероватно да ће онда уместо ките мало да их боли буља. Швабе једва чекају да нагузе локалног франшизера који им растерује (углавном врло платежну) клијентелу.

Gligoric

Tatice :)
Mislim da to nema smisla.. Bole njih uvo.
Bimba taj suzuki je bio BG table,poznajem vlasnika.
Ali u zadnje vreme mnogo cesto menja vlasnike..
Uzgred,pronasao sam problem koji je mucio BMW-a
Ukratko : Na motoru postoji jedan mali dzek ispod sedista koji kada je prisutan omogucava vam da koristite SLICK mode.
Ne znam da li sam pomenuo da mi se motor gasio u SLICK modu. E to se desavalo jer se taj dzek olabavio i bukvalno iskljucio mapu i motor se gasio.

Gligoric

Evo jednog on-board snimka mog motorica :)
Malo je dosadan,jebi ga zivim u Vojvodini,a i nisam Valentino Rossi :)
https://www.youtube.com/watch?v=NEbXIiOqeEs

PECA BMW

Citat: Gligoric poslato 06 April, 2015, 13:27
Evo jednog on-board snimka mog motorica :)
Malo je dosadan,jebi ga zivim u Vojvodini,a i nisam Valentino Rossi :)
https://www.youtube.com/watch?v=NEbXIiOqeEs

primetio sam da prilikom saltovanja ni najmanje ne popustas gas .. kako radi ono automasko saltanje brzina . si zadovoljan ? nisam vozio pa ne znam . kakvi su tvoji utisci ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gligoric

Citat: PECA BMW poslato 06 April, 2015, 13:58
Citat: Gligoric poslato 06 April, 2015, 13:27
Evo jednog on-board snimka mog motorica :)
Malo je dosadan,jebi ga zivim u Vojvodini,a i nisam Valentino Rossi :)
https://www.youtube.com/watch?v=NEbXIiOqeEs

primetio sam da prilikom saltovanja ni najmanje ne popustas gas .. kako radi ono automasko saltanje brzina . si zadovoljan ? nisam vozio pa ne znam . kakvi su tvoji utisci ?
Radi to super,jedino nekad hoce da trzne ukoliko drzis konstantno i kada pustis gas pa ga presaltas bez kvacila. Provalio sam da mu to ne ide bas najbolje pa to ni ne radim,tj saltam bez pustanja gasa i bez kvacila samo kad ubrzavam.
Ovaj bmw ima quickshifter koji radi samo pri promeni przine na vise,a novi bmw s1000rr ima quicshifter koji radi i pri promeni u nizi stepen prenosa takodje bez kvacila i sam dodaje medju gas kako zadnji tocak nebi preterano kocio ili cak blokirao :)

castor

Citat: Gligoric poslato 06 April, 2015, 13:27
Evo jednog on-board snimka mog motorica :)
Malo je dosadan,jebi ga zivim u Vojvodini,a i nisam Valentino Rossi :)
https://www.youtube.com/watch?v=NEbXIiOqeEs

Lijepo se èuje, lijepo ide. St. Pazova, Vojka, Krnje¹evci… Slijedeæi put idi preko Golubinaca na Irig i venac, pa ono snimaj. I malo je bolja cesta… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Gligoric

Cim se prolepsa vreme i cim ubedim jos nekoga da ide samnom,dosadno mi je da idem sam :)

freepartyman

 Ja sam cesto u Novoj Pazovi tamo mi teca ima servis, pa mozemo da zablejimo nekad. A navrati do Bga pa idemo sa jos par manijaka na voznju  :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gligoric

Moze,nije problem :)
Bice valjda ove godine lepo vreme mada ja vozim i kad pada kisa ako mi se vozi :)

DraganPavlicevic

Ti si Gligoriæu preterao sa tim svojim BMW-om;moj BMW ovo,moj BMW ono.Èitam o tom tvom motoru pa mi nije dobro,koliko je tebi dobro.Ne preteruj.Ne mogu da ga vozim,a tako bih rado seo na takvu ma¹inu.Nevaljalèe.

Gligoric

Vrlo lako se dogovorimo da ti prepustim zadovoljstvo :)

DraganPavlicevic

Stvarno?Ja nerado sedam na tuði motor,ali tvoju ma¹inu obo¾avam,pa ako je ta ponuda ozbiljna,biæu ti veoma zahvalan.

UFF

mislim da ces da sednes trajno ali da ce to poprilicno da te kosta :D

DraganPavlicevic