Glavni meni

Subota 22-3-2014 Manijaèki ro¹tilj!

Započeo Hohštapler, 17 Mart, 2014, 12:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Na zalost ja cu u subotu peglati krivine do sarajeva pa cu u inat da jedem cevape tamo :D
Jedino neki afterparty ako se organizuje pa da stignem :D

Hohštapler

#41
Romanija <3

ps.
Mo¾emo da kampujemo tamo?!  :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Milomir27

Citat: juga poslato 19 Mart, 2014, 01:11

1. Andrej_Ho¹tapler
2. abarth_maniac
3. Driver023
4. Makinjo ('?)
5. Jeca
6. Bokiboj
7. Uff
8. Jefta
9. Feelgod
10.Juga (ako ne budem radio)
11.Milomir27

Major


bora63

Kao prvo Jecko  BRAVO za predlog !
Ako budem mogao pridruzicu se a nadam se hocu.
Drugo,zar nije steta da kupujemo i vucaramo od kuje kud meso pa da ga rostiljamo tu na se selu? Tvoji kazes idu tu da pripreme,odmore se,podsete.... (mama bese tu rodjena) siguran sam da imate rodbine,prijatelja..... nekog ko bi recimo uredio jedno prase. Znaju to mestani da urede cas posla a opet mislim da je znimljivije i lepse za sve nas. Rusi bi trebalo da stignu,Goran se u takvim radnjama dokazao vise puta pa moze da pripomogne ( Oko kolca-raznja,vatre... a i ima nas i jos koji ponesto znamo) tako da neverujem da nebismo uradili sta i kako treba.Nije to nesto veci poso nego "dimljenje" oo resetke  [nono] a zadovoljstvo puno vece. A i ti ljudi nezive u centru grada okruzeni sa betonom vec sigurno imaju furunice koje su koristili za slicne stvari ko zna kolko pa mozda moze  tako da se ispece.......
Ajde razmislite nesto na tu temu pa da se dogovaramo oko pomoci......
Ako ste  ipak za resetku onda predlazem da se vidi sa Misom.Znam pouzdano da ima jednu lepih gabarita a posto se pored njega prolazi i kolima (bice i takve podrske  kolko mi se cini  :D ) moze lako i da se ponese. Mada znam da moze i na Moped da se veze.......  [yahoo]


Tek da se vide gabariti resetke i zagolicaju nozdrve

Hohštapler

...ovako, ¹to se mene lièno tièe, meni se je8e za klopu, mogu da jedem i leba i pa¹tete i luka totalno mi je nebitno, ne bih nikog optereæivao da se ne¹to muèi, tegli, sprema, organizuje ne¹to veliko, i sl. mislim da nam to nije primarno, ja æu doæi pre svega da vidim ekipu, a ro¹tilj zapalimo i ispeèemo èisto dok se zajebavamo, da nam ne bude dosadno.
Prase se nekad peèe i po 5-7 sati, pa neki ne stignu ni da jedu i sl...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk





Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Mart, 2014, 14:12

Prase se nekad peèe i po 5-7 sati, pa neki ne stignu ni da jedu i sl...

....volim i ja prase, ali previse cimanja za izlet od par sati....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bora63

Sasvim se slazem da je ovo nije primarno i da ima nesto vise posla nego li oko resetke. Zato sam i napisao :"....vec sigurno imaju furunice koje su koristili za slicne stvari ko zna kolko pa mozda moze  tako da se ispece......." a opet tako bi za nas vecuni to bilo kud i kamo bezbolnije i veci deo vremena bi se "maltretirali" sa nalazenjem pogodne hladovine i u sprecavanjem konzervisanog preradjenog hmelja da se ugreje..... ;-)
Najbitnije je da se provozamo,vidimo,ispricamo i lepo provedemo dan.Ostalo naravno ide usput ali zasto malo neproraditi na tom "usput" ?
U svakom slucaju tema je otvorena pa kako se dogovorimo nek tako i bude.
Samo da nas vreme posluzi  

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Mart, 2014, 14:12
...ovako, ¹to se mene lièno tièe, meni se je8e za klopu, mogu da jedem i leba i pa¹tete i luka totalno mi je nebitno, ne bih nikog optereæivao da se ne¹to muèi, tegli, sprema, organizuje ne¹to veliko, i sl. mislim da nam to nije primarno, ja æu doæi pre svega da vidim ekipu, a ro¹tilj zapalimo i ispeèemo èisto dok se zajebavamo, da nam ne bude dosadno.
Prase se nekad peèe i po 5-7 sati, pa neki ne stignu ni da jedu i sl...

sto lazes bre da bi jeo pastetu?

za prase se slazem
to moze u sred leta samo

perlx

Sram te bilo hohstapleru, pasteta zove u goste a ti tako...

clutch&brake

Pa pasteta i jeste toliko dobra kao lik da se maze na leb...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


Lazic

Citat: bora63 poslato 19 Mart, 2014, 13:49
Kao prvo Jecko  BRAVO za predlog !
Ako budem mogao pridruzicu se a nadam se hocu.
Drugo,zar nije steta da kupujemo i vucaramo od kuje kud meso pa da ga rostiljamo tu na se selu? Tvoji kazes idu tu da pripreme,odmore se,podsete.... (mama bese tu rodjena) siguran sam da imate rodbine,prijatelja..... nekog ko bi recimo uredio jedno prase. Znaju to mestani da urede cas posla a opet mislim da je znimljivije i lepse za sve nas. Rusi bi trebalo da stignu,Goran se u takvim radnjama dokazao vise puta pa moze da pripomogne ( Oko kolca-raznja,vatre... a i ima nas i jos koji ponesto znamo) tako da neverujem da nebismo uradili sta i kako treba.Nije to nesto veci poso nego "dimljenje" oo resetke  [nono] a zadovoljstvo puno vece. A i ti ljudi nezive u centru grada okruzeni sa betonom vec sigurno imaju furunice koje su koristili za slicne stvari ko zna kolko pa mozda moze  tako da se ispece.......
Ajde razmislite nesto na tu temu pa da se dogovaramo oko pomoci......
Ako ste  ipak za resetku onda predlazem da se vidi sa Misom.Znam pouzdano da ima jednu lepih gabarita a posto se pored njega prolazi i kolima (bice i takve podrske  kolko mi se cini  :D ) moze lako i da se ponese. Mada znam da moze i na Moped da se veze.......  [yahoo]


Tek da se vide gabariti resetke i zagolicaju nozdrve
Citat: bora63 poslato 19 Mart, 2014, 14:31
Sasvim se slazem da je ovo nije primarno i da ima nesto vise posla nego li oko resetke. Zato sam i napisao :"....vec sigurno imaju furunice koje su koristili za slicne stvari ko zna kolko pa mozda moze  tako da se ispece......." a opet tako bi za nas vecuni to bilo kud i kamo bezbolnije i veci deo vremena bi se "maltretirali" sa nalazenjem pogodne hladovine i u sprecavanjem konzervisanog preradjenog hmelja da se ugreje..... ;-)
Najbitnije je da se provozamo,vidimo,ispricamo i lepo provedemo dan.Ostalo naravno ide usput ali zasto malo neproraditi na tom "usput" ?
U svakom slucaju tema je otvorena pa kako se dogovorimo nek tako i bude.
Samo da nas vreme posluzi  

Moraæe¹ koliko u subotu da mi objasni¹, za¹to bre kad pi¹e¹ zvuèi¹ kao da prièa¹ sam sa sobom(i predsobljem) i za¹to jednu reèenicu razvuèe¹ na 6...:o :P [rofl] :-*



@Uff:
Pa¹teta stvarno...;D



@Dragana friz:
Kad se setim koliko sam ti kukao ¹to si imala neki bodi ili tako ne¹to ¹to se ne izvlaèi iz pantalona... :o ;D :-*

Jecko


mrle

Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2014, 16:48

@Dragana friz:
Kad se setim koliko sam ti kukao ¹to si imala neki bodi ili tako ne¹to ¹to se ne izvlaèi iz pantalona... :o ;D :-*

[wtf]

ljupche92

Ja mozda dodjem sa drugarom (takodje je na forumu)...ako nas prihvatate u drustvo, posto ja samo Andreja znam :D
[cheers] [cheers] [cheers]

Hohštapler

Ne laprdaj nego sedajte na motore i GAAAS!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Naravno da moze da dodje ko god zeli.....veeeeeeeeeeeeeeelika livada\dvoriste.....

Elem.... mislim da je bolja varijanta rostilj....prase je mnogo zahtevno...dani su jos uvek kratki....a i kao da je bitno sta ce da se jede :D....

Nego nadam se da nece neka glupa kisa ?!

symon

Za subotu i nedelju koliko pratim sunèano i temperatura do 24° tako da ne bi trebalo da ki¹a iznenadi...

dusankobgd

Isao bih i ja ako mi nesto do subote ne iskoci... 99% ZA.